Als ik ze niet voor mijn eigen kinderen zou mee nemen dan zou ik ze thuis in mijn vriendenkring wel weg geven en niet aan de deur bij de ah. Ik heb er zo'n hekel aan dat daar al die kinderen staan en opdringerig staan te wezen. Mijn kinderen zul je daar nooit aantreffen dan weten ze zeker dat wij in het vervolg nergens meer voor gaan sparen.
Nu mijn zoon. Maar anders sowieso niet aan een van de kinderen die er om vragen. Ik vind dat zo vervelend. Ik denk gewoon aan de buurkinderen ofzo.
Sowieso NIET aan een van die kinderen die voor de deur van de supermarkt staan te wachten!! Of ze er nou om vragen of niet, ik vind het HONDSBRUTAAL! Mocht ik mijn eigen dochter daar ooit betrappen op dat achterlijke gebedel om plaatjes, knuffeltjes, minions, wat dan ook, dan gaat deze linea recta aan de oren mee naar huis en de hele verzameling de container in! Ben ik nou de enige hierin?
Ik heb 'anders' gestemd. Als ik in Nederland zou wonen, zou ik ze aan nemen en mee naar huis nemen en in mijn vriendenlijst op facebook kijken wie nog een bepaald plaatje mist en dan opsturen per post.
Ik geef ze gelijk bij de kassa al weg als er iemand achter me staat, tot nog toe was het steeds iemand die ze wel wilde.
Zeker niet...zou precies hetzelfde doen met mijn eigen kind. On topic: Zou aan het meest verlegen kind geven.
Nee hoor pietje, die van mij zouden dat (als ik ze zou hebben) ook absoluut niet mogen Ze staan er soms ook uren aan een stuk. Wij hebben geen jonge kinderen in onze directe omgeving om ze aan te geven, maar niet aannemen vind ik ook zonde. Ik was gewoon benieuwd welk kindje uit zo'n groep nu met de meeste plaatjes naar huis gaat
nee hoor ik plaatste het eerder ook al...het maakt mij niet eens uit of ze erom vragen of niet...alleen al daar staan vind ik brutaal.
Kindjes die rustig en/of beleefd zijn of als ik hoor dat een kindje achter me bij de kassa het ook spaart dan krijgt die het. En soms ligt eraan hoeveel je er krijgt verdeel ik ze onder de kids die er staan!
Ik geef het aan de kindjes die in de rij staan. Absoluut niet aan de kinderen die staan te bedelen. Eén keer gedaan en t werd uit mn handen gegrist zonder dank je wel te zeggen! Net was het helemaal bont, liep de AH in maar kon niet door de schuifdeuren omdat er een volwassen mevrouw pontificaal midden op de grond zat plaatjes uit te wisselen met de kinderen, kon er echt niet langs met de kinderwagen, met veel gezucht en gesteun ging ze aan de kant....
Zeker niet de geen dus vraagt. Vandaag schooide er weer een, zeg nee want eigen kindjes sparen ook en kreeg ik scheldwoord naar me hoofd gegooid. Geef altijd aan kindje wat toevallig in de winkel is Als mijn kinderen zo gaan schooien bij supermarkt krijgen ze echt straf
Hier gelukkig niet zulke heisa om plaatjes, meestal zijn er acties waarbij je zegels moet sparen en heel soms stickers/plaatjes, maar dan zie je niemand eigenlijk.. Maar ik zou 'm absoluut aan het stille kindje geven, daar heb ik een zwak voor.
Mijn oudste doet er nog niets mee dus ik geef ze ook weg. En ja wie vraagt word hier zeker over geslagen. Ik geef ook altijd aan het verlegen kindje achteraan (ik was zelf ook zn kindje en vond dat erg moeilijk) Pas zaten er 3 kids 2 grote zusjes en hun kleine broertje hun net gekregen kaartjes te bekijken en te delen bij de karretjes. Broertje zat heel treurig dat hij er maar 4 kreeg van zn zussen. Ik had thuis flink gespaard en ze mee genomen om weg te geven. Ben uit de auto gestapt en heb dat mannetje er zeker 100 in zn handen geduwd en gezegd: Zo die zijn voor jou veel plezier!
Ah da's lief Paula! Ik heb ook een zwak voor die verlegen kindjes ja, misschien omdat ik zelf zo was (of ben..) en ik nog wel weet hoe het voelde dat die schreeuwers alles voor elkaar kregen. Al blijkt dat niet uit deze poll Overwinning voor de underdogs haha.
Ik geef niets aan de kinderen die in/bij de winkel staan te zeuren, ik vind dat zo irritant. Dan geef ik het liever weg aan de buurjongens/meisjes.