Dilemma rond mogelijke nieuwe baan

Discussion in 'De lounge' started by Fleur1984, Jun 12, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Biny

    Biny VIP lid

    Feb 10, 2011
    17,556
    5,653
    113
    Female
    Wauw wat goed van je! Je mag echt trots op jezelf zijn!

    Waarschijnlijk zul je een hele moeilijke en zware tijd tegemoet gaan.. Maar je kan het! Geef niet op!

    Goed van je ook om een familielid op de hoogte te stellen.
    Misschien zul je je regelmatig alleen voelen... Maar zo te horen sta je er echt niet alleen voor!
    Maak gebruik van de hulp die je kan krijgen

    Je komt er wel! En ik hoop dat je echt ontzettend gelukkig mag worden, hetzij alleen met je dochtertje, hetzij in de toekomst met een man die jou op handen draagt en ECHT van je houd!
     
  2. Clivia

    Clivia Bekend lid

    Jul 12, 2014
    843
    103
    43
    NULL
    NULL
    Herkenbaar! Als ik ook maar 10 minuten te laat thuis kwam van werk, dan 'had ik alle collega's zeker liggen n**ken'.
    Als ik iemand op straat gedag zei, dan 'had ik daarmee zeker liggen n**ken'.
    Op den duur zei ik niemand meer gedag en ging ik niet meer de deur uit. Het was het kruisverhoor niet waard....
    Er kwam ook niemand meer bij ons thuis, dat wilde hij niet. Zelfs de telefoon aannemen mocht niet meer 's avonds.

    En dat hij tegen mij zo tekeer ging moest ik juist zien als compliment! Omdat hij dat bij mij kwijt kon....

    Hij had 2 gezichten, de behulpzame leuke babbel - buitenshuis. En de man die ik kende als we alleen waren.
     
  3. Syane

    Syane VIP lid

    Aug 21, 2013
    12,262
    11,868
    113
    Goede stappen gezet meid. Klasse. Zorg dat je jouw geld naar die rekening doorsluist. En dat je salaris op die rekening komt.
    Bellen met veilig thuis is ook altijd goed om advies te vragen.
    Zorg dat mensen in je omgeving op de hoogte zijn van de situatie. Bijv. jouw tante nu. Maar een goede vriendin past toch ook op je kindje. Echt ook aan meer mensen vertellen he. Die kunnen je steunen en met je mee denken.
    Weet je hoe lang de wachttijden zijn bij de woningbouw?
    Is in jullie regio recht op urgentie? Misschien zijn er nog meer woningbouwen waar je je kunt inschrijven in de buurt.

    Morgen wel weer echt gaan werken he. Zorg dat je deze baan niet kwijt raakt!!!!!
    Wat je ook doet, je doet het toch niet goed in de ogen van je man. Dus trek je niks van hem aan. Als hij tegen je tekeer gaat, zorg bijv. dat je een mantra (een zin die je in jezelf steeds zegt) in je hoofd hebt (bijv. "ik ben goed").
    Verder zou ik niet op stel en sprong weg gaan, maar mezelf voorbereiden op mijn vertrek. Dus wat kleding van mezelf en dochter wegsluizen bijv. op het werk neerleggen, bij die tante, die vriendin. Cash geld apart leggen, zorgen dat ik mijn paspoort en die van mijn dochter bij me had (en anders minimaal een kopie), mijn rijbewijs, zorgpasjes, kopieën van de zorgpolissen en verzekeringen etc etc.
     
  4. lies276

    lies276 Niet meer actief

    Tot nu toeheb ik hier ook alleen nog maar meegelezen.
    Dit klinkt echt niet goed!
    Dat hij het niet ziet zitten met jouw baan, daar kan ik nog enigszins begrip vooor opbrengen.
    hij zag de toekomst met zijn gezin/vrouw duidelijk anders dan jij, maar de manier waarop hij nu met je omgaat nu jij niet doet wat hij heeft bedacht, vind ik echt eng!
    Hij behandelt je als zijn persoonlijk" dingetje" en krijgt hij niet goedschiks zijn zin, dan maar kwaadschiks.
    Goed dat je stappen onderneemt om hier een punt achter te zetten, want ik denk door je posts te lezen, niet dat dit nog goed kan komen.
    Wel heel verdrietig voor jou en je dochter en ik wens je dan ook alle succes en sterkte, want het zal heus loodzwaar voor je zijn!
     
  5. jada08

    jada08 VIP lid

    Jan 14, 2009
    7,567
    332
    83
    Brrr wat een enge vent zeg.

