Trek je er niks van aan vrouwke. Sommige denken alleen maar aan hun eigen genot en niet aan die van een ander. Ik vind het top dat jij en de overige dit willen doen voor ons. Blijf doen wat jezelf leuk vind, en als het even niet uitkomt..... Heb ik en vele andere daar wel alle respect voor. Vergeet de rest, en lekker door blijven gaan
Dit is ook precies de reden waarom ik gestopt was met kaartleggingen.. ik denk er ook aan om weer te beginnen.. Er zijn ook hele lieve dames bij die alle begrip hebben en dat maakt het weer goed Ik snap je twijfel dus heel goed! X Mataraa
Wat een lieve reacties. Ik maak maar voortaan een blacklist, hopen en de prullenbak in Kon me er heel erg aan irriteren en dan pendelde ik niet. Door jullie lieve reacties weet ik dat er ook nog dames zijn die het waarderen. Die respect hebben voor het feit dat ik nog een gezin heb en het veel energie vraagt.
Vlinder73 heb ik voor jou gependeld? Ik vind niks terug zowel in komend van je als uitgaand in mijn box
Ik ben een tijdje afwezig geweest omdat het rustig was onder de pendelaars. Leuk dat je overweegt om weer te beginnen..! Sommigen respecteren blijkbaar je wensen niet, heel erg jammer.. Doe waar je je goed bij voelt!
hoi pendel vrouwtje ik wil je bedanken dat je toch door bent gegaan met pendelen voor ons. ik weet nog niet of de pendel die je voor mij hebt gedaan juist is. ik had al wel 2 pendels voor de maand september staan dus wie weet . even een vraag: ik vind het leuk om terug te zien wat je percentagescore is van de pendels . ik kan hem nergens vinden of misschien heb je geen poll lopen .dat zou natuurlijk ook kunnen ik hoor het graag. en nogmaals bedankt.
Die heb ik nu nog niet lopen. Of ja die is heel oud en denk ik niet meer open. Zal dadelijk de oude even zoeken en van de week een nieuwe aan maken. Het gaat nu een stuk beter, nog zelde dat er mensen buiten tijd zijn of dergelijke dan vind ik het ook rustiger pendelen, dan ben ik niet al boos voor ik ga pendelen
Beetje late reactie, erg druk geweest. Ja je had voor mij gependeld. Ik dacht dat ik jou netjes had bedankt. Zo niet dan als nog heel erf bedankt.
Heel goed van die blacklist. Deze zou ik ook delen met de mede pendelaars! Inderdaad niks van aantrekken. Dat soort mensen verdienen jouw vrije tijd niet!