NOD lijst 1 t/m 8 juli

Discussion in 'NOD forum' started by Jennifer23, May 28, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Jackelien

    Jackelien Actief lid

    Dec 1, 2008
    112
    0
    0
    apothekersassistente
    friesland
    Je ei kan toch nog 12 uur na de eisprong bevrucht worden?
    Dus heb je iets speling....
     
  2. Jackelien

    Jackelien Actief lid

    Dec 1, 2008
    112
    0
    0
    apothekersassistente
    friesland
    Super een licht positieve test! Succes!
     
  3. Dora26

    Dora26 Fanatiek lid

    Dec 8, 2014
    4,816
    108
    63
    Maatschappelijk werker
    België
    Na je (meest) positieve ovulatietest springt je eitje inderdaad binnen 12 tot 36 uur... Dus ik veronderstel dat je nog wel goed zat hoor ;)

    @zomer: ben je nog maar recent gestopt met de pil voor de 2de dan? Hier gaan we voor een 1ste, dus kan er niet over meespreken. Succes in alle geval!
     
  4. Jackelien

    Jackelien Actief lid

    Dec 1, 2008
    112
    0
    0
    apothekersassistente
    friesland
    Tussen onze twee kindjes zit 23 maand...
     
  5. Jackelien

    Jackelien Actief lid

    Dec 1, 2008
    112
    0
    0
    apothekersassistente
    friesland
    Hier is het klussen ook zo gevoelig Door ovulatie pijn.
    Ja dan toch maar ff doorzetten, alles voor zo'n klein
    wondertje....
     
  6. Suus123

    Suus123 Fanatiek lid

    May 7, 2015
    1,711
    0
    36
    Female
    NULL
    NULL
    Oh war spannend! Ik had vanavond nog hoog maar geen piek, dus vanavond even rust hihi.... morgen weer testen! Hoop dat je je ei hebt gehad en dat het gelukt is!
     
  7. laurazoey

    laurazoey Fanatiek lid

    Mar 20, 2015
    4,485
    2,225
    113
    Female
    twente
    Ik gebruik ze van action en als die knalt doenik er een cb achteraan met smiley. Geeft net wqt meer zekerheid voor mij. Al maakt het eigenlijk niet uit want we maken het om de dag gezellig dus missen kan ik het niet ;)
     
  8. Suus123

    Suus123 Fanatiek lid

    May 7, 2015
    1,711
    0
    36
    Female
    NULL
    NULL
    Die heb ik er nu ook bij! Ik ben alleen even de kluts kwijt. Gisteravond gezellig gehad, vanochtend hoge vruchtbaarheid maar piek is er nog niet. .vanmiddag getest met andere cb met alleen geen lh-toename of lh-toename. Gaf aan geen lh-toename. ... morgenochtend weer testen hoop dat dan piek is. Maar als we morgenavond pas gezellig maken dan toch nog niet te laat? Elke dag hoor ik is niet goed voor kwaliteit voor de zwemmers. ....om de dag is het beste toch?:(
     
  9. besjes

    besjes Fanatiek lid

    May 3, 2013
    2,001
    365
    83
    NULL
    NULL
    Kijk meiden de kansen worden al groter
     
  10. Suus123

    Suus123 Fanatiek lid

    May 7, 2015
    1,711
    0
    36
    Female
    NULL
    NULL
    Hihi
     
  11. clarajilla

    clarajilla Fanatiek lid

    Feb 23, 2015
    3,654
    918
    113
    Haha laat het dan maar snel raak zijn voor ons allemaal!

    Ik heb nog eens gekeken naar wanneer mijn ei afgelopen maanden is gekomen.
    Maar het valt mij op dat mijn ei iedere maand rond 20/21/22ste dag van de maand komt. Kan dat ook? Dat mijn ei op een dag verbonden zit van de maand en niet aan een bepaalde dag in mijn cyclus?

    Mijn vriend vind het klussen nooit een probleem als het aan hem ligt gebeurt het iedere dag XD maar hij moet af en toe maar een dagje wachten nu!:p
     
  12. laurazoey

    laurazoey Fanatiek lid

    Mar 20, 2015
    4,485
    2,225
    113
    Female
    twente
    Hmm ik gebruik die van cb met maar 1 hormoon. Bij mij geeft die echt maar kort een smiley.

    Dat nieuwsbericht is positief! Als het deze maand niet lukt heb ik hoop voor volgende of de maand erop ;)

    Ik hoop dat mijn streepje vanmiddag iets donkerder is dan gister.

