Na mascara vond ik het tijd om mezelf aan te leren om een lijntje bij mijn ogen te plaatsen. Ik ben nu een tijdje aan het proberen, maar het lukt me echt niet. Ik lijk net een kind die niet binnen de lijntje kan kleuren en ik blijf stukken huid door mijn wimpers zien, ziet er echt niet mooi uit En zwart? Gebruik je dat bij blauwe ogen?
Ik gebruik eyeliner van myléne. Dat is een soort oogpotloodje (aan de onderkant draaien en dan komt hij omhoog, hoef je niet te slijpen) waardoor ik mooiere en dunnere streepjes krijg dan wanneer ik zo'n kwastje gebruik. Ik gebruik hem zowel onder als boven. Ik heb blauwe ogen en gebruik nooit zwart. Dat vind ik te hard/te donker bij mij. Ik gebruik dan liever (donker)bruin, en nu heb ik Olive. Maar dat is een kwestie van smaak.
Er zijn genoeg tutorials te vinden op internet. Oa Miss Lipstick van tlc. Kwestie van oefenen en het fijnste product vinden. Hier simpelsteveyeliner met n kwastje van de etos. Ik heb blauwe ogen en gebruik bruine eyeliner. Maakt minder hard dan zwart.
Goed oefenen! In het begin leek het bij mij ook nergens op maar ben nu best ervaren. Voor boven gebruik ik eyeliner, trek mijn oog als in een spleetoog en zet een dunne maar duidelijk lijn (lukt niet altijd precies ) dan haal ik het overige wat overal en nergens zit weg met een wattenstokje. Onder gebruik ik een oog potlood (eindelijk een goede gevonden ) zorg voor een goede punt.
Ik gebruik een eyelinerpen, dat is makkelijker dan een eyeliner met een kwastje. Verder doe ik het net zo als Zonnebloem92. Ik heb ook blauwe ogen, maar gebruik wel zwart. Ik heb ook hele donkere wenkbrauwen en donkerbruin haar. Als je lichter haar en wenkbrauwen hebt maakt zwart snel hard en zou ik liever een andere kleur kiezen.
Vind zwart zeker kunnen, je zet geen dikke lijn, maar moet natuurlijk lijken. Vind juist dat een andere kleur het snel onnatuurlijk maakt. Ik zet een lijntje onder mn oog (in mn wimpers) met max factor eyeliner en veeg wat teveel is weg met een tissue. Veel oefenen!
mijn tip: gebruik wattenstaafjes trek een lijn zo dicht mogelijk op je winpers en vervolgens met een wattenstaafje met water of oogreiniger zoveel weghalen tot je tevreden bent zo doe ik het tegenwoordig niet meer trouwens , ik trek mijn lijntje nu ONDER mijn wimpers , trek mijn ooglid omhoog en ga dan met mijn kohlpotlood langs , moet je wel goed oefenen , op youtube kan je filmpjes vinden over thightlinen
Ik gebruik al sinds mijn 17de eyeliner, dus dat is nu al 11 jaar en dit vind ik de beste! Liquidlast Liner | M·A·C Cosmetics | Official Site Ik gebruik altijd vloeibare omdat ik daar veel dunnere lijntjes mee kan trekken. Op YouTube staan heel veel tutorials maar het handigste is gewoon, koop eens een goedkope liner (wat jij denkt prettig te vinden, want er zijn weet ik veel hoeveel liners, met kwastjes, als pen, een potloodje enzovoort) zoek een prettige turorial op en ga oefenen. Als je dat onder de knie hebt kan je een duurdere (betere?) kopen. Ik zweer bij deze van Mac omdat mijn make-up snel gaat lopen en ik niet van panda ogen hou.
Ik gebruik kohlpotlood. Zwart. Ik zet het lijntje onder mijn oog in één keer. Dan doe ik mijn oog dicht, doe ik oogschaduw op en trek ik net boven mijn wimpers nog een lijntje met het kohlpotlood; dan komen je ogen echt uit. Dan nog een goede mascara erbij en klaar. Je lijkt gelijk een stuk strenger; het is soms alsof ze eruit schieten en het is het eerste wat mensen zien aan mijn gezicht. BAM! Ik krijg er al complimentjes over sinds de middelbare school. http://2.bp.blogspot.com/_bHY-sZb6h24/TJZ1375yzlI/AAAAAAAAAYI/hvj2wvI33H4/s1600/2.JPG Zoiets Ik heb hier geen foto's van mezelf op deze pc. En ik heb overigens ook nog een bril, dus ik doe het met 1 verminderd oog op zicht. Het is gewoon een kwestie van oefenen.
