NOD lijst 16 juni tm 22 juni 2015

Discussie in 'NOD forum' gestart door voetstap, 14 mei 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Micera

    Micera Fanatiek lid

    23 jun 2013
    3.296
    547
    113
    Hier staat een vrij goede uitleg in het Nederlands: Met de temperatuurmethode stel je de eisprong vast

    Als tool vind ik fertility friend (FF) het meest prettig werken. Dat is een Engelstalige website en app. De basis is gratis, en daar kan je alles mee doen wat nodig is. Je kan iedere dag eenvoudig je temperatuur (en andere symptomen) invullen. FF zet een paar dagen na je eisprong een kruis, op de dag dat je je eisprong hebt gehad. Zo kan je achteraf met zekerheid zeggen op welke dag je eisprong was.

    Je kan onderaan mijn handtekening mijn kaartje zien. Daarin zie je de temperatuur.
     
  2. Caprice

    Caprice Bekend lid

    13 mei 2015
    881
    0
    0
    Inderdaad en ideaal is wanneer je dat combineert met ovulatietestjes want dan kan je je volledige vruchtbaar venster zoals ze dat noemen vinden
     
  3. EstelleA

    EstelleA Actief lid

    12 jun 2015
    352
    77
    28
    Idd mijn vriend dacht ook wel dat het raak was, nuja volgende keer zal ik er (proberen) niet zo op gefocust zijn :)
     
  4. Micera

    Micera Fanatiek lid

    23 jun 2013
    3.296
    547
    113
    Ik ga toch maar wachten tot zaterdag, omdat dan de kans het grootste is dat er een redelijk betrouwbaar resultaat komt. Als beloning heb ik net een lekkere chocoladekoek gegeten ;):D;)
     
  5. Marlo

    Marlo Bekend lid

    30 aug 2014
    845
    161
    43
    Ja ook! Normaal word ik bij dit gevoel meteen ongesteld....maar tot nu toe nog niks! Raarrrr en spannend😨

    'Normaal' heb ik ook vrijwel meteen na mijn ovulatie pijnlijke/gevoelige borsten. Dat kreeg ik nu pas 2 of 3 dagen voor NOD. Ook ben ik warrig! Hmz....het zal toch niet🙈

    Ik wacht morgen nog even af, dan test ik Zaterdag.
    Ik kan me beheersen, kan het me niet voorstellen dat het 'ineens' wel zou lukken, we zijn al zo'n poos bezig.
     
  6. Sharonn

    Sharonn Actief lid

    5 feb 2014
    127
    0
    16
    Ik heb een vraagje. Ik voelde net in de binnenkant van mijn vagina aangezien ik een verzakking heb. Nu voelde ik daar de baarmoedermond. Ik kon er omheen met mijn vinger en de ene kant was wat hard en de andere kant zacht. Hij ligt dus laag. Is dit een teken dat de menstruatie er aan komt? Ik heb eigenlijk nooit echt naar mijn baarmoeder gevoelt...
     
  7. Caprice

    Caprice Bekend lid

    13 mei 2015
    881
    0
    0
    Dit gebeurd zowiezo in de luteale fase. Momenteel kan dat nog op niets specifieks wijzen jammer genoeg
     
  8. Caprice

    Caprice Bekend lid

    13 mei 2015
    881
    0
    0
    T'is hier stil vanavond
     
  9. milou1991

    milou1991 Fanatiek lid

    12 aug 2014
    1.318
    460
    83
    Vrouw
    Tbm
    Pff ik weet niet zo goed wat ik met mn gevoel aanmoet. Ik heb echt heel sterk het vermoeden dat ik zwanger ben maar ik weet niet waarom ik dat gevoel heb. Had ik de andere rondes niet. Ook heb ik normaal gesproken voor mn menstruatie heel pijnlijke borsten. Nu niet, maar mijn tepels zijn juist wel megagevoelig. Ik moet steeds plassen maar dan komt er niet veel uit.

    Maar het moeilijkste vind ik dus vooral dat ik er al zo vanuit ga. Ik heb een shirt met baby on board besteld, zodat tijdens onze reis mensen weten dat ik zwanger ben en er rekening mee kunnen houden (geen idee waarom eigenlijk). Ook ga ik na de zomervakantie nog een paar weken op mijn huidige werkplek werken (ik val in en dat zou 3 juli klaar zijn) waardoor ik denk: oh mooi! Dan ben ik 12 weken en kan ik het persoonlijk vertellen!

    Hoe kom ik aan deze gevoelens en heeft iemand tips hoe daar mee om te gaan?
     
  10. Caprice

    Caprice Bekend lid

    13 mei 2015
    881
    0
    0
    Hormonen doen gekke dingen met ons denk ik. vorige maand ben ik helemaal mentaal ingestort ook door de hormonen. Het is ook frustrerend om alsmaar negatief te testen terwijl je wel het gedacht hebt dat er iets is
     
  11. milou1991

    milou1991 Fanatiek lid

    12 aug 2014
    1.318
    460
    83
    Vrouw
    Tbm
    Pfff... :(
     
  12. Caprice

    Caprice Bekend lid

    13 mei 2015
    881
    0
    0
    Knuf zaterdag nog eens testen en dan zie je misschien iets verschijnen. Ik hoop het echt voor jou. Nu niet mee inzitten je bent nog jong en in ronde 3. Er zijn mensen die soms jaren moeten proberen. Ik ben zeker dat het jou snel zal lukken
     
  13. zusje84

    zusje84 Bekend lid

    6 dec 2014
    984
    90
    28
    (Inval)leerkracht basisonderwijs
    In de buurt van Rott
    Nou ovu van vanavond was toch fiks donkerder. ....
     
  14. Caprice

    Caprice Bekend lid

    13 mei 2015
    881
    0
    0

    Waarom doe je geen gewone zwangerschapstesten?
     
  15. zusje84

    zusje84 Bekend lid

    6 dec 2014
    984
    90
    28
    (Inval)leerkracht basisonderwijs
    In de buurt van Rott
    Omdat die een stuk duurder zijn. Ik test voot met ovu's en als ik opbasis daarvan denk dat ik zwanger zou kunnen zijn, test ik met een gewone zw.test.
     
  16. Marlo

    Marlo Bekend lid

    30 aug 2014
    845
    161
    43
    Jeetje wat heb jij veel miskramen gehad, heftig!
    Bij hoeveel weken steeds?
     
  17. zusje84

    zusje84 Bekend lid

    6 dec 2014
    984
    90
    28
    (Inval)leerkracht basisonderwijs
    In de buurt van Rott
    Een week of 6/7 steeds.

    Action gaf net lichte streep. Toen ook nog maar cb gedaan: 1-2 weken zwanger. Vanmiddag gelijk maar gyn bellen.
     
  18. annneliesje

    annneliesje Fanatiek lid

    16 jan 2011
    3.569
    0
    0
    Administratief medewerkster
    Noord Nederland
    Jeetje zusje84 ik hoop echt dat je nu geluk hebt en het goed gaat.
     
  19. Caprice

    Caprice Bekend lid

    13 mei 2015
    881
    0
    0
    Proficiat zusje en hopelijk mag deze een plakkertje zijn.
     
  20. Marlo

    Marlo Bekend lid

    30 aug 2014
    845
    161
    43
    Gefeliciteerd, ik ga ook voor je duimen!!
     

Deel Deze Pagina