    Sterkte met alles, ik hoop dat je doorzet. Ik kan me voorstellen dat het moeilijk is om uit zo'n relatie te stappen. Maar ik hoop met heel mijn hart dat je voor jezelf en dochter kiest. Mijn vriend is opgegroeid met zo'n vader, gelukkig zijn zijn ouders nu gescheiden ( heeft ook lang geduurd). Maar mijn vriend is nu 36, en nog heeft hij hier enorm last van. Hij heeft als kind veel gezien en meegemaakt. Ik vind dat je het ook wel ' verplicht' bent richting je dochter om stappen te ondernemen. Besef dat zij ook veel merkt en voelt, en als ik dan kijk naar mijn vriend ben ik van mening dat je je kind tegen dit soort zieke kerels moet beschermen

    Succes meid met alles
     
  6. penseel

    penseel Niet meer actief


    Heel heftig om te lezen. Manipulatie daar mee is hij bezig, Hij is zelf zo onzeker als de pest en reageert dit af op jou.

    Herken wel wat dingen. Niet van mijn eigen partner maar van mijn vader. Die vertrouwde mijn moeder ook niet! Als ze een weekendje weg moest voor een cursus eiste hij haar onderbroek op om er aan te ruiken.( en nee dit is geen grap). Wil hem niet zwart verder maken. Verder is hij best oke maar hij en mijn moeder samen dat was hel.

    Nu moet jij de kracht nog zien te vinden om echt los van hem te komen dat zal zeer zwaar gaan zijn. En hij zal jullie dochter hoog.s waarschijnlijk gaan inzetten tijdens een scheiding.

    Zorg idd voor stabiele hulp troepen. Of je verder moet met deze baan. Als ik je eerlijk zal zeggen zou ik zeggen eerst je leven op de rit. Daarna komt de rest.

    En Voor vrouwen zou als jou zou de nood bijstand moeten blijven bestaan. Dat je daar van uit rustig je leven kan op bouwen met je kindje want als jullie nu uit elkaar gaan woord het een vechtscheiding.
    Hij zal je niet zomaar laten gaan en daarom heb jij de rust en de ruimte nodig om je daar op te focussen. De rest komt later.

    Heel knap wat je nu allemaal al regelt maar ik zou geen minuut langer met hem onder een dak blijven wonen.

    Juist nu jij afstand gaat nemen woord hij het gevaarlijkst dus ik zeg maar een ding pak je kind en gaat weg.

    De rest komt daarna. Je zult je moeten in stellen op een vechtscheiding dat kost zeer veel energie maar kies voor JOUW Zelf. Ook al duurt je relatie al jaren, Dit is waarschijnlijk al jaren aan de gang. En je ogen woorden geopend.

    Heel veel sterkte kracht en wijsheid toe gewenst. Ga weg nu je het in je hart ook voelt ga.
     
  7. pardoes

    pardoes VIP lid

    Apr 15, 2009
    7,669
    1,427
    113
    Je bent goed bezig!!! Wees trots op de stappen die je nu zet en zorg voor een veilige toekomst voor jou en je dochter. Veel sterkte
     
  8. Fleur1984

    Fleur1984 Niet meer actief

    Hij weet bij welke go de kleine zit, maar het adres van me
    Vriendin weet hij niet. Hij heeft haar en de go nog nooit gezien. Ook geen kennis gemaakt. Eigenlijk best gek. Boeit hem niet zegt ie.

    Hij was vanmorgen even thuisgeweest. Hij zei dat mijn baan hem erg dwars zat. Het was nu plots niet zo zeer de 4 dagen maar dat ik eenmalig een week naar het hoofdkantoor moet en dan 2 keer per jaar 3 of 4 dagen naar een beurs. We hadden afgesproken dat ik het ruim van te
    Voren ( 2 a 3 maanden) zou horen. Is ook afgesproken met de werkgever. Ook moet ik volgende maand 2 dagen naar het buitenland voor software training. S ochtends heen en andere dag smiddags weer terug met vliegtuig. Hij hamert er op dat ik een andere baan moet gaan zoeken voor minder dagen en desnoods moet aansturen op ontslag met behoud van ww. Dus ik zei: het komt toch door die 4 dagen? Maar dat was niet zo zeer maar meer het buitenland. En hij vond het zielig dat de kleine bij de oppas zat 4 dagen. De kleine heeft het juist erg naar haar zin. Gisteren kon ik haar niet wegbrengen en ze bleef maar roepen Sam toe mama. Kom mama zei ze. Auto naar Sam. Ze was gewoon verdrietig dat we niet gingen.
     
  9. Fleur1984

    Fleur1984 Niet meer actief

    Ik wil niet zomaar binnen nu en 2 dagen verdwijnen. Dan flipt ie. Urgentieverklaring is pas te krijgen na de scheiding en nu nog niet. Ik ben
    Ook aan het kijken op wat campings. Zijn er hier wel wat van in de regio. Staan ook lang huisjes te huur. Die kan je snel krijgen en kost minder dan vrije sector . Voor tijdelijk is dat een prima oplossing.
     
  10. penseel

    penseel Niet meer actief


    Of hij nu gaat flippen of over twee weken of twee maanden flippen gaat hij zeker.
     
  11. Shakes

    Shakes VIP lid

    Apr 2, 2013
    14,132
    5,874
    113
    Female
    Vlaanderen
    Ik denk dat je het slim aanpakt zo. Niet halsoverkop vertrekken, maar je goed informeren. Dat lijkt me de beste manier om uiteindelijk volledig op eigen benen te kunnen staan, zonder in de problemen te komen met je dochter.

