Beetje een vreemd topic misschien. Maar ik zit met m'n gezin in een vakantiepark in Arnhem. We zijn vanmorgen op de hoge Veluwe geweest. Het begon vreselijk te regenen. En wij fietsten daar. Onze enige keuze was om toch maar door te fietsen naar de auto. Tot op onze onderbroek waren we nat. Vreselijk! De twee jongens helemaal koud en huilen. Maar nu komt het. Hier op het vakantiepark hebben ze geen wasserette. Jassen zijn nat, schoenen alles! En morgen zouden we nog een dagje naar de Julianatoren gaan. Maar dat zit er dus niet in als we geen droge jassen en schoenen hebben. Dus mijn vraag: wie uit Arnhem wil ons helpen met onze kleding droog te krijgen? Bij wie mogen we onze spullen in de droger stoppen en later weer even ophalen?
Hoe mobiel ben je? Heb je eventueel een auto? Want er zitten vast dames op acceptabele afstand. Ik zit er zelf iets meer dan een half uur rijden vandaan.
We hebben hier een gaskachel, dus de schoenen heb ik daar nu voor gezet. Wasserette hebben ze hier wel in Arnhem, maar niet op zondag open. Edelweiss lief aangeboden, wellicht pb ik je zo ff
Jongste zoon en ik hebben converse. Die kunnen volgens mij gewoon in de droger. Oudste zoon en man hebben leren schoenen, dus die staan voor de verwarming.
Al je wasgoed in een uurtje schoon en droog bij wasserette Cyberwash! Als je een auto hebt, kan je de boel hier ff de droger ingooien
Ik woon niet in de buurt, maar ik heb nog wel wat tips. Als je de jassen goed uithangt (bijv. over een stoel of aan een kledinghanger), dan zijn ze morgen wel droog. Zeker als je ook de verwarming erbij aan doet. Heb je een fohn in het vakantiehuisje? Schoenen (gedeeltelijk) droog fohnen kan ook helpen. Gewoon de warme lucht in de schoen fohnen. Succes!
Föhn hebben we hier niet. Het chaletje waar we in zitten is heel vochtig van zichzelf. En we hebben softshelljassen, dus dar droogt heel langzaam. Maar als het goed is, hebben we de oplossing hoor! Dus komt goed, denk ik!!!
Ach ja soms is zijn je schoenen nog wat vochtig die woorden morgen echt wel weer droog. Het is je zelf even behelpen.Zou gewoon de jassen om en om bij de gaskachel zetten via stoelen elke keer draaien. Tot je naar bed gaat wel er bij blijven. Eerst die van de kids en dan die van jullie en anders. Dan maar even in wat vochtige schoenen goede sokken aan soms is het je zelf echt behelpen. Zit je in een oostappenpark is toch een soort camping hebben ze daar echt geen wasserette kan het mij eerlijk gezegd ook niet zo goed voor stellen dat ze die daar niet hebben. Je kookstel kun je trouwens ook gebruiken aan zetten en ook dingen er voor naast zetten wel warm in je chaletje dan. En uit kijken voor brand en er dus bij blijven.