pgd en ivf/icsi traject

Discussie in 'MMM clubs' gestart door meisje1977, 16 mrt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Tabbey

    Tabbey Fanatiek lid

    2 mei 2013
    1.497
    849
    113
    NULL
    NULL
    Angelam, welkom! Weet je al wanneer je intake gesprek is in het AZM? Hopelijk kun je snel beginnen.

    Adriana, hoe gaat het met je? Hoe is de punctie gegaan gisteren? Wanneer krijgen jullie bericht van ziekenhuis over aantal delingen en of embryo's gezond zijn? Is dat vrijdag?
     
  2. Adriana85

    Adriana85 VIP lid

    20 okt 2010
    6.081
    25
    48
    De punctie ging goed, ik vond het meevallen. Vandaag ook eigenlijk al zo goed als pijnvrij. Ik ben zojuist gebeld, er waren 11 follikels aangeprikt, 11 rijpe eicellen, 9 bevruchtingen! Ik ben stiekem best trots op mezelf en mijn man natuurlijk hihi.
    Ze doen de pgd pas op dag 5 en dan gaat alles de vriezer in. De uitslag krijg ik pas over 3 weken dus moet nog even geduld hebben. Maar we hebben sowieso eerst een rustmaand voordat er eventueel een terugplaatsing mag plaatsvinden. Voor nu ben ik erg tevreden met het resultaat :)
     
  3. Tabbey

    Tabbey Fanatiek lid

    2 mei 2013
    1.497
    849
    113
    NULL
    NULL
    @ Adriana, wat fijn dat het meeviel en 9 bevruchtingen is inderdaad een heel erg mooi resultaat! Hoe groot was bij jullie statistisch gezien om genafwijking door te geven? En krijg je over 3 weken pas te horen van het ziekenhuis hoeveel er gezond en ingevroren zijn?
    Als ik het goed begrijp is het dus waarschijnlijk dat jullie in augustus dan de terugplaatsing hebben?
     
  4. Lieke24

    Lieke24 Actief lid

    22 mei 2015
    383
    23
    18
    Vrouw
    Welkom!! Heftig hoor angelaM! Succes en hoop dat jullie snel mogen starten met PGD.

    Dat zou heel fijn zijn zwangerin2015, als de test klaar is kan je vast snel beginnen. Hopelijk krijg je snel je telefoontje van het umcg dat je met de hormonen mag beginnen. Spannende tijd voor jullie.
     
  5. Angelam1984

    Angelam1984 Actief lid

    30 dec 2013
    181
    1
    18
    NULL
    Almere
    Dank jullie wel voor het warme welkom hier. Erg fijn om met meiden te praten die ook in het traject zitten.

    Tabbey, ik ben nog niet gebeld, ik verwacht 1 deze dagen gebeld te worden voor een afspraak in Maastricht. Anders ga ik vrijdag zelf nog even bellen.

    Adriana wat goed zeg en zeker een mooi resultaat, hopelijk straks goed nieuws. Het geduld wordt hopelijk binnenkort beloond.

    Lieke ook bedankt en ik hoop ook snel te kunnen starten. Hoop voor jou ook dat de test snel klaar is en jullie kunnen gaan beginnen.
     
  6. Adriana85

    Adriana85 VIP lid

    20 okt 2010
    6.081
    25
    48
    De kans op een gezond kindje is 2 op 6, waarbij 1 van de twee drager is van de translocatie.
    Klopt, over ongeveer drie weken zullen we weten hoeveel gezonde cryo's er zijn overgebleven.
    Nu moet ik eerst ongesteld worden. Dan volgt een rustmaand. In de daarop volgende cyclus krijg ik hopelijk een terugplaatsing. Dus dat zal eind augustus of september zijn gok ik. Ik weet natuurlijk niet wat mijn cyclus nu gaat doen.
     
  7. Diddeltje

    Diddeltje Bekend lid

    16 dec 2014
    572
    126
    43
    Vrouw
    Begeleider gehandicaptenzorg
    Vorden
    spannend adriana! afwachten dus. mooi aantal 9 bevruchtingen. superresultaat.

    begin 6 juli weer met spuiten, de gonal F is hebben we eenheden omhoog geschroefd. 1e behandeling had ik 150 eenheden maar dat word nu 200.
    ik had 1e behandeling 5 eicellen waarvan uiteindelijk 2 goed bevrucht waren en mooie embryo's werden.
     
  8. Tabbey

    Tabbey Fanatiek lid

    2 mei 2013
    1.497
    849
    113
    NULL
    NULL
    Dan begint het voor jullie ook al weer op te schieten. 6 juli start je met de Gonal of met de deca? Ik ga 15 juli weer beginnen met spuiten van decapeptyl.
    Bij mij was met tweede poging dosering ook van 150 naar 200 omhoog gegaan. Had eerste poging 9 eicellen en tweede poging 14 eicellen, dus qua hoeveelheid heeft het wel gewerkt en dat is toch wel erg fijn in dit traject. Derde poging ga ik ook weer 200IE spuiten.
     
  9. Adriana85

    Adriana85 VIP lid

    20 okt 2010
    6.081
    25
    48
    Dat is zeker fijn Tabbey, het is gewoon zo kl@te dat er veel embryo's afvallen door de pgd :(
    Het is zo spannend allemaal!
     
