Je kan ook vragen om amoxicilline poeder, dit kan je oplossen in wat ranja en op die manier geven. Of een tablet fijnmalen en die in appelmoes, vla oid doen
Ik zou ook voor de ab gaan...heb 2 oren kinderen. waarvan de oudste nu 10 jaar 5 x buisjes heeft gehad, en de middelste nu 5jaar , maandag buisjes krijgt plus amandelen eruit. (tweede x) Enne buisjes heeft de middelste wel voor dat hij een jaar was gekregen hoor, kan dus wel! Oorpijn doet zooooo zeer!
Ik doe liever die buisjes dan AB. Buisjes is het enige nadeel dat ze onder narcose moeten, maar verder geen troep in hun lijf. AB is nogal een aanslag op de darmen en als je elke keer weer een oorontsteking te pakken hebt, lijkt mij dat buisjes veel fijner zijn dan. AB werkt alleen als de oorontsteking bacterieel is en niet viraal. Jongste heeft hier met 8 maanden buisjes gekregen en er waren toen ook kinderen van 6 maanden bij. Ze doen het dus echt wel voor de eerste verjaardag, enkel de neusamandel eruit liever niet.
Wij zagen bij onze jongste, die vorig jaar winter de ene AB-kuur na de andere kreeg in steeds hogere doseringen, dat haar weerstand alleen maar steeds verder achteruit ging en ze steeds vaker en heftiger ziek werd. Ze kon ook helemaal niets meer verdragen qua voeding, overal kreeg ze buikpijn van... AB doen een enorme aanslag op de darmen en de darmflora en aangezien die heel bepalend zijn in de weerstand, lijkt mij dat AB wel degelijk een ongunstige invloed heeft op de weerstand. Onze KNO-arts legde trouwens uit dat je kunt zien of een oorontsteking viraal of bacterieel is vaak. Maar dan moet je wel bij de KNO zijn, want met dat dingetje van de huisarts gaat dat niet lukken, veel te klein
Is een mogelijke complicatie bij oorontstekingen. Wordt heel paniekerig over gedaan bij de vaccinaties en dan staat iedereen op z;n achterste benen als iemand niet vaccineert, maar bij oorontstekingen grijpen artsen vaak pas erg laat in. Heb dat zelf als een heel bijzondere paradox ervaren binnen de geneeskunde...
Ik heb niet alle reacties gelezen dus misschien heb je hier niets meer aan. Mijn zoon heeft ook een dubbele oorontsteking gehad en heeft daarvoor antibiotica gehad. Mijn verloskundige (ik spreek haar nog regelmatig) tipte me om bij de natuurwinkel probiotica te halen. Antibiotica doodt alle bacterien in je lijf... ook de goede. VOor ons volwassenen kan dat minder kwaad maar voor een baby is dat anders. Naast anti dus ook probiotica geven (ook als je zelf anti krijgt). Is wle een duur grapje. Potje kost dik in de 20 euro en die heb je helemaal nodig voor kuur van een week. Mijn man heeft vroeger veel oorontsteking gehad en is daardoor een hele tijd doof geweest. Hij was de 1e uit het gezin dus zijn moeder had niet in de gaten dat hij nog niet praatte terwijl dat voor zijn leeftijd al wel normaal was. Mijn man is daar dus nu erg scherp op met ons kind. OOk vrienden van ons hebben een zoontje die vaak oorontsteking had maar daar niet over klaagde en daardoor er te lang mee rond liep. Is ook doof geworden en op z'n 4e heeft hij buisjes gekregen. Hij zou daarna naar school moeten gaan. Doordat hij een achterstand had liep alles eigenlijk wat achter, ook zindelijk worden en door slechte taal en niet zindelijk zijn mocht hij niet naar school. Is nu 5 en gaat nog steeds niet naar school... Kan inmiddels wel weer horen hoor.
Nou dit was een horrornacht van heb ik jou daar dus ik stond om 8 uur bij de apotheek voor de antibiotica. Al lijkt het ook gelijk weer beter te gaan. Ja, ik weet dat ze buisjes ook voor een jaar zetten maar de KNO arts zei dat er dan wel wat meer aan de hand moet zijn dan die ''paar'' ontstekingen die S. heeft gehad (hij heeft nu 3 keer zo'n cyclus gehad van steeds 3 keer 3 dagen koorts en oortje grijpen) Overigen is dit de eerste keer dat hij er ook daadwerkelijk niet van slaapt en echt van krijst door merg en been en gewoon ziek is zeg maar. En ja ik vind het dan toch waard om dit nog even (na de ab) aan te kijken hoe het gaat tot hij één is. Als het daarna nou weer regelmatig gebeurd weer eens in gesprek met de KNO. Het is ook allemaal pas begonnen sinds hij naar de KDV gaat en hij is daarmee ook constant verkouden. Nu ook weer hoesten en snotteren. Grote kans dus dat het nog viraal is ook. Maar ik vond het ZO zielig vannacht dat ik me niet meer kon beheersen
Uiteraard! Van Solgar voor zuigelingen. Kleine man heeft al vanaf geboorte extreme obstipatie. En dat gepaard met veel buikkramp (nog steeds) dus sinds 6 maanden geven we dat. Al lijkt het erop dat het beter gaat.
