Gefeliciteerd. Ik heb ook pcos en nooit een menstruatie en nu opeens 7 weken na de geboorte van de derde ongesteld geworden dus ik hoop dat de vierde nu ook is spontaan lukt dat lijkt me zooo leuk!
Van harte gefeliciteerd! Mijn dochter is ook door middel van IVF ontstaan en nu onze tweede zomaar 'out of the blue'. Ik ken het gevoel dus, heerlijk! Geniet er van!
Gefeliciteerd!!! Hier ook herkenbaar spontaan zwanger van de 2de en nu alweer super onverwacht zwanger van de 4de bij mij ging het telkens om en om. Geniet van je zwangerschap
Wow, wat een wonder! Gefeliciteerd! Hier een beetje hetzelfde verhaal: na jaren MMM kregen we te horen dat we nooit een kindje van onszelf zouden kunnen krijgen. Toch 2 spontane zwangerschappen (waarvan nummer 2 nog lekker warm in de buik zit).
Bedankt voor alle lieve reacties meiden! Leuk te lezen dat er toch ook meer meiden 'vanzelf' zwanger worden ondanks dat dus eigenlijk volgens het zkh niet zou kunnen!!!
Dit kindje wilde gewoon heel erg graag bij jullie zijn! Lekker genieten van dit mooie nieuws en gefeliciteerd! Hier trouwens ook herkenbaar.. Bij onze dochter via de Mmm zwanger geworden, en na 11 maanden alweer spontaan zwanger van ons 2de kindje.., dit hadden wij ook nooit verwacht.
Dat denk ik ook steeds,dit kindje wil vast graag bij ons zijn, zo'n fijn gevoel Voor jou ook geweldig zeg! Heel fijn!!!
Lief! Dank je wel!!!! Hoop dat anderen, die het even niet meer weten ( heb ik zelf ook bij het zwanger worden van mijn tweede gehad) hier toch ook hoop uit kunnen halen....
Gefeliciteerd!! Hier ongeveer hetzelfde. Wilde ook de medische molen niet meer in, spontaan zou haast onmogelijk zijn. Werd niet meer ongesteld en was al in de overgang geweest. Blijkbaar lag er toch nog ergens een eitje verstopt, want een aantal weken geleden voelde ik me opeens zwanger en ja hoor. Gefeliciteerd!