Juist terug van mijn echo (23 weken), maar de baby lag wel heel erg raar. Het hoofdje lag naar onder en keek richting mijn rug. De gyn vond het zelf een beetje raar. Is er iemand die dit ook heeft/had?
Nouja, wij hebben net 20 weken echo gehad vanmiddag en de baby heeft tijdens die 45 minuten in 3 totaal verschillende houdingen gelegen. Gek ding. Dus ik neem aan dat de baby wel draait alshij/zij niet lekker ligt?
Gisteren tijdens mijn 20 weken echo lag ze ook zo. De echoscopiste liet nog met een pop zien wat de houding precies was. Ziet er ook heel vreemd uit op de foto. Maar ze kunnen nog alle kanten op, dus zou me er niet druk om maken.
Ik krijg hier ook steeds te horen dat de baby in een bijzondere houding ligt Wel weer anders dan jouw kind, maar toch. Met 23 weken kunnen ze nog wel alle kanten op draaien, dus zou me er ook niet druk om maken.
Dinsdag de 20 weken echo gehad (21.1 weken zwanger) en hij zei dat ik wel hele mooie billen moest hebben omdat ze daar steeds naar keek. Dat zou dus ook een rare ligging moeten zijn? Ze kunnen nog zoveel bewegen, niks mis mee lijkt me.
Nog genoeg ruimte om te draaien. ik zou me niet al teveel zorgen maken hoor uiteindelijk komt het goed groetjes
Joh 1 van de meiden lag vorige week nog naar mijn ruggengraat te kijken ter hoogte van mijn middenrif. En zo lag ze 1.5 week geleden nog niet 😉
Bij mij ligt ze dwars. Hoofdje links, kont rechts. Schijnt geen probleem nog te zijn omdat er nog genoeg ruimte is om te draaien .