Hier wilde ze graag hapjes, zijn met 6 maanden begonnen, maar al tijdens het eten enorme buikkrampen en ze wilde helemaal niet meer. Dus toen hebben we het maar een paar maanden uitgesteld
Dan gaan we met 4 maanden rustig eens beginnen met een paar hapjes in de ochtend. Ik heb vanochtend al een paar potjes gekocht, 2 potjes worteltjes en 2 potjes pompoen want dat schijnt ook gemakkelijk eetbaar te zijn voor de baby's. We gaan het rustig proberen en we moeten de 14de toch ook bij het CB zijn en dan kan ik het met hun ook eens bespreken. Ze zullen vast wel goede tips hebben.
Let wel even op wat er precies in die potjes zit. Vaak zit er allerlei vulsel in, zoals rijstebloem. En laat dat laatste nu net iets zijn waar dochter erge krampen van kreeg. Daarom maakte ik altijd vers, dan wist ik zeker dat er niets fout in zat.
Bedankt voor de tip! Ik heb momenteel potjes gekocht die op biologische wijze zijn gemaakt zonder zout en allerlei toevoegingen dus ik hoop dat dat goed is en dat hij die goed kan verdragen. Hij drinkt momenteel al Hero hongerige baby met zetmeel erin en hij heeft tot op heden zelden last van krampjes, hij kan eerder slecht poepen, hij krijgt daar gemiddeld 2 keren per weer een scheutje lijnzaadolie voor in de fles.
Kijk je uit met die olie, dat hij geen luie darmen krijgt en straks helemaal erge last heeft met poepen.