Er zijn al veel goede tips gegeven, waar ik me bij aansluit. Ook hier boven m'n ogen eyeliner met een eyelinerstift. Ik gebruik áltijd waterproef omdat het bij mij anders gaan afgeven bij het minste beetje vocht/zweet, en ik zwarte kringen krijg boven m'n ogen. Dan een lijntje met Kohlpotlood onder m'n oog (dat dunne rozige randje boven m'n onderste wimpers zeg maar ) en ik doe datzelfde met hetzelfde randje aan de bovenkant. Even m'n ooglid iets omhoog trekken en dan komt dat randje naar voren. Hiervan gaan je ogen in het begin wel wat tranen trouwens.. Moet je ff aan wennen. En dan mascara. Oh en het Kohlpotlood haal ik altijd even kort over een vlammetje van een aansteker. Dan geeft ie meer zwart af en blijft ie beter zitten... En verder.... Gewoon veeeeeeeeeeel oefenen. Neem een rustige middag, een fles make-up remover en watjes, en je make-up, en ga gewoon oefenen. Opdoen en weghalen. Zo'n eyeliner lijntje strak en recht krijgen is echt een kwestie van handig in worden. Succes!!
Ik zet mijn eyeliner zo, dus met een punt omhoog. Soort bescheiden cat-eye. Als je het wilt doen op mijn manier heb je ten eerste een heel dun liquid eye liner kwastje nodig, met een onbewegelijke/harde kwast kan je (voor mij dan) helemaal niks. De kunst is om dun te beginnen, in het midden van je oog ieeetsie pietsie dikker (zodat je oog groter lijkt), daarna weer iets afbouwen naar dunner en dan de eventuele punt die je wilt maken. Wil je die niet maken dan alle stapprn volgen zonder de punt. Het is wrl mooi om je eyeliner met een bochtje omhoog te laten aflopen op het eind, als je lijntje naar beneden wijst lijkt het net alsof je een half verlamd oog hebt (sorry kon het niet anders verwoorden) . Ook op youtube staan heel veel tips rn videos waar je op kunt kijken! Oefenen baart kunst!!
Er zijn niet veel tips behalve: oefenen!! Je zult echt moeten oefenen om er handigheid in te krijgen. De tip met de make-up remover en een wattenstaafje is wel handig mits je geen oogschaduw draagt. Ik draag zelf oogschaduw dus als ik dan met een wattenstaafje ga vegen krijg ik kale plekken en vegen in mijn oogschaduw. Tightlinen doe ik ook en is een goed idee voor als je een subtiel opvallend lijntje wilt of voor mensen die last hebben van hooded-eyes. Wat betreft de vorm van het lijntje of hoe dik, dit hangt helemaal van de vorm van je ogen af. Ik gebruik zelf afwisselend: potlood: vloeibare liner, eyeliner stift, gel liner. Gel liner blijft het langst zitten en deze gebruik ik ook op de waterrand i.p.v. alleen op het ooglid. Eyeliner stift vind ik makkelijk voor hele dunne lijntjes. Vloeibare eyeliner vind ik gewoon makkelijk in gebruik en wissel is regelmatig af met de stift. Ligt er maar net aan wat binnen handbereik ligt als ik me aan het opmaken ben. Het potlood gebruik ik als ik niet zo een harde lijn wil, dus een wat softer effect.
Nou, na jullie adviezen en tips ben ik nu tot dit resultaat gekomen 😁 Wat vinden jullie? Oh, hij staat op zijn kop
hier erge 'hooded' eyes dus ik doe meestal tightlinen of met donkere oogschaduw met een schuin wenkbrauwkwastje een lijn trekken
Ik heb groenblauwe ogen en gebruik witte eyeliner (potlood) op mn ooglid. Ziet er veel mooier uit dan zwart!!
Ik zet me lijntje vn de hem zo een kastje. .met me ogen open eigenlijk doe me wenkbrauwen omhoog hahaha stom om uit te leggen. .krijg meerdere reacties en vragen hoe ik het doe..paar x oefenen gaat het vn zelf