    Goed bezig!
     
  12. Krabje

    Krabje Fanatiek lid

    Dec 8, 2011
    3,555
    2,022
    113
    Hier ook een stille meelezer, wil je een hele dikke knuffel geven.
    wat een k*tsituatie zeg. Maar je bent goed bezig. Zet hem op.
     
  13. Eppo82

    Eppo82 VIP lid

    Jun 25, 2007
    15,264
    6,159
    113
    Inderdaad niet binnen 2 dagen, als je echt weg wil, heb je langer nodig om je voor te bereiden. Al is het maar om het in je hoofd op een rij te zetten. Dan is de kans dat je teruggaat/wil ook kleiner.
    Ik vind het ook heel goed dat je van je af schrijft (hier of ergens anders), lees het ook af en toe terug, dat helpt als je weer begint te twijfelen.

    En dat je van hem houdt is heel logisch, liefde is heel sterk. Maar besef ook dat het belangrijk is om nog meer van jezelf te (gaan) houden.

    Maar je bent supergoed bezig! Heel veel kracht en wijsheid toegewenst voor de komende, ongetwijfeld zware, moeilijke tijd.
     
  14. jessy77

    jessy77 VIP lid

    Aug 9, 2007
    8,640
    5,947
    113
    Ik weet niet of je hier via de telefoon typt of je pc, misschien wel beide? Maar zorg er alsjeblieft voor dat je jezelf iedere keer weer uitlogt en hij hier niet bij kan. Succes, je bent echt goed bezig!
     
  15. Syane

    Syane VIP lid

    Aug 21, 2013
    12,262
    11,868
    113
    Dit!
     
  16. Clivia

    Clivia Bekend lid

    Jul 12, 2014
    843
    103
    43
    NULL
    NULL
    Zeker niks hals over kop ondernemen.
    Zorgvuldig en voorzichtig te werk gaan.

    Zoals al eerder werd gezegd: belangrijke papieren, beetjes kleding en geld verzamelen en veilig stellen (bij vriendin o.i.d.)
    Op den duur ook de gastouder inlichten, dat papa niet zomaar de kleine mag ophalen!

    Ik ken een blog van iemand die uit een destructieve relatie gevlucht is. Zij heeft heel veel tips, je mag haar altijd mailen. Ik ga de blog voor je opzoeken...


    gevonden:
    Tips and tricks to leave - My own simple life
     
  17. Merlijn1983

    Merlijn1983 Bekend lid

    Mar 4, 2013
    999
    0
    16

    Idd zorg dat er bij iemand anders jou en dochters id kaart ligt(ook andere belangrijke zaken rijbewijs etc), kleding en geld, beetje bij beetje wegbrengen.

    En kijk uit dat hij dit topic niet te lezen krijgt, geschiedenis verwijderen etc, of desnoods alleen hier op je telefoon....Veel sterkte....
     
  18. Merlijn1983

    Merlijn1983 Bekend lid

    Mar 4, 2013
    999
    0
    16

    Je baan echt niet opgeven hoor, volgens mij heeft hij iedere keer een andere smoes!
    Met je baan heb je tenminste nog een inkomen..
     
  19. Biny

    Biny VIP lid

    Feb 10, 2011
    17,556
    5,653
    113
    Female

    Dit inderdaad..


    En hoe kan hij 2x per jaar 3/4 dagen buitenland nou zooooo ontzettend vreselijk vinden..
    En nog vreselijker dan 4 dagen per week werken...

    Gister was zn idee nog dat je met elke collega zou ne*ken...
    2 dagen ervoor was het dat hij vond dat je je dochter verwaarloosde...


    Het enige wat er uit deze man komt is een hoop onzin, trap er aub niet in.

    Als je je baan niet heb kan je geen kant op straks...
    Althans een stuk moeilijker

    Hoe is het eigenlijk bij de HA gegaan?
     
  20. Fleur1984

    Fleur1984 Niet meer actief

    Ben net terug. Heb goed gesprek gehad bij de huisarts. Het zit me zo hoog dat ik er echt ff heb lopen huilen. Ik heb van haar info gehad en wat adressen en telefoonnummers van instantie. ze adviseerde evt om de wijkagent in te lichten zodat ze op de hoogte zijn indien er wat zou gebeuren. Ik heb over 2 weken weer een afspraak bij haar om te kijken hoe het dan gaat. Ik heb ook een paar oxazemepam pilletjes gekregen om te zorgen dat ik wat rustig blijf. Deze verstop ik uiteraard.

    Geld voor woningbouw is ook betaald en ik heb een prepaid simkaart gekocht. Een tel heb ik nog liggen hier.

    Ik tik dit alles me telefoon en log dan uit en wis de geschiedenis.

    Pfff mensen wat is dit vreselijk. Ben zo moe na vandaag, zou wel 3 dagen kunnen slapen :)
     

Share This Page