    Ja ze zeggen dat elke dag niet bevorderlijk is voor het zaad. Onze vrienden hadden een mk gehad en kregen deze tip. Volgende maand toegepast met tegenzin van hem ;) haha en daar kruipt nu een prachtig popje rond.
    Om de dag... dat doen wij nu ook vanaf 5 juni al. Toen was mn menstruatie afgelopen. Gewoon het sperma actief houden en misschien ook niet meteen na je ei stoppen om vriendlief ook nog even het idee te geven dat je het niet alleen doet om zwanger te raken. Geeft de mannen een goed gevoel :)
     
  13. Dora26

    Dora26 Fanatiek lid

    Dec 8, 2014
    4,816
    108
    63
    Maatschappelijk werker
    België
    @Clarajilla, dat zou kunnen hé. Ik heb normaal mijn ei altijd rond dag 17-18 en dat valt soms ook gelijk met de zoveelste van de maand... Maar aangezien er 30-31 dagen in een maand zitten, kan dat maandelijks dikwijls gelijk vallen ;) Of begrijp ik je verkeerd?

    Om de dag zou inderdaad het beste zijn voor de zaadjes, maar soms doen we hier toch een dagje extra. Na mijn eisprong gaan we gewoonlijk ook nog even door om de dag, zodat vriendlief niet denkt dat het alleen dan 'mag/moet'. Hij zit er niets mee in, een keertje extra :)

    Ik ga vanmiddag nog snel een ovu-testje wagen, hopelijk wordt die stilaan donkerder. Voormiddag werken en na de middag shoppen in Antwerpen voor kledij voor een trouwfeest van goede vrienden. Misschien vanavond ook nog eens testen, moet nu stilaan toch gaan komen.

    Laten we hopen dat de zaadjes weten dat het zomer is en dat ze wat beter hun werk doen de komende maanden :D
     
  14. Dora26

    Dora26 Fanatiek lid

    Dec 8, 2014
    4,816
    108
    63
    Maatschappelijk werker
    België
    Het zou eventueel kunnen dat je piek 's nachts of 's avonds geweest is...of geeft de cv ook aan wanneer je lh terug daalt? Want heb geen ervaring met die testen.
    Maar als je 2 keer per dag test, veronderstel ik niet dat je hem kan missen. Om de dag is inderdaad het beste voor de zwemmers. Maar moest je vandaag je piek hebben, zou ik het er toch nog eens op wagen. Te laat ben je dan normaal niet, je eitje is normaal 12 uur vruchtbaar. En als de zwemmers van gisteren er nog rondzwemmen, maken die ook nog kans ;) Een keertje extra kan heus geen kwaad!
     
  15. Suus123

    Suus123 Fanatiek lid

    May 7, 2015
    1,711
    0
    36
    Female
    NULL
    NULL
    hihi nee dat dacht mijn man ook! hup naar boven.. vanochtend gaf de test nog geen piek aan maar ik denk dat die er morgen is! dus ach het is gelukkig niet erg om een keer extra het gezellig te maken! hij heeft er normaal wel problemen als het moet, maar nu vind hij het volgens mij wel leuk hahaha.. wij stopten inderdaad na ei met om de dag, maar dat gaan we deze ronde maar eens niet doen, misschien ligt het daaraan!

    had alleen gisteren wel dat het heel erg zeer deed, heb al 2 dagen steekjes in mijn buik, ovulatiepijn denk ik! maar ja weet niet wie het meer zei hier, maar je moet wat voor zo'n ukkie over hebben hihi
     
  16. Suus123

    Suus123 Fanatiek lid

    May 7, 2015
    1,711
    0
    36
    Female
    NULL
    NULL
    dat had ik gisteren! oh wat deed het zeer! maar het is voor een goed doel, hoop alleen niet dat dat aldoor zo is, want dan wordt het voor mij een moetje haha
     
  17. clarajilla

    clarajilla Fanatiek lid

    Feb 23, 2015
    3,654
    918
    113
    Mijn cyclus was gemiddeld 27 dagen en nu 29 dagen dus eigenlijk zou het op de dag van de maand moeten verspringen maar het blijft ongeveer op de zelfde dag.
    Dit zijn mijn eisprongen van de vorige maanden:

    22-2 is cd15
    22-3 is cd16
    20-4 is cd16
    21/22-5 is cd 18/19

    Ik vind mijn eisprong op de cyclus dagen nogal verspringen maar op de dag van de maand blijft het zo goed als op de 22ste?
     
  18. laurazoey

    laurazoey Fanatiek lid

    Mar 20, 2015
    4,485
    2,225
    113
    Female
    twente
    Ik denk wel dat het niet aan de maand ligt maar puur toeval is met je cyclus.
    In de gaten blijven houden gok ik :)
     
  19. Hadassa

    Hadassa Fanatiek lid

    Jun 6, 2009
    3,926
    422
    83
    #379 Hadassa, Jun 17, 2015
    Last edited: Jun 17, 2015
    Oehhhh... Succes meid! Ik hoop het zo voor je.

    Jij gebruikt de cb digital testen toch, die twee hormonen meten. Die gebruik ik ook. Ik had vorige maand vier dagen een knipperende smiley voordat ik mijn lh piek kreeg en de smiley stil kwam te staan voor 2 dagen.
     
  20. annenas87

    annenas87 Lid

    May 29, 2015
    63
    0
    0
    Brabant

    Onze dochter is nu ook 1.5!
     

Share This Page