  10. Diddeltje

    Diddeltje Bekend lid

    16 dec 2014
    572
    126
    43
    Vrouw
    Begeleider gehandicaptenzorg
    Vorden
    ja altijd spannend met PGD, hoop dat er ook veel gezonde eitjes komen!
    ik begin 6 juli met de decapeptyl. vind wel spannend, hoop dat ik net zoals de 1e behandeling er weinig last van heb. we zullen het zien! :):)
     
  11. meisje1977

    meisje1977 VIP lid

    1 mrt 2013
    8.108
    472
    83
    angelam welkom

    Adriana mooi resultaat1 Waarom pas over 3 weken de uitslag?

    Diddeltje 6 juli schiet alweer op
     
  12. Adriana85

    Adriana85 VIP lid

    20 okt 2010
    6.081
    25
    48
    Dat is de werkwijze van het UZ Gent. Op zich jammer want nu moeten we nog 2 maanden wachten op een evt terugplaatsing. Maar we hebben er echt alle vertrouwen in.
     
  13. meisje1977

    meisje1977 VIP lid

    1 mrt 2013
    8.108
    472
    83
    oke dat wist ik niet. De tijd vliegt voorbij. Ik duim voor je
     
  14. Karolientje1989

    24 jun 2015
    13
    1
    3
    NULL
    NULL
    Hallo dames,

    Ik was met vol verstand jullie verhalen allemaal aan het lezen.
    Wij zijn afgelopen maandag voor de intake in Maastricht geweest. We hebben in ieder geval te horen gekregen dat wij mogen starten met PGD. Vind het allemaal wel spannend.
     
  15. meisje1977

    meisje1977 VIP lid

    1 mrt 2013
    8.108
    472
    83
    Fijn dat je mag starten. Zijn alle onderzoeken ingezet?
    Welk ziekenhuis loop je?
     
  16. Karolientje1989

    24 jun 2015
    13
    1
    3
    NULL
    NULL
    Zijn nu alleen nog naar Maasticht geweest, het is uiteindelijk de bedoeling dat alles via UMCG geregeld wordt.
    Vanuit UMCG moeten wij nog bericht krijgen voor de vervolg onderzoeken hebben verder nog geen onderzoeken gehad. Bloedafname hebben we gelijk al in Maastricht gedaan, nu is het wachten op de andere familieleden tot zij daarvoor de formulieren hebben dan kunnen zij ook bloed laten afnemen.
     
  17. Diddeltje

    Diddeltje Bekend lid

    16 dec 2014
    572
    126
    43
    Vrouw
    Begeleider gehandicaptenzorg
    Vorden

    welkom! en hopelijk kunnen jullie gauw starten.
    de weken gaan voorbij bij mij en hoop half augustus met goed nieuws te komen :)
     
  18. Angelam1984

    Angelam1984 Actief lid

    30 dec 2013
    181
    1
    18
    NULL
    Almere
    Welkom Karolientje! Erg fijn om te praten met vrouwen die ook het traject volgen.

    Ik ben ook net nieuw hier.

    Wij hebben vandaag te horen gekregen dat we 13 juli as. naar Maastricht kunnen voor een intake voor PGD, dus ben benieuwd. Verder hebben we wel al alle vooronderzoeken gehad en de uitslagen zijn goed. We plakken er meteen een paar dagen Maastricht/Valkenburg aan vast.

    Ik laat jullie nog weten hoe het verlopen is.

    Liefs Angela
     
  19. Adriana85

    Adriana85 VIP lid

    20 okt 2010
    6.081
    25
    48
    Karolientje en angela, welkom :)
    Succes alvast met jullie pgd traject. Wat is de reden voor pgd bij jullie?

    Maastricht/Valkenburg, wij komen er toevallig net vandaan. Echt een aanrader hoor ;) Veel plezier
     
  20. Angelam1984

    Angelam1984 Actief lid

    30 dec 2013
    181
    1
    18
    NULL
    Almere
    Hoi Adriana,

    Ja is leuk he Maastricht/Valkenburg, we zijn er wel is geweest, maar blijft leuk om heen te gaan.

    Bij ons is de reden dat ik draagster ben van het fragile x syndroom, dat is net zoiets als down syndroom, maar dan een andere vorm. De kans is bij mij 50% dat ik een kindje krijg die dat heeft.

    Bij mijn eerste zwangerschap had ik het geluk dat ik het niet had overgedragen, de reden dat het mis ging daarna komt niet omdat ik draagster ben, maar dat komt omdat er door 1 of andere reden een scheurtje in mijn vliezen is ontstaan. Ze hebben nooit kunnen achterhalen waarom precies. Dat gebeurd vaker zeggen ze.

    Bij een volgende zwangerschap krijg ik daarom elke week een injectie vanaf wk 16, zodat mijn baarmoeder rustig blijft en mijn vliezen sterker. Ik heb nu voor pgd gekozen omdat we ook alweer een tijd proberen zwanger te raken, maar dit lukt helaas niet. Je staat er ook heel anders in nu, teveel mee bezig en te graag willen. Bij de eerste was ik er niet zo mee bezig. En nu we toch al een tijd verder zijn heb ik besloten om dan toch het traject te gaan doen, dan sluit ik ook meteen het fragile x uit. Dat is toch wel heel fijn als je meteen vanaf het begin van een zwangerschap kunt genieten ipv de vlokkentest nog af te moeten wachten na 12 weken. Ook al blijft het spannend voor mij omdat het toen mis is gegaan met 23 weken. Genieten zal ik dan doen zover als dat lukt.

    Ben je een paar dagen in Maastricht geweest? Je hebt het getroffen met het weer. Is echt top weer! Ik heb nu ook 3 weken vakantie dus dat tref ik echt.

    Liefs Angela
     

Deel Deze Pagina