foute zomertaferelen

Discussie in 'De lounge' gestart door tuc, 26 jun 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Alizee

    Alizee Bekend lid

    3 feb 2011
    685
    0
    16
    NULL
    NULL
    Jij hebt gelijk, ik snap het niet:)
     
  2. MMarianne

    MMarianne Niet meer actief


    En nou heeft ze ook nog gerimpelde volle benen ;)

    Ik draag sandalen en slippers en witte leggings en korte rokjes en lange jurken en heb maat 44 en ben 40+...en kan me dus beter niet meer buiten vertonen maar :p
     
  3. Jordan

    Jordan Fanatiek lid

    17 apr 2012
    3.395
    1
    36
    Full Time baan, workaholic figuur
    Den Haag
    Ik draag vandaag op mijn werk een zwarte panty/legging met rokje, knalroze shirtje, vestje én... laarzen o_O Dat is pas echt een gruwelijke zomer faal. Maar ik heb alleen open schoenen met palen van hakken waar ik niet op kan lopen momenteel (ivm verstuikt pootje) en sneakers en slippers zijn hier op het werk not done hahaha.
     
  4. Ik kom toch even terug op de korte broek bij mannen.. :D Ik ben erop gaan letten, maar over de knie kunnen ze eigenlijk best prima. Ik blijf er wel bij dat boven de knie echt afschuwelijk is :p En dan vooral in combinatie met teenslippers..

    Naar aanleiding van dit topic vroeg ik me trouwens ook af hoeveel mannen (en vrouwen..) we straks gaan zien in dat afgrijselijke jumbo-shirt. Echt, wáárom willen mensen zo'n ding? :$ Dat juichpak kon je nog verklaren door het WK, maar hierin loop je toch gewoon altijd voor lul? :)
     
  5. 2jees

    2jees Niet meer actief

    Ik heb een hekel aan blote buiken bij mannen en half blote tieten bij vrouwen. Doe maar gewoon een beetje normaal is mijn motto.

    Verder of iemand nou slippers birkenstocks schoenen sandalen of laarzen draagt, dat zegt me weer niet zoveel.
     
  6. Alizee

    Alizee Bekend lid

    3 feb 2011
    685
    0
    16
    NULL
    NULL
    Dat heb ik niet gezegd:)
     
  7. miss C

    miss C VIP lid

    20 nov 2009
    11.719
    971
    113
    Vrouw
    Het ♡je van Nederland!
    :d :d :d :d
     
  8. Nikki88

    Nikki88 VIP lid

    29 jul 2008
    11.656
    230
    63
    Jouw foto is idd niet echt lekker, klopt. 😁 Maar ik vind dit er toch best smakelijk uitzien......😜
     
  9. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.158
    35.818
    113
    Haha, ja zo zie ik mijn man er ook graag bijlopen. Een mooie chino op kniehoogte en een polo of blouse erbij, niets mis mee wat mij betreft.
     
  10. tuc

    tuc Niet meer actief


    Jep ik kijk er ook graag naar:)
     
  11. Dappertje Dik

    Dappertje Dik Niet meer actief

    Zeker die twee bovenste foto's!! Zeer smakelijk!:D
     
  12. wendelaa

    wendelaa VIP lid

    30 nov 2008
    8.641
    0
    36
    Noord Brabant
    Mijn man zou willen dat hij gewoon in korte broek en op slippers kon lopen.
    Maar door zijn spierziekte heeft hij aangepaste schoenen die tot aan zijn kuit zitten. Dus met 35 graden loopt hij in spijkerbroek.
     
  13. Silverwings

    Silverwings Fanatiek lid

    18 feb 2014
    2.751
    918
    113
    Mijn manlief loopt hier (gelukkig alleen achter in de tuin) op crocs..
    Zou verboden moeten worden!!!

    Vanmorgen liet ik de hond uit en zag ik een dame die zo'n kort rokje aan had, bukte om iets op te pakken en ik dus het hele ''walhalla'' zag, dat hoeft van mij ook niet zo nodig ;)
     
  14. Nikki88

    Nikki88 VIP lid

    29 jul 2008
    11.656
    230
    63
    Dat dacht ik nou ook, krijg er gewoon honger van! 😝😝
     
  15. Manque

    Manque Niet meer actief

    Ik zie écht niet wat erg is aan deze foto :(
     
  16. TempusFugit

    TempusFugit Niet meer actief

    Met deze temperaturen heb ik toch maar een paar korte (nou ja, over de knie) broeken voor mijn man besteld, maar ik vind het wel echt verschríkkelijk lelijk moet ik zeggen.

    Er was hier trouwens afgelopen weekend een braderie en daar liep een vrouw met een überstrakke grijze legging. Echt een mega cameltoe en aan de achterkant was het halve kledingstuk in d'r bilspleet gekropen. Echt verschrikkelijk!
     
  17. Vlinderbloem

    Vlinderbloem VIP lid

    27 mrt 2008
    8.128
    1.682
    113

    Niet ERG, maar ik vind het niet bepaald sexy. ;) Die onderste foto's ook niet trouwens. Maar dat is uberhaupt een kledingstijl die ik echt niet mooi vind (polo's, nette schoenen enz.) Mijn man gelukkig ook niet, haha!
     
  18. mimi83

    mimi83 Niet meer actief

    Gelukkig is mijn man een halve holbewoner. Ik krijg de kriebels van de nette schoenen en korte chino 's met polo..

    Die van mij draagt als het warm is en hij vrij is een los vallende spijker
    Broek met tig zakken, denk baggy achtige broek.. tot op/ over zijn knieën. Gympen of werkschoenen en het t shirt wat boven op de stapel ligt.

    Nu naar het werk korte mouwen overhemd, spijkerbroek en bruine leren schoenen.

    Zie hem het liefst in zijn werkbroek met werkschoenen en een t shirt. Maar ja dat is in vrije tijd .. Qua werk ict dus dat is wat anders.
     
  19. Lindah

    Lindah Fanatiek lid

    21 apr 2012
    1.008
    145
    63
    Brabant
    He zijn we naar dezelfde braderie geweest..:p
    Hier ook een vrouw in een groene jumpsuit, de achterkant( rug) was van kant en daar droeg deze vrouw een witte BH onder en hij was ook helemaal in haar billen gekropen.. Mijn man, doe het echt niets uitmaakt wat iemand aan heeft, viel het zelfs op! Hij zei dat het goede anticonceptie was want als je keek had je spontaan geen zin meer..
     
  20. sem frummel

    sem frummel Fanatiek lid

    21 okt 2011
    2.386
    1
    36
    verzorgende ig
    Wat echt fout is te korte rokjes met dikke benen eronder
     

Deel Deze Pagina