Nog 10 weken en mijn kleren passen niet meer goed

Discussion in 'Zwangerschap' started by Baileyy, Jul 6, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Baileyy

    Baileyy VIP lid

    Feb 12, 2012
    5,629
    1,443
    113
    Pff nog 10 weken en de een na de andere broek zit te strak. Ik hou zoveel vocht vast. Jurkje heb ik er 1 geschikt voor werk en 1 thuis.
    Maar ik vind het zo zonde om nu allemaal nieuwe dingen nog te kopen voor 10 weekjes.

    Die zwangerschaps korte broekjes vind ik behoorlijk prijzig.:$.

    En dan moet ik voor mijn werk nog weer nettere kleding

    Hebben jullie nog tips voor kleding die ik kan halen wat jullie goed bevalt? Of gewone kleding in maat groter ofzo?

    Zo'n maxidress staat mij echt6 niet, dus dat valt af..
     
  2. Angeltje78

    Dec 29, 2014
    46
    0
    0
    NULL
    NULL
    Zou gewoon ff om me heen kijken. Misschien is marktplaats een idee, of check anders de opruiming. Deze is al in veel winkels begonnen. Ben zelf 1 van makkelijke basis, ofwel jurkjes of rokjes. Bij warm weer zo dragen bij wat frisser weer legging eronder. Is ook niet zo prijzig ;)
     
  3. zara1983

    zara1983 Fanatiek lid

    Nov 1, 2013
    1,207
    534
    113
    NULL
    Ik draag de laatste weken alleen maar jurkjes. Zowel positiejurken als gewone jurken.

    Idd anders marktplaats/opruiming. Ip heb je ook niet veel nodig, ik was het gewoon regelmatig.
    En je kan het zelf ook altijd weer proberen te verkopen over 10 weken!
     
  4. Droppie Drie

    Droppie Drie Fanatiek lid

    Aug 1, 2013
    1,735
    10
    38
    Hema jurkjes rekken goed mee, pastte ik nog tot 41 weken en kosten niet veel.
     
  5. ikkemijik

    ikkemijik Actief lid

    Mar 22, 2015
    405
    0
    0
    NULL
    NULL
    H&M heeft leuke en voordelige positiekleding. Al vallen de korte broekjes er heel erg klein (ik draag maat 36, maar moest van die 40) de rest valt wel aardig als de maat.
    Goedkope kinderkleding online kopen | Ik en mijn kind heeft ook vaak leuke goedkope kleding, heb ik ook vrij veel gekocht
     
  6. xxisoldexx

    xxisoldexx Fanatiek lid

    Apr 1, 2009
    1,538
    4
    0
  7. MoniekJ

    MoniekJ Fanatiek lid

    May 12, 2015
    1,719
    0
    0
    HBO-B biomedisch laboratoriumonderzoek.
    Tilburg
    Dat probleem komt hier langzaam aan ook al.
    Maar inderdaad. H&m en hema, uitverkoopjes, maatje groter. Vind die positiekleding altijd zo duur als het van een andere winkel komt.
     
  8. Grietjenb

    Grietjenb Niet meer actief

  9. Leaf

    Leaf Niet meer actief

    Maxi jurken ben ik zelf ook niet van. Zelf draag ik midi jurkjes. Net boven mijn knie, dan heb ik niet het gevoel dat ik een tent aan heb :p!
     
  10. Baileyy

    Baileyy VIP lid

    Feb 12, 2012
    5,629
    1,443
    113
    Dank jullie wel! Hema jurkjes ga ik voor kijken.

    Marktplaats kwam ik nog niet echt verder. Ook omdat ik specifiek zoek naar korte broekjes en jurkjes ofzo.

    H&M positie hebben wij niet, dus moet ik dan bestellen en hopen dat de maat goed is.

    @xxisoldexx De link van het jurkje doet het niet??
     
