Hij is mooi opgelopen meid! Hier nog steeds geen echte kwaaltjes, gister een beetje pijnlijke en opgeztte buik, af en toe steekjes verder noppes Ik heb het inmiddels 3 vriendinnen en 1 collega verteld, 7 augustus heb ik een afspraak bij de gyn en als het goed is de eerste echo daarna wil ik het aan onze ouders vertellen...
Ooh spannend!! Wat is jou uitgerekte datum? Ik wil het ook graag vertellen, pfff. Wil het wel van de daken schreeuwen. Ga je het nog op een speciale manier vertellen? Ik zit er aan te denken m'n zoontje een T-shirt aan te trekken, en het zo te vertellen. Enneee, met een CB gedaan, en het stond er echt. Nu kan ik het echt gaan geloven!
Ja ik wil ook zo een cliché shirt met "ik ben stoer want ik wordt grote broer" aantrekken... Ik heb alleen nog geen leuke gevonden, jij wel al?
Oeh leuk hoor om het iedereen te vertellen! Wij hebben er de vorige keer niet veel bijzonders van gemaakt en meteen aan iedereen vertelt. Geen idee hoe of we het nu zouden doen. Best snel een echo, leuk en spannend! Rian ook al een verloskundige afspraak staan?
Ik was net even van plan om te zoeken, hihi. Bij m'n zoontje hebben we onze ouders een fotolijstje gegeven, met de tekst, je kan me mog niet horen, je kan me nog niet zien, maar als ik in juni word geboren mag ik dan in dit lijstje misschien? Dat was eigenlijk al vrij snel na de testen.. En de rest tijdens een feestje van vriendlief, die toen 30 werd, na de termijnecho. (Natuurlijk wisten wat van mijn vriendinnen het al wel). Nu wil ik wachten, tot de 1e afspraak bij de vk als ik het vol hou.. . Nee nog geen afspraak, volgende week even bellen!
Hier alles goed, vanmorgen heftige steken in m'n buik maar dat trok snel weer weg... Vanmorgen ook gevoelige (.)(.) als ik m'n mannetje vast heb, dus de kwaaltjes lijken te komen. Heb je al een leuk shirt gevonden Rian89? Ik zag gister shirts in een winkel op het plein, maar pas vanaf maat 86... Max heeft net maatje 74 dus dat wordt niks, nu weer verder zoeken.
Super leuk idee van dat foto lijstje! Ik heb gisteren een test gedaan, niets.... ik mag het pas dinsdag van mezelf weer proberen. We zijn nu ook op vakantie en heb geen test. Gisteren ook maar lekker een wijntje gedronken. Ik voel wel steeds meer harde plekken in mijn borsten en darmen zijn onrustig. Ach het kan ook wat anders zijn... Patruusje, steken zijn niet goed, fijn dat ze wegtrokken. Ook fijn dat je iets voelt, anders voel je helemaal niet dat je zwanger bent. Jullie niet misselijk dus gelukkig.
Patruusje ook gefeliciteerd hé! Bij de prenatal hebben ze vaak ook wel van dat soort shirtjes en je zou ook altijd nog één kunnen laten maken.
Annsterdam.. jammer van je negatieve test. Groot gelijk dat je dan lekker van een wijntje geniet. Fijne vakantie nog 😊 Ik weet nog niet hoe wij het zouden vertellen.. en shirtje is inderdaad heel leuk! Of een to Do list van je kindje, als laatste staat er dan grote broer/zus worden en dan afvinken.. ook leuk 😊 Hier is ronde 1 nu echt begonnen.. spannend hoor. Bij de eerste heeft t ruim een jaar geduurd.. ben benieuwd.
Nee, nog niet, maar al wel het een en ander gevonden op internet. Bestel denk ik online. Gister kwamen de buren borrelen... Waarom ik geen wijn dronk.. Eh, m'n maag is van slag.. Ja? Of is er wat anders... . En ik had toen een big smile op m'n gezicht... Dus ze kon het wel raden... Grrr.
Ah jammer, maar wie weet, het kan nog! Waar ben je op vakantie? Lekker genieten! Misselijk nog niet echt, soms wel wat weeïg, dan moet ik echt wat eten..
Zo'n to do list is inderdaad ook erg leuk! Spannend, nu voor het echie! Hopelijk is het nu sneller raak!
Leuk hoor Rian. Fijn dat je niet misselijk bent! Ik heb vanmiddag een test gekocht. Morgenochtend ga ik testen. Vanmorgen werd ik wakker met het idee dat ik toch niet zwanger ben.... Hopelijk heb ik het verkeerd.
Vandaag 2 jaar geleden kwamen we er achter dat we zwanger waren van m'n zoontje.. Ben morgen jarig dus dat was echt t mooiste verjaardagskado! De tijd gaat zo snel..