Vreemd gesprek aan de voordeur

Discussie in 'De lounge' gestart door sennavt, 1 jul 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Skyscrapper

    Skyscrapper Fanatiek lid

    11 mei 2013
    2.604
    3
    38
    Ik vind het maar vaag.
    Als ik op de vlucht zou zijn en niet gevonden wil worden voor mijn man zou ik niet bij de buurvrouw aanbellen of ze wil doorgeven dat ik met de noorderzon vertrokken ben. Dan gaat ie zeker lopen zoeken.

    Zijn de buren inmiddels allemaal weer thuis?
     
  2. Lojo

    Lojo Bekend lid

    19 dec 2012
    612
    6
    18
    Ik snap eigenlijk niet waarom je je zo distingeerd van deze situatie. Deze mensen hebben hulp nodig, er zijn kinderen in het spel en jij geeft aan geen behoefte te hebben aan deze verhalen. Ik vind het dan echt je taak als goede buur of wild vreemde om een ander te helpen en niet je rug te keren....
     
  3. Liedx

    Liedx Fanatiek lid

    11 mrt 2013
    1.890
    404
    83
    Nederland
    Hier ben ik het mee eens. Die man heeft duidelijk iemand nodig die naar hem luistert, zit in een mega rotsituatie en is waarschijnlijk erg alleen in een ander land.
     
  4. nikton

    nikton Bekend lid

    10 jan 2008
    703
    0
    16
    Bedoel je niet distantiëren? ;)

    Ik zou me er niet mee bemoeien.
     
  5. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    22 jul 2008
    18.631
    31
    48
    Waarom dan tassen meenemen?
     
  6. sennavt

    sennavt Actief lid

    18 feb 2015
    287
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik begrijp dat ik misschien hard overkom voor sommigen als ik aangeef dat ik er verder niet in betrokken wil worden. Ik heb in het verleden vaker te maken gehad met situaties waarin mensen hulp nodig hadden, en daar heb ik op een nare manier van geleerd. Dat wil niet zeggen dat ik iemand niet wil of kan helpen maar in deze situatie acht ik het beter dat ik me er niet in meng. Ik voel me niet prettig bij de hele situatie, en ik laat me in die zin leiden door mijn verstand.

    Ik heb er gisteren en vandaag goed over nagedacht en normaal volg ik mijn gevoel maar het nare gevoel wordt alleen maar groter en het lijkt me dan ook beter dat ik de kinderbescherming of politie bel dan hem steeds zijn verhaal laten doen bij mij. Ik kan hem zijn vrouw en kinderen niet terugbrengen en ik heb dus ook sterke vermoedens dat er iets niet in de haak is. Dan bel ik liever een hulpdienst of instantie dan dat ik hem in mijn huis laat om steeds zijn verhaal te doen.

    Ik neem aan dat hij zelf ook contact op zal nemen met de politie of wat dan ook. Dat lijkt me vrij logisch als je vrouw en kinderen vermist zijn, ik weet eigenlijk ook niet of ik een antwoord zou krijgen als ik informeer of hij contact opgenomen heeft met b.v politie.

    Uit het gesprek had ik wel opgemaakt dat haar familie dus in de VS woont, zijn familie grotendeels in nou ja waar hij dus vandaan komt, en een paar familieleden wonen hier in Nederland of in België.

    Hij is dus zeker niet alleen hier, en ik denk dan ook dat hun de mensen zijn waar hij dit het beste mee kan bespreken. Ik ken hem niet, hij kent mij niet. En hun hele verleden en situatie ken ik totaal niet, buiten de paar dingen die ik (nu) weet. Voor mij is er, om zulke persoonlijke dingen te bespreken, een vertrouwensband nodig, in welke mate dan ook. In ieder geval vind ik het niet gepast om zulke dingen iemand te bespreken waar je zo weinig vanaf weet als hij en ik van elkaar afweten.

    Overigens heb ik de vrouw tot op heden nog niet terug gezien, en de auto evenmin. De man is ook niet aan de deur geweest vandaag, verder heb ik het eigenlijk ook te druk gehad om er mee bezig te zijn. Toch kijk ik wel een keer per dag of ik haar auto zie staan, op de een of andere manier is het moeilijk van me af te zetten. Als ik me morgen nog zo voel ga ik even met de politie contact opnemen.
     
  7. DeeLighT

    DeeLighT VIP lid

    9 jan 2007
    8.722
    628
    113
    Ik zou ook hulpdienst bellen voor advies en verder afstand nemen.
    Wie weet is die vent wel de rotte appel in dit verhaal en is ze niet zonder reden vertrokken.

    Succes!
     
  8. misa

    misa Niet meer actief

    Wat een gekke situatie zeg. Ja het kan vanalles zijn. Misschien liegt hij? Maar dat zij liegt is iig duidelijk, ivm het vriendin verhaal met jou.
    Ik zou haar ook eerst op fb opzoeken. Wie weet. En anders ook zeker een hulpdienst inschakelen. Ik zou vooral de feiten vertellen: zij kwam aan de deur, vertelde wat, vertrok met kinderen en tassen. Hij kwam savonds met een ander verhaal en komt soms terug om verder te praten. Jij weet niet wat je een miet denken en wat er binnen dat gezin aan de hand is, maar dat je er geen verantwoordelijkheid voor wilt dragen en het dus aan de hulpdienst overdraagt.