  11. Leaf

    Leaf Niet meer actief

    ")" erachter aan plakken
     
  12. MoniekJ

    MoniekJ Fanatiek lid

    May 12, 2015
    1,719
    0
    0
    HBO-B biomedisch laboratoriumonderzoek.
    Tilburg
    Heb de h&m in eindhoven hing toen n bordje. Dat je je eigen maat moest nemen bij 1e termijn. 2e termijn 1 mt groter en 3e termijn 2 maten groter dan je normale maat. En als je veel vocht vast houd nog eentje groter???
     
  13. Saartje5

    Saartje5 Fanatiek lid

    Jul 21, 2012
    2,289
    0
    0
    Zuid-Holland
    Misschien een short in joggingstof met elastiek? Ik droeg op het eind veel joggingbroeken en broeken met elastiek en een koord. De eerste weken na de bevalling waren die ook erg fijn, je past niet meteen terug in je oude spijkerbroek. Je moet nog 10 weken, tel daar nog 6-8 weken na de bevalling bij op en je komt alweer in de herfst terecht!
     
  14. Lousaa

    Lousaa Fanatiek lid

    Nov 18, 2011
    2,497
    2
    38
    Midi is tussen net over de knie en laag op de kuit. Die draag ik. Benen zijn er niet mooiermooier op geworden sinds ik zwanger ben. Basics van h en m. Alleen opletten dat ze niet zo'n rare taille-elastiek hebben. Verder zit het genoeg rek in de stof.

    Maar ik ken het probleem. Ben in 30 weken 8 kilo aangekomen maar toch pas ik m'n zwangerschapsbroeken niet meer lekker. Pasvorm blijkt niet te deugen voor de langer termijn. Buikbanden komen te laag uit en het gaat trekken rond m'n heupen. Heel stom want ze zijn duur genoeg.
     
  15. MI87

    MI87 VIP lid

    Dec 21, 2012
    5,119
    1
    0
    Jep...moet ook helaas nog wat kopen. Loop nu in een broek van mijn man. Hoe erg!!!
     
  16. kwebbel1984

    kwebbel1984 Fanatiek lid

    Oct 30, 2012
    1,027
    0
    0
    Ik draag de laatste weken leggings met een wat langer shirt erop. Heb iedere eeek wel hetzelfde aan maar ik ga nu geen kleding kopen meer die ik straks niet meer kan gebruiken.
     
  17. MI87

    MI87 VIP lid

    Dec 21, 2012
    5,119
    1
    0
    Denk dat ik gewoon een paar lange en driekwart joggingbroeken ga kopen. Kan ik die ook meteen na de bevalling lekker aan nog. Als je ze effen zwart doet en wat positie shirts/tops erboven vind ik het nog kunnen hoor.
     
  18. rocketscience

    rocketscience Fanatiek lid

    Feb 16, 2015
    4,273
    3,239
    113
    Female
    Ik had precies hetzelfde probleem. Kon alleen nog maar een legging aan. Heb toch maar een online bestelling gedaan bij H&M en bij prenatal (bij de laatste een maxidress en wijdere broek). Bij h&m vond ik nog best wat basics die redelijk te combineren zijn. Daar had ik ook een wat wijdere short besteld trouwens.

    Het is hier ook maar even afwachten of ik het ga passen, de bestellingen moeten nog binnen komen. Ideaal is het allemaal niet, maar om nog 12 weken in 1 en dezelfde legging te lopen... nee dat kan ook niet vind ik.
     
  19. Lindsey89

    Lindsey89 Bekend lid

    Sep 30, 2012
    559
    101
    43
    Ik heb hetzelfde, ga voor die 3 weken ook geen zwangerschapskleding meer kopen..
    heb vd wee bij de Kruitvat wat jurkjes, met goede rek, gekocht. Legging eronder en hoppa!
     
  20. username

    username Fanatiek lid

    Aug 7, 2014
    2,917
    192
    63
    NULL
    NULL
    Ik draag nu van die Hema broeken. Passen straks na m'n zwangerschap ook nog, heerlijk voor een avondje film kijken.
    Nu zijn ze helemaal comfortabel. Zal kijken of ik een link kan vinden.
     

Share This Page