Nog meer 'nieuwe' MMM dames?

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Logan, 13 mei 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Help85

    Help85 Fanatiek lid

    23 feb 2015
    2.005
    1
    36
    @sunshine: heftig zeg, vooral omdat je zo'n close band met haar had.
    @prinsesbelle: super spannend: hoop echt op goed nieuws voor je!
    @ike: ook heftig verhaal zeg. Kan je niet wat meer duidelijkheid verkregen bij het ziekenhuis? Zijn er nog middelen / vitamines die het zouden kunnen verbeteren


    @hier: erg druk! Dus wat afwezig hier. Gister mijn huis verkocht! Helaas nieuwe huis pas Q2 2016 klaar maar had verwacht dat het wel ff duurde voordat ik mijn huis kwijt zou zijn. Nu moeten we dus op zoek naar huur woning voor paar maandjes.
    Maar nu eerst lekker genieten van de vakantie! Zaterdag vertrekken we dus ik zal de komende twee weken iets minder aanwezig zijn.
    Helaas denk ik dat mijn ongesteldheid eraan zit te komen, voel beetje krampen en plopjes en zwaar buik gevoel. Gister had ik zo'n stomme dag waarop je allerlei zwangerschapssymptonen voelde of wil voelen haha: veel plassen, liespijn, bloedneus etc. Heel irritant.

    Zaad van vriend was top! Zorg minder nu afwachten tot 7 juli!
    __________________
     
  2. Sunshine1

    Sunshine1 Bekend lid

    18 nov 2013
    621
    0
    16
    @koolmees .. mama wist alles. We waren net van plan de MMM in te gaan en toen werd mama ziek. 17 dagen overleed ze. Elke maand wist ze precies wanneer mijn NOD was. Ze leefde zo met mij mee. En dat mis ik.

    Zo snel jou huis verkocht. Netjes! dat hoor je niet meer zo vaak. Op zoek naar een huurwoning hopelijk zijn daar geen wachttijden voor?!

    Zijn er nog dames die graag in een clubje verder willen babbelen? Ik wel...
     
  3. Bo87

    Bo87 Fanatiek lid

    8 sep 2014
    1.256
    0
    0
    Verpleegkundige in tbs setting
    Hi meiden,

    Wauw nog 21 dagen en dan ga ik lekker op vakantie.. en dat houd in dat het nog maar een maandje duurt voordat ik mn 1e injectie moet gaan zetten.. zo spannend.

    Ik maak me best zorgen over hoe het loopt straks met mijn nieuwe werk en het inplannen van afspraken in t zkh. Het is allemaal zo lastig vooruit te plannen. Vreselijk.. maar goed, ik moet desnoods later starten? Ik weet natuurlijk niet hoe mijn collega's zullen zijn, of ze een beetje flexibel zijn of juist helemaal niet ?

    Hoe gaat het met de rest hier ?

    Sunshine, misschien een tip van mij voor jou. ik ben overgestapt van zkh. Mijn 1e zkh liet me ook wachten 10wk lang voor een 2e zaadtest. En ik heb die tijd gebruikt om over te stappen naar een zkh die WEL ivf ed doet. Want dat duurde bij mij ook 6wk voor ik daar een intake kon krijgen. Dus stel nou dat je nu wachgt tot aug. en dan negatief bericht krijgt en wordt doorgestuurd, moet je in het slechtste geval toch ook weer 6wk wachten voor je daar een intake hebt. Misschien is het voor jou geen probleem, maar ik vond dit super ! Ik heb hiermee 6wk wachten voor mezelf bespaard .. En het huidige zkh volgde hetzelfde beleid en liet ons de test op dezelfde dag doen als bij ons andere zkh. Geen tijd verloren..
     
  4. Sunshine1

    Sunshine1 Bekend lid

    18 nov 2013
    621
    0
    16
    Kan ik dat gewoon zelf regelen dat overstappen? Geen brief nodig ofzo?En hoe doe ik dat? En moet ik als ik doorverwezen word toch niet weer 2 maal zaadtest doen?!
     
  5. Help85

    Help85 Fanatiek lid

    23 feb 2015
    2.005
    1
    36
    @sunshine wat bedoel je met clubje? Wat is er anders aan clubje dan hier?
     
  6. Sunshine1

    Sunshine1 Bekend lid

    18 nov 2013
    621
    0
    16
    @help dit kan iedereen lezen en bij het clubje alleen diegene die lid zijn.
     
  7. lin1989

    lin1989 Fanatiek lid

    27 sep 2014
    1.215
    181
    63
    Ha meiden

    Ik zou me ook graag met jullie mee willen kletsen! Nou ja graag.. t liefste wilde iknnatuurlijk niet dat dat nodig was. Hihi
    even kort mijn verhaal. . Ik ben 26 manlief 33 en zijn in december naar de huisarts gegaan en in mei naar t zh. De onderzoeken van manlief zien er gelukkig goed uit. Maar bij mij zijn de schildklier waardes erg laag. (De voorraad aan eitjes)
    dit moet meteen onderzocht worden. Dus hoppa meteen de mmm in.. komende weken echo en hsg! Spannend

    ikheb vluchtig t ea gelezen!
    Als t mag/kan zou ik ook graag bij t clubje willen.
     
  8. Help85

    Help85 Fanatiek lid

    23 feb 2015
    2.005
    1
    36
    Tuurlijk Lin welkom! Ik zag dat mijn schildklier waardes ook niet goed zijn. We gaan nu eerst op vakantie en dan krijgen we behandelplan te horen.

    @sunshine: is goed hoor!
     
  9. ike

    ike Fanatiek lid

    5 jul 2013
    1.573
    118
    63
    Gehandicaptenzorg
    Waalwijk
    @Belle ja Tilburg is inderdaad om de hoek. Bij welk ziekenhuis loop jij
     
  10. ike

    ike Fanatiek lid

    5 jul 2013
    1.573
    118
    63
    Gehandicaptenzorg
    Waalwijk
    @sunshine bedoel je wel clubje hier bij zwangerschapspagina? Ik ken hier alleen de clubjes waar inderdaad iedereen mee kan lezen, ergens vind ik dat ook wel wat hebben. Met een ander clubje zijn wij uiteindelijk naar fb gegaan voor wat meer privacy.
     
  11. PrinsesBelle

    PrinsesBelle Actief lid

    30 sep 2014
    112
    0
    0
    @sunshine: Ik vind het niet zo erg dat ze mee kunnen lezen omdat ik hier in principe ook anoniem ben. Maar een apart clubje vind ik ook goed hoor! :)

    @Ike: Wij zitten in het Elisabeth Ziekenhuis. Wat voor soort groepje op Facebook is dat? Lijkt me fijn met reageren.

    @Lin: Welkom! :)

    @Bo: Spannend, een nieuwe baan! Geniet eerst maar lekker van je vakantie! Mijn vakantie gaat over een week in maar 2 weken later vertrekt mijn man voor bijna 4 maanden dus wij gaan niet weg. Gaan jullie ermee naartoe?
     
  12. Sunshine1

    Sunshine1 Bekend lid

    18 nov 2013
    621
    0
    16
  13. ike

    ike Fanatiek lid

    5 jul 2013
    1.573
    118
    63
    Gehandicaptenzorg
    Waalwijk
    Praten we alleen nog in het besloten clubje verder?
    @ Belle ik heb via prive bericht en in het besloten clubje gereageerd op je vraag over het fb clubje.
     
  14. Logan

    Logan Niet meer actief

    Ik vraag een slotje voor deze. :)
     

Deel Deze Pagina