Ik heb in april een bbz operatie gehad waarbij ze mijn linkereileider hebben weggehaald. Sindsdien 2x ongesteld geweest (zie handtekening). Normaal ging ik deze ronde geen ovulatietestje tegen aan gooien maar omdat ik mooi vruchtbaarslijm had toch getest op 7.07 direct een knaller, temperatuur was toen nog 36,4 op 9.07 steeg temperatuur naar 36,8 en vanaf 10.07 36,9/37 graden. Omdat ik niet zoals de 2maanden ervoor op mijn knieën ging van de pijn in lies links ging ik ervanuit ik deze keer eitje van rechts is gesprongen. Nu gisteren wat wroekingen in lies rechts dus ovulatietestje gedaan en die was toch redelijk donker, op vraag gisterenavond getemperatuurd (onduidelijke ovulatietesten en zwangerschapstesten) en deze was 37,2. Heel nacht gevoel van krop in de keel,nu nog steeds, pijn in mijn borsten, en wat pijn in me baarmoeder en deze morgen temp van 36,8. Snap er niets meer van. Iemand idee wat er aan de hand is
Teststreep was even donker... En temp is 2dagen later omhoog gegaan en blijft hoog tot vandaag heel mss dat hij eerder de dag 7.7 donkerder kan geweest zijn maar daar zal mijn lhpiek wel gelegen hebbe
Zoals in de tekst geschreven heb kreeg ik steken in mijn lies rechts die ik ni kan verklaren daarom... Ben sinds mijn bbz heel onzeker, wat denk ik normaal is, heb nog steeds die druk daar btw
In jouw temperatuur kaartje is duidelijk de eisprong te zien. Ik zou de ovulatietesten dan ook echt aan de kant gooien! Ik denk zelf 08-07 eisprong dan zit je nu 6 dpo. Het gevoel wat jij beschrijft heb ik bij innesteling gehad paar keer. Ook lichte testen die afliepen, deze keer weer dat gevoel en zie Banner. Ik duim voor je meis!
Ik denk ook dat wat mamalap zegt,dat dat klopt,en dat als je dus eerder was begonnen met testen dat daar inderdaad je piek zat.Klopt ook met je kaartje... Nog een paar dagen afwachten en dan een testje proberen,heel veel succes. editaar dagen...ik bedoel een dag of 6
Dank je voor duidelijke reactie, ik weet ben enorm onzeker geworden en denk ni ik de enige vrouw ben die dqt eens kqn hebben, gewoon die steekjes en krampen heb enzo ben zo bang, wil zo graag terug zwanger worde, en dat kleintje goed zit maar heb al van gisteren zo van die kleine felle steekjes meer aan de rechterkant. Ook pipo bedankt ja het kan altijd dat als ik eerder teste die nog meer ging knallen, maar heb dat niet gedaan minst we normaal niet gingen testen.
Is niet erg die onzekerheid hoort erbij! Vrezelijk is dat inderdaad! Ben blij als die 2e er eindelijk is dan ben ik ook echt klaar met kindjes en zwanger worden bah bah Maar die steekjes was voor mij altijd hoopvol dat er iets aan de hand was! Inderdaad hele felle speldenprikken lijkt het wel.
Ik had 7 dpo een lichte maar duidelijk streep op mn ovu test en 8 dpo een knaller, direct zwangerschapstest gehaald en eem duidelijke tuurstreep, ik bleek dus zwanger (ik snapte ook niets van mijn lichaam)
Oh waauw proficiat, ik durf niet echt meer testen denk zeker niet tevroeg met mijn bbz kreeg ik pas na week overtijd een lichte tuurstreep, en denk moest ik tevroeg testen en het is een lichte streep ik me gekker maak dan ik al ben haha xp Al verschoot ik van die ovulatietest gisteren ma ni meer opnieuw getest na gisteren wachte effe de reacties hier wat af.
Zou inderdaad ook niet testen hoor, even minimaal 4 dagen wachten. Ik vond het bij mijzelf zooo apart. Ik dacht of ik heb nu echt mijn eisprong binnen 1-2 dagen of ik ben dan toch zwanger en mn lichaam houdt me voor de gek. En ik had gelezen dat die 2v5 eu kruidvat/trekpleister (die deed ik dus 8dpo )ook op ovulatie kon reageren dus toen maar 9 dpo een clearblue digital gehaald, duidelijker kan dan niet 😊. Maar laat je niet gek maken door mijn verhaal ik hoop van harte dat het bij jou ook het zelfde uitpakt. Ik heb waarschijnlijk gewoon geluk gehad.
Is het ook ik hoop dat we nu een goede zwangerschap mogen ervaren en we nu zwanger mogen zijn Is idd apart hihi is jou van harte gegund. Duimje effe mee met mij dat het hier oik zo mooi mag lopen hier 😊
Tis ook nogal wat, wat je in april hebt meegemaakt. Niet verwonderlijk dat je daar erg onzeker van wordt!! Ik zou ook stoppen met de ovu testen want ik denk dat je eisprong geweest is, en wachten totdat je met zwangerschapstesten kunt beginnen! Veel succes meid!