Huishoudelijke hulp

Discussie in 'De lounge' gestart door suus1983, 16 jun 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Luppy

    Luppy VIP lid

    1 dec 2007
    7.166
    2.282
    113
    Hier 3 uur per week.
    Ze doet:
    - benedenverdieping stoffen, zuigen, dweilen
    - keuken de oppervlakken (dus niet in de kastjes)
    - wc beneden
    - badkamer
    - overloop en trap stofzuigen

    Ze doet het niet zo goed als ik het zelf zou doen, maar ja, het wordt er in elk geval schoner van en ik heb er zelf echt geen tijd voor. Wat ik wel heel dom vind: als ze gedweild heeft, loopt ze daarna op haar blote voeten over de nog natte vloer. En als het dan opgedroogd is, zie je overal voetjesvlekken. Wij hebben een hele lichte stenen vloer, dus dat valt gigantisch op. Maar ik spreek haar nooit, ze komt als ik er niet ben, dus het is wat lastig om haar daarop aan te spreken.
     
  2. Dandelion87

    Dandelion87 Actief lid

    30 aug 2014
    185
    7
    18
    Wij hebben een rijtjeshuis en onze hulp komt 1x in de twee weken 3 uurtjes. Ik zeg altijd dat ze zelf maar even moet kijken wat ze nodig vind en als ik iets gedaan wil hebben schrijf ik dat op een briefje en gebeurt dat ook altijd.

    Ze doet eigenlijk altijd alles stoffen/dweilen, de badkamer en keuken poetsen en dan vaak nog twee slaapkamers. Wij hebben de afspraak dat ze de zolder niet hoeft te doen, mits wij zelf aangeven of ze het wil doen.

    Eens in de zoveel tijd vraag ik haar dan om de ramen te zemen of de strijk te doen :) Ik zou niet meer zonder willen!
     
  3. mamabri

    mamabri Niet meer actief



    Het makkelijkst is om het zelf een keer te doen en te klokken hoeveel tijd je er voor nodig hebt. Is voor ons nl niet te overzien en wij weten ook niet wat jij exact gedaan wilt hebben ;)
     
  4. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    Briefje neerleggen? :)
     
  5. mimi83

    mimi83 Niet meer actief

    Ja dat zou ik ook doen brief neerleggen.

    Ts: Inderdaad zelf doen een keer beetje meer tijd nemen zodat extra klussen ook kunnen . Klaar
     

Deel Deze Pagina