Deze maand ineens zware testdrang. Stom want vorige maand eerst lichte test (op nod) en toen ongesteld. Nu op 10 dpo negatief. Vandaag 11 dpo. Lijk iets te zien. Jullie? Stom genoeg nu ook bloedverlies (al sinds vrijdag). Maar goed dat had ik bij de zwangerschap van mn dochter ook. Foto meteen na 5 min gemaakt.
Ik zie een lichte streep. Ben benieuwd hoe hij eruit ziet 20 minuten na het doen vd test. De kruidvat kennende zal hij donkerder worden na 20 min.
Is al iets duidelijker geworden nu. Gelukkig weet ik nu Dmv ovulatietesten zeker wanneer de ovulatie was, zit al op dag 31. Ga dinsdag of woensdag weer testen.
Als je steekjes heb bij eileiders is bij mij altijd teken van ovulatie die eraan komt had ik dan op moment dat steken begon al een positieve ovulatietest moeten hebben of daarna pas?
Meestal zijn steken en pijntjes een teken van rijpende eitjes. Dus de volgorde zou dan denk ik zijn eerst steekjes en pijntjes, dan kort daarop positieve ovulatie test en dan eitje
Heb je al een ovulatie test gedaan deze ronde of wacht je altijd tot je pijntjes krijgt? Ik zelf kan aan de duidelijkheid wel ongeveer schatten wanneer hij positief gaat zijn. Maar ik test dan ook vanaf dag 10, dus ik zie de streepjes echt oplopen.
Hahahaha ja ik zou idd je eigen eisprong aanhouden en niet die van een ander Even zonder gekkigheid, ik zie een streep maar kan de kleur niet beoordelen. Ook lijkt het alsof deze test al ff heeft gelegen en is doorgespoeld met water (opvang stukje vd test is al helemaal geel uitgeslagen).
Er hoorde te staan: eigen berekening... Foto met tegels aan de achterkant is na 3 minuten genomen. De andere na 10 minuten. Doorgespoeld met water in de zin van??? Ze hebben alleen maar plat gelegen.
Ik heb heel wat action testen versleten (lees enorm veel) en bij mij werd dat gedeelte vd strip pas geel na uren niet binnen 3 minuten al. Met water bedoel ik dat je water op het urine stukje hebt gedaan (waar max staat) om de vergeling/opdroging vd strip "weg te spoelen". Ik duim dat hij mooi gaat oplopen en duidelijker roze wordt.
als die binnen 3 minuten is genomen is ie posi toch? Ik neem aan alles binnen de 5 minuten? Morgen een kv 2 v 5 doen?