Zelf wel eens oorontsteking gehad??? Zo ja dan weet je wat voor een pijn dat doet. zeer veel pijn. beide kinderen waren ook oren kinderen beide nu geen last meer van en toch met dochter zat ik met 16 maanden bij de kno voor ja wel buisjes het helpt wat beter en je hebt minder ab nodig. Ik zou het wel geven. en door verwijzen naar de kno want eens een oren kind blijft een oren kind tot ze er deels overheen groeien. De laatste keer dat dochter het was vorig jaar voor haar vierde verjaardag daarna geen last meer van gehad. Dat komt mede omdat je na een bepaalde leeftijd meer gaat groeien en ook je gehoorgangen en buisjes ze krijgen meer ruimte en dus minder kans op ophoping van snot in die gangen. En neus amandel hier ook weg heeft ook geholpen. Dochter heeft haar keelamandelen nog en die houd ze voorlopig ook was wel spraken van toen ze zo vaak oor problemen had. Bij zoon zijn ze weg gehaald met 5. Soms heb je knip kno.s en soms heb je kno.s die de natuurmeer zijn gang willen gaan ik koos de knip kno.s Geven dus die kuur al helpt het maar een beetje want elke keer kunnen ze erger worden en zelfs lijmoren tot gevolg hebben. ( lek oren)
Mijn dilemma zat hem meer omdat de huisarts aangaf dat het niet altijd werkt ab dus vandaar. Maar ondertussen heeft hij het gehad voor de eerste keer. En ja, ik heb vroeger veel oorontstekingen gehad. Mijn keel en neusamandelen zijn verwijderd toen ik 7 was. Bedankt voor de reacties allemaal! Wij maken deze kuur af en mocht hij het weer krijgen gaan we in gesprek met de kno arts over de mogelijkheden! Want dit is zo zielig!
Ons dochtertje had begin tussen 1 april en 20 mei (dus minder dan twee maanden) drie oorontstekingen. De eerste keer kreeg ze meteen AB van de NKO arts. De tweede keer niet, omdat het een loopoor was en ze er dus niet veel last van had. Maar de derde keer weer 40graden koorts en veel pijn en dus weer zwaardere AB. Ik zag er altijd vreselijk tegen op tegen de AB, omdat ze er verschrikkelijk misselijk van was. Ze moest soms overgeven en onwijs erge diarree. En dan niet willen eten of drinken. Omdat ze dus van april tot eind mei met vocht achter de oren had en dus ook druk op het trommelvlies, zei de nko arts dat buisjes nodig waren. Als ze in de zomer nog steeds vocht achter de oren hebben en het gaat niet vanzelf weg, dan zouden de oorontstekingen gewoon opnieuw beginnen, wanneer met de herfst de infecties en ziekten weer terug zouden beginnen. Ze kreeg twee weken voor haar eerste verjaardag buisjes en was echt een ander kind! Dus wat betreft oren, zou ik ten rade gaan bij een KA en NKO arts. Mijn ervaringen met huisartsen zijn niet schitterend..
Heb niet alles gelezen dus misschien is het al gezegd. Maar Oteel oordruppels!! Die zijn echt super goed bij oorontstekingen. Kun je bij de gezondheidswinkel krijgen
Soms wel, soms niet hier.. Mijn oudste heeft het een periode gehad, tot 2,5-3 jaar.. De eerste keer hadden we het pas laat herkend en vond de huisartsassistente het niet direct zorgwekkend (14 maand, 4 dagen koorts, kon prima liggen slapen en eten). Ik maakte me ook geen zorgen eigenlijk. De assistente zei ook dat de huisarts vaak pas na 6 dagen AB gaf, omdat het daarvoor nog meestal viraal is en AB dan niks helpt maar wel bijwerkingen geeft. Na 6 dagen toch maar naar HAP ivm met sterk oplopende koorts. Daar bleek hij een giga oorontsteking te hebben. Hiervoor hebben we toen een zware AB kuur gegeven. De keren erna herkenden we het al heel snel aan zijn huiltje. Dan was het gelijk volle dosis pcm en neusspray. En daarmee hebben we alle oorontstekingen kunnen wegwerken. Meestal waren we dan in 4/5 dagen helemaal klaar. Maar mijn zusje haar kinderen hebben veel meer last, genetisch van beide kanten belast. Die kregen hun eerste buisjes rond de 8 maand, zonder hadden ze soms 3 AB's in een maand nodig soms. Dan liever buisjes, daarmee waren ze er wel snel af. Later ook de amandelen nog laten verwijderen.
Middenoorontsteking (Otitis media) - Aandoeningen | Gezondheidsplein.nl Ik schrok een beetje.... Maar in zeldzamere gevallen kan het lijden tot een hersenvliesontsteking. Meestal bij volwassenen komt dit eerder voor dan bij kinderen. Precieze getallen ken ik niet. Kon ik zo gauw even niet vinden. Maar als er een kinderarts of kinderverpleegkundige meeleest, dan weten die dat vast wel.