Haha ik heb je advies opgevolgd Hanneke en ik had vanochtend wel een iets donkere test. Nog niet een knaller hoor. Dinsdag is mijn NOD dus doe er dan nog een. Die zal dan toch wel veel donkerder moeten zijn of niet dan. Anders ga ik me wel echt zorgen maken... heb alleen nog maar last van ongikrampen maar bespeur helemaal niks dus dat is wel goed. Hoe voel jij je vandaag?? Ik hoop dat de zwemmertjes zn werk gaan doen bij jou je hebt t goed getimed met je ei dus dat zit wel goed Donenzone: Hoe gaat t met jou daar??? En samsie: ??
T blijft spannend Nikie! Hoeveel dagen voor nod had jij je eerste positieve test?!? 't komt vast helemaal goed! En spannend JoyfullHanneke! Ik duim voor je!
Hier ook niets nieuws te melden ik hou m'n verwachtingen ook gewoon laag, dan is er ook minder teleurstelling . Het blijft spannend met jou haha, zeer benieuwd naar dinsdag! Hebben ze in turkije ook die clear blue testen met indicator? Of hecht je daar sowieso geen waarde aan.
Samsie dat was 9-7...donderdag. 5dgn voor nod. Best vroeg. Maar...mn nod is niet zeker. Mn cyclus schommelt van 24-30dgn. Dus mn nod kon ook gisteren zijn of woensdag pas. Best lastig. Drm heb ik t gemiddelde nu gepakt van 27dgn. Mn ei heb ik wel gevoeld op de 13e dag. Maar de testen zijn allemaal heel licht dus moet t afwachten. ze kennen hier geen cb donenzone. ..anders had ik die al gekocht. Wel van predictor. Kennen jullie die? maar nu is t jullie beurt met positieve testen he
Die loopt duidelijk op hoor nikie! Ik durf je nu echt te feliciteren! Dit moet een plakker worden. Ik had om de een of andere reden al heel erg het gevoel dat het deze maand zou lukken bij jou. Geen idee waarom haha
Jeeeeej Nikie! Ziet er super goed uit voor vroege testen!!!!!!! Je bent gewoon hartstikke zwanger man!!! Whoop whoop!!!!!! Ik merk bij mezelf dat door mijn wat meer noncelante houding is ook minder lichaamsbewust ben. Ik voel nog wel van alles in mijn onderbuik en het is gevoeliger van binnen. Maar dat heb ik elke x sinds ik bezig ben met zwangen worden. Maar vorige maanden heb ik mijn eisprong super goed aan voelen komen. Nu is het wat onduidelijk... Dit is aan de ene kant dus wel fijn (ik laat het z'n gang gaan en zie het wel) aan de andere kant zit ik weer te twijfelen... (is er wel een ei gekomen??) Ook een beetje dom want een ei komt heus!!! Hahaha wat kan een mens zich toch gek maken!! Nou ik ga weer een kopje caffeine vrije koffie doen en laat het voor vandaag weer los. Succes meiden! Fijne dag! Lieve groetjes
Jaaaaa Nikie! Die loopt mooi op! Gefeliciteerd Ik snap wat je bedoelt JoyfullHanneke! Hier vanmorgen een negatest (niet heel vreemd op 10dpo) en wat rozig/bruin slijm verlies. Maar zou of woensdag of vrijdag mijn NOD hebben. Ik duim maar heel hard voor een innesteling maar ga maar weer van een naderende ongie uit
Jaaa nikie je bent hartstikke zwanger! Gefeliciteerd Hanneke ik herken t wel hoor. Maar er minder mee bezig zijn is wel goed denk ik. Bij mij is t de vraag wat m'n lichaam gaat doen deze ronde. Weer veel stress nu. Vorige ronde was dat ook zo en ik denk dat die daarom zo lang was. Maar ik zie t wel.
Samsie, ik ga er vanuit bij jou dat je gewoon je innesteling hebt gehad! Misschien heb je een late eisprong gehad! Super spannend en blijf positief!!! Moro, wat balen dat je zoveel stress ervaart en dat dit op je lijf slaat! Ik hoop dat je een manier vindt om die stress te reduceren! Duim duim duim!