    Succes! Ik blijf ook meelezen. :)
     
  9. Stefanie83

    Stefanie83 Bekend lid

    20 jul 2009
    962
    0
    0
    NULL
    NULL
    ^^^Dit dus! Helemaal mee eens. Misschien is er bij de politie meer bekend over dit gezin, eventueel eerdere meldingen wat als optelsom kan worden gebruikt. Succes ermee!
     
  10. kris8

    kris8 VIP lid

    17 aug 2009
    8.032
    3
    36
    zij heeft jou wel met iets opgezadeld zeg. Ik had het denk ik vanaf het begin afgehouden en gezegd dat ik niet de verantwoordelijkheid wilde om dit door te geven dat ze dat toch echt zelf maar moest regelen.
    Had haar w.s. ook gelijk gevraagd wat ze dan van plan was, maar dat is misschien beroepsdeformatie dat ik erg achterdochtig aangelegd ben :)

    Hopelijk is er niets ernstigs aan de hand en zit ze gewoon bij vrienden ofzo en komt ze vandaag of morgen terug...

    Succes in ieder geval ermee.
    En wat andere al zeggen. Je weet niet wat waar is van wat die man je vertelt voor het zelfde geld is ze i.d. naar een blijf van mijn lijf huis of zoiets.
     
  11. Mirro

    Mirro Fanatiek lid

    27 dec 2007
    1.782
    30
    48
    Ook "toevallig" dat hij net vanavond wilde vertellen dat ze als gezin terug konden naar de VS!
     
  12. Syane

    Syane VIP lid

    21 aug 2013
    12.238
    11.817
    113
    Ik zou dan trouwens met de wijkagent bellen.
    En niet algemeen de politie.
     
  13. Mamia

    Mamia Actief lid

    3 dec 2014
    480
    0
    0
    NULL
    NULL
    Jeeeejtje wat een verhaal of beter gezegd drama zeg!!

    @TS ik zou precies hetzelfde gedaan hebben hoor! Voor het zelfde geldt is hij een zieke psychopaat of iets dergelijks...
     
  14. ijsje82

    ijsje82 Actief lid

    8 jan 2014
    470
    3
    18
    Ik zou me er verder ook niet mee bemoeien.

    wat me wel opvalt is dat iedereen de man als slechterik ziet. Terwijl er niks over dit gezin bekent is. Er zijn zoveel mogelijke scenario's. Bv dat zij loog over een vriendschap met ts omdat ze een affaire had. Dat haar man misschienwel eens gebeld had en zij bij har scharrel was. Haar manvroeg waar ze was en ze dan zei dat ze bij ts was voor een bakje koffie. en is zij er nu met haar nieuwe liefde vandoor.
    Waaromdenkt iedereen gelijk aan mishandeling, dat ze haar en de kinderen wat gaat aan doen ed. Dat kinderbescherming moetworden gebeld. Voorwat? Fantasieën?
    er is nergens iets bekend dat er niet goed voor de kinderen wordd gezorgt.
     
  15. Born2beMom

    Born2beMom Fanatiek lid

    9 dec 2014
    1.484
    0
    36
    NULL
    NULL
    Het is inderdaad speculeren over het hoe of wat. ..
    en hoewel het inderdaad niet het meest mensvriendelijke is naar die vader of naar het hele gezin begrijp ik wel dat je je erbuiten wil houden. Juist omdat je geen idee hebt wat je je ermee op de hals haalt. Hier zou ik er nu ook niet een hoop drama bij kunnen hebben, als het niet strikt noodzakelijk is...
     
  16. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    22 jul 2008
    18.631
    31
    48
    Ik niet hoor! Ik vind het sneu voor die vent. Wat er ook mis was in de relatie, je gaat toch niet zomaar ineens weg mét de kinderen? Uitzondering is naar een blijf van mijn lijfhuis of zo, maar daar ga ik niet van uit.
     
  17. Stefanie83

    Stefanie83 Bekend lid

    20 jul 2009
    962
    0
    0
    NULL
    NULL
    Is er nog nieuws?
     
  18. Stefanie83

    Stefanie83 Bekend lid

    20 jul 2009
    962
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik wacht op een update

    ** helemaal niet nieuwsgierig ** :p:p
     
  19. Kweenie

    Kweenie Fanatiek lid

    12 aug 2006
    3.199
    1
    38
    Oeh.....ik vind het ook heel naar klinken allemaal.
    Heb je de politie nog gebeld?
     
  20. Knapie

    Knapie Fanatiek lid

    5 nov 2013
    1.524
    0
    0
    Hallo TS,

    Ik ben nieuwsgierig hoe het nu gaat? Is hij nog aan je deur geweest en zo ja, heb je hem verteld dat je dat liever niet meer hebt?
    Heb je haar auto misschien alsnog gezien?
     

Deel Deze Pagina