Dat zijn heftige berichten nathalie. Hopen op het meest gunstige! Heel veel sterkte in deze onzekere periode ! Gelukkig verder wel goede berichten. Hier mega druk dus weinig tijd steeds om mee te schrijven. Morgen hebben wij de 20 weken echo en hen best wat angst. Zeker na sommige verhalen. Ik hoop morgen een updaten te kunnen geven
Gadver Nathalie! Dat is echt naar nieuws! Veel sterkte! Rauw vlees, tja het kan natuurlijk verkeerd zijn, maar de kans is wel erg klein. Gewoon even met je vk bespreken, vragen of je er iets mee moet. Hier ingetrokken in ons nieuwe huis Nu nog wat zooi opruimen en uitpakken. En dan in september de babykamer in oree maken Hopelijk komt nu ook de drang te shoppen. Want daar heb ik zin in!
Sterkte Nathalie! Zijn jullie ook zo ontzettend moe de hele dag. Nu heb ik het geluk dat ik als werk een eigen webwinkel heb en mijn tijd redelijk zelf in kan delen en mijn vriend helpt waar het kan maar toch vind ik het zelf heel erg vervelend. Waarschijnlijk komt het bij mij door de combinatie van een tweeling en een lage bloeddruk laatst was hij zelfs extreem laag 90/55 maar de vk zei zolang ik me er niet slecht bij voel is het zelfs goed voor de 2. Enige nadeel is dat ik niet meer alleen durf te douche ivm kans tot flauw vallen, en mijn vriend werkt met diensten dus soms is dat lastig.
Nathalie, heel veel sterkte toegewenst in deze onzeker tijd. Schrik echt van je berichtje. Denk aan jezelf en zoek steun bij elkaar. Hopelijk komt het allemaal goed... Liefs 😘
Nathalie, hebben jullie een beetje kunnen slapen? Moet er steeds aan denken, vind het echt zo erg! Joos1, ik zou mij er niet te druk om maken. Ik denk dat wanneer je ziek was geworden van het vlees dat al veel sneller was geweest. Nu ben je toch een paar dagen later "ziek" geworden? Meiden die vandaag de echo hebben, veel plezier en succes!!
Jeetje wat heftig Nathalie. Heel veel sterkte. Fijn dat het in ieder geval wel het meest gunstige scenario is..
Jeetje Nathalie, wat moeten jullie geschrokken zijn, heel veel sterkte in deze achtbaan van emoties!! Vind knap hoe jullie er nu al mee om kunnen gaan. *knuf*
Voel me bijna bezwaard om een berichtje te plaatsen maar wij hebben zojuist GUO gehad en ons meisje is helemaal goedgekeurd. Ook de lengte vd baarmoederhals was nog mooi dus dat is een geruststelling.
Nee ik heb niet kunnen slapen. Er spoken nu zoveel dingen door ons hoofd. We maken ons echt zorgen ondanks dat de plek het meest gunstig is. As dinsdag hebben we gesprekken in het ziekenhuis over de aandoening en evt aansluitend nog een vruchtwaterpunctie. De dinsdag daarna krijgen we te horen welke kansen onze dochter heeft en wat haar toekomst beeld is naar verwachting. We weten al wel dat ik in Utrecht ga bevallen en dat ze waarschijnlijk vrijwel meteen geopereerd gaat worden. Eigenlijk is het open ruggetje niet de grootste zorg. Doordat de plek gunstig is is de kans best groot dat ze gewoon kan lopen, zwemmen etc. Het hersenvocht maken we ons meer zorgen over. Het is nu nog beperkt en niet zorgwekkend. We hopen dat het beperkt blijft, dus dat blijft heel spannend. Afhankelijk daarvan zal onze dochter geestelijk gezond zijn. Na de bevalling krijgt ze een drain in haar hoofd zodat het vocht eruit kan. Ze gaan mij en de baby vanaf nu streng onder controle houden. Het hersenvocht is een gevolg van het open ruggetje.
Dat begrijp ik heel goed.... Er gaat nu zoveel door je heen! Is gewoon een nachtmerrie waar jullie in zitten! Ik heb er wat over zitten lezen en las inderdaad dat het hersenvocht het grootste probleem kan zijn. Ze kunnen nu ook nog weinig voor jullie meisje doen he? Vooral de onzekerheid lijkt mij het moeilijkste, als je nu weet waar je en jullie meisje aan toe is (zijn) dan kan je je daar op in gaan stellen he. Hebben ze nog iets gezegd over de kans dat het hersenvocht toeneemt? Of kunnen ze daar niks van zeggen? Wel fijn en goed dat ze je nu heel streng onder controle houden. Maar goed, dat maakt het allemaal niet makkelijker. Ik hoop echt en duim zo hard ik kan dat jullie meisje geestelijk gezond ter wereld zal komen! Voor nu, heel veel sterkte voor jullie!! En als je hier je verhaal kwijt wilt dan kan dat altijd!
Fijn Miekiej dat het allemaal in orde is! En Nathalie, pffff, weet niet wat ik moet zeggen. Wat een zorgen.
Mijn kinderen hebben zomervakantie! Wel heel leuk voor ze. Zelf heb ik alleen eind augustus een week vrij, voor de rest werk ik door. Normaal werk ik 3 dagen per week, maar vanaf komende week gaat er 1 ochtend af omdat ik het lichamelijk niet volhoud, helaas. Mijn werkgever is een schat, stelde zelf voor om te gaan minderen en zegt: "je gezondheid en je baby gaan voor het werken". Ik probeer zo lang mogelijk zo veel mogelijk te werken, want het werk is leuk en geeft ook afleiding.