Zo, de lente is weer voorbij en de zomer begonnen Ik was net het digitaal album voor mijn zoontje aan't bijwerken.. altijd leuk om de foto's weer te zien. Toen dacht ik, da's ook een leuk topic voor hier met dat druilerige zomerweer vandaag! Dusssss... show jullie favoriete lente foto van jullie kleintje(s)
Haha, ik zie dat er veel animo is! Ik zal even beginnen.. De allerleukste is (denk ik.. moeilijk kiezen) eentje die ik eerder deze maand pas gemaakt heb:
Brinta zijn haar groeit al snel weer aan he! En Olifantje haha zijn handjes lijken zo klein en de vissen mega op die tweede foto!!
Gaat inderdaad echt super snel! Ben er stiekem ook wel heel blij mee haha. Wat leuk dat je het je nog herinnert .
Hahaha ja dat was ook wel een beetje zo. 1x sabbelde er een vis aan z'n vingers, toen was het brullen en snel weg kruipen, maar even later toch weer terug en opnieuw proberen.
Wat een leuke foto! Mag ik vragen waar dat tuinbroekje weg komt? Ik ben al tijden op zoek naar een leuk tuinbroek