Hoi dames, Wij zijn bijna twee jaar bezig om ons eerste kindje te mogen krijgen. Na 10 dagen overtijd te zijn geweest, ben ik vandaag toch weer ongesteld geworden. Ons plan was om morgen te gaan testen, maar helaas is dat niet meer nodig. Ik ben er best verdrietig van en overweeg om weer naar het ziekenhuis te gaan. Ruim een half jaar geleden hebben we de eerste onderzoeken gehad, waaruit alles goed bleek te zijn. We kregen het advies om het eerst nog een half jaartje zelf te proberen. Die periode is inmiddels al ruim verstrekken. Ik ben een beetje huiverig om weer naar het ziekenhuis te gaan, vanwege de emotionele achtbaan, hormonen en alles wat er bij komt kijken. Ik zou graag willen weten wat nu mogelijke vervolg stappen kunnen gaan worden in het ziekenhuis, iui ofzo? Wat is jullie ervaring?
Hoi, Hebben ze toen gezegd wat gezegd over vervolgstappen? Lijkt mij dat ze misschien gezegd hebben van: eerst een half jaar zelf proberen en als het niet gelukt is dan.... IUI zou een mogelijkheid kunnen zijn ja.. Zeker als er Verder niks uit de onderzoeken is gekomen bij jullie. Ik zou je adviseren om terug te gaan naar het zkh. Wij zijn blij dat we eindelijk geholpen worden. Succes!
In het conclusiegeaprek is wel gesproken over de mogelijke vervolgstappen, echter was ik zo opgelucht dat er niets aan de had bleek tenzijn, dat ik het gesprek verder niet meer goed kan herinneren. Ik ga morgen het ziekenhuis bellen voor een vervolg afspraak. Ik ben het op dit moment echt even beu dat het niet lukt! Bij andere mensen lijkt het allemaal zo gemakkelijk te gaan... Ik zie dat je gisteren je eerste iui hebt gehad. Hoe is het gegaan!?
Ik snap dat je het gesprek niet meer goed kan herinneren en dat je het beu bent. Het is goed gegaan. Het traject valt me tot nu toe mee. Het is wel gek hoor, lag ik daar in die stoel. En nu is het dus 2 weken wachten. Probeer maar van het positieve uit te gaan en mocht ik niet zwanger zijn, gaan we vooral wat leuks doen en dan de tweede iui in. Het spuiten valt mij ook mee. Het ergste van alles is de schouderpijn die ik maandelijks heb. Waarschijnlijk het eitje wat tegen een zenuw drukt Ik wil je succes wensen en ga idd bellen. Het zal opluchten!
Vrijdag 17 juli, nieuwe afspraak gemaakt. Dit is wat later dan geplant, maar we zijn vanwege logistieke redenen overgestapt naar een ander ziekenhuis. Hierdoor hebt ik ook mijn medische gegevens ontvangen en een samenvatting van het conclusie gesprek. Volgende stap zou iui met eventueel hormonen worden. Wat is jullie ervaring hiermee, invloed op je stemming, snel zwanger etc?
Hey! Momenteel zijn wij nu bezig met de tweede IUI poging met hormonen. Het spuiten valt mij mee. Het is een dun naaldje. Je voelt daar echt niets van. Vanmorgen had ik een Echo en er groeit dit keer 1 ei. In dezer dagen moet die gaan springen, Dus de inseminatie zit eraan te doen. Wederom valt de inseminatie mee. Voel ik niks van. Van de hormonen raak ik trouwens wel sneller moe. Voel me echt vermoeid in de periode van spuiten. Succes!!
Wij zitten een beetje in hetzelfde schuitje. We zijn in februari/maart naar het ziekenhuis geweest en hebben allerlei testen gehad, daar is niks uitgekomen, alles is goed bij mijn man en mij. Ook wij zijn weer naar huis gestuurd voor een half jaar. Dat half jaar is nu bijna om en we twijfelen over wel of niet terug naar het ziekenhuis. Onze gynaecoloog is van het afwachtend beleid indien er niks gevonden kan worden wat het niet zwanger raken kan verklaren. Dus weer terug naar huis voor een bepaalde tijd. De gynaecoloog gaf al aan dat de kansen bij IUI net zo groot zijn als via de natuurlijke weg. En dan vraag ik me dus af of IUI wel zin heeft. Maar of het mogelijk is om direct het IVF traject in te gaan, betwijfel ik. Ik denk dat standaard eerst 6 IUI pogingen uitgevoerd worden. Ik vind het een hele lastige keus. Ook gezien de medicatie die bij een IUI traject komt kijken en de hele emotionele achtbaan die erbij komt kijken. Voor de ene kant wil ik best weer een half naar huis en het zelf proberen, maar dan met de garantie dat we daarna direct het IVF traject in kunnen en de IUI dus als het ware verruilen voor de natuurlijke manier. Maar of dat kan, geen idee. Jullie zitten dus met zo'n zelfde situatie. Succes met het maken van een keuze! Welke keuze dat ook mag zijn, het doel is uiteindelijk een zwangerschap