Ooow Moro niet leuk hopen dat je snel minder stress hebt! Haha thanks JoyfullHanneke. Ik las inmiddels al dat een evt. innestelingsbloeding vrij weinig voorkomt, maar dat als het voorkomt dat het vaak enkele dagen/weken na de innesteling pas zichtbaar is. Bij de eerste zwangerschap testte ik op 9dpo nog negatief, wist ik me bijzonder genoeg te beheren tot 13dpo en testte toen positief. Dus wat mij betreft is er hoop, maar ook een kans dat ik dus vroeger ongie wordt en ik op naar ronde 3 mag. Wat je ook doet....deze week in de cyclus is altijd erg spannend!
Een gezonde beredenatie Samsie! Ik hoop dat ik ook jouw beheersing heb straks!! Het is inderdaad altijd spannend. Groetjes!!!
Hoi dames...dank jullie wel!!!! sorry voor de wat latere reactie hoor maar gisteren even een druk daggie gehad en we waren wezen zwemmen aangezien t hier ruim 40gr is zweet zweet.. ik heb nog getest vandaag en het loopt nu goed op! Dus heb er wel vertrouwen in. Over 2 weken naar de gyn hier voor de eerste echo voor de rest voel ik niet anders dan anders...ja mn ongi is er niet en wat krampjes maar voel me nog niet echt zwanger hoor @donenzone: hihi je gevoel was goed! hoe gaat ie daar?? merk jij al iets van een eisprong? of is je temp nog steeds laag? @hanneke: ze zeggen t wel he als je t meer loslaat dat t dan sneller komt. Ik hoop voor jou dat t nu raak is zeg!! Voel je al iets?? Mss wat vroeg hihi maar ben echt nieuwschierig! @samsie: wie weet idd een late innesteling, je weet t nooit hoor. Hoe voel je je nu? Heb je nog roze afscheiding? Ben benieuwd..ik testte hier op 9dpo heeeel licht, meer tuurstreepje. Pas op 12dpo werd t een echte streep. @moro: probeer niet te veel te stressen, kweet t het is verdomd moeilijk omdat je zo graag wilt. waar zit jij nu precies in je cyclus?
Haha.....ik voel me nu vooral ongesteld helaas Vanmorgen stond ik al klaar met mijn test....maar kwam er vervolgens achter dat ik vannacht ben gaan bloeden Dus.......op naar ronde 3 Fijn dat je testen zo mooi oplopen meis!
Balen samsie. Nikie fijn dat de testen goed oplopen! Lekker snel ook al de eerste echo. Spannend. Mijn stress zal denk ik niet veel minder worden, is even niet te vermijden. Zit nu op dag 11 dus hopelijk snel een eisprong.
Hier nog niets nieuws te melden. Mocht er een esprong aankomen/zijn geweest dan zijn jullie de eerste die het horen . Temp is nog steeds laag maar schommelt gelukkig ook niet meer. Balen dat het deze ronde niet gelukt is samsie. Ik stond de vorige keer ook al met een test klaar toen ik er achter kwam dat ik 's nachts ongesteld was geworden. Sta je dan met een uitgepakte test
Balen Samsie! Maar inderdaad next!!!!!! DonEnZo: Fijn dat er iets meer balans is gekomen. Ik heb nog nooit mijn temperatuur bijgehouden. Lijkt me allemaal zo omslachtig? Klopt dit?? Moro: Bijna je ei!!!! Spannend!!!! Nikie: tja wat voel ik? Energiezizzles, dus dat is goed! Ik geloof namelijk dat er van een celdeling heel veel levensenergie vrijkomt. (Jup, ben soms een echte zweeftreef hahaha) Ook zijn mijn tepelknopjes weer de hele dag stijf en flink rood. Dat had ik de vorige keren ook. Ook weer een heel warm hoofd.... vandaag ook weer intens moe. Kwam mijn bed niet uit terwijl ik echt een ochtendmens ben. Dus ik ben positief. Ik ga ervanuit dat er een bevruchting heeft plaatsvonden. Nu hopen op een goede in innesteling en een plakker! Dat zou fantastisch zijn. Ben erg ontspannen en weet dat ik deze week nog wel kan handelen.... volgende week wordt een uitdaging ! !! Het rommelt lekker in mijn baarmoeder, lichte steekjes links en dan weer rechts en het voelt als poppendokter belletjes. Dus dat is ook goed! Er is iets bezig in iedergeval!!!! Lieve groetjes!!!!! Ps hier is het koud, dus geniet van het water en de 40 graden!!!! 😅