Net getest vermoedelijk 3 dagen voor NOD Kan ik deze als positief beschouwen ? Zoja zou ik dan al een clear-blue kunnen doen? Ben in shock en zo blij!
Dit ziet er positief uit, voorzichtig gefeliciteerd! Ik zou wachten tot je nod voor je de clearblue gaat doen, doe ik ook
Dank jullie wel misschien ga ik straks even een kruidvat test halen die van 2v5 kijken hoe die eruit ziet en later de clear-blue
Ik zie een streep! Ik zou inderdaad even wachten met die CB. Ik heb Action nooit gebruikt maar die hebben volgens mij best wat nodig. Ga duimen voor je (volgens mij wacht je al een poosje op zo'n test)
Je test ziet er positief uit , voorzichtig gefeliciteerd. Met de clear blue kun je beter even wachten nog. Hoe meer dagen je voor je nod zit, hoe groter de kans is dat de clear blue test negatief zegt, terwijl je wel gewoon zwanger bent.
Zeker wacht ik al tijd 1,5 jaar ook alle basis onderzoeken waren goed bij ons ben zo blij !! bedankt allemaal!
Ik dacht al zoiets op basis van je handtekening spannend, show je je nieuwe testen als je ze hebt gedaan ?
Mooie test, gefeliciteerd! Ik (als testfreak) zou vandaag de cb doen, wel die met wekenindicator. Ik wed dat hij positief uitslaat.
Mijn test was bij 4 dagen voor NOD ook zo licht. Gefeliciteerd! Ik zou idd nog een Kruidvattest halen die zijn erg gevoelig!
Mooi hoor, gefeliciteerd!! Cb met wekenindicator kan toch al 4 dagen voor nod? Ik zou in ieder geval niet kunnen wachten
Dank jullie wel hierbij nog de kruidvat vind het hem aardig duidelijk... Nu nog uitvinden hoeveel weken ik ben Clear-blue doe ik over paar dagen... Ben benieuwd na manlief zijn ze reactie