Haha mag hoor. . Het is mijn kleur.. ik hou van roze en heb donker haar. . En het is praktisch voor je hihi. . Maar wel apart. . Ik zal mijn naam ff veranderen
Wow mooie buik al mamalap!! Ja ik ken dat... verbergen met kleding. Weinig lopen en dus veel blijven zitten... alles om maar niks te verhullen hahaha. Wanneer ga je het vertellen??
Ohh alle bekende en ook collega's van mij weten het al. Ook doordat iedereen van traject wist. Aangezien ik ook in werktijd follikel metingen had. Heb alleen nog geen zin dat mensen op straat het zien
Volgens de gyn destijd had ik geen pcos. Geen idee waarom niet eigenlijk. Denk dat de eisprong in vorige cyclus zo vroeg echt een gelukstreffer was helaas. Zelf wel het idee pcos te hebben. Wil eigenlijk niet weer naar het zh, jammer dat ze niet gewoon een recept Clomid uit willen schrijven. Beide vorige zwangerschappen waren na 1e ronde Clomid raak! Heb nog een kuur Clomid liggen voor 1 ronde... Denk dat ik die gewoon ga nemen als ik ongesteld wordt. Even kijken of hij nog houdbaar is. Jaaa dat buikje komt er aan Mamalap!
Sasjuh ik zou nog even door blijven testen. Ik zie ook nog geen positieve helaas. Wat ik tegenwoordig wel doe is potje urine op de wasmachine zetten. Dan de Clearblue erin en deze na opname van de urine meteen neerleggen. Ik heb gemerkt dat als je met de test door het huis gaat lopen naar bijvoorbeeld woonkamer dat hij, wellicht door de trillingen, vals positief kan geven. Dus direct vlak neerleggen. Is hij positief, dan doe ik met dezelfde urine, met een houder van de maand ervoor nóg een test van CB. Alleen als ze allebei positief zijn ga ik ervanuit dat ik mijn lh piek heb. Dure hobby, I know, maar ik wil bevestiging. De dipsticks en testen van kruidvat gebruik ik om te zien of mijn lh oploopt en om ook weer in te schatten of de CB het juist heeft. Bij de dipsticks en kruidvat vind ik het nadeel dat ze heel gevoelig zijn voor iets minder geconcentreerde urine en dat wanneer ze te weinig urine, of teveel urine, opnemen dat ze dan wat lichter kunnen opkleuren. Ik gebruik alle testen bij elkaar dus voor een goede interpretatie van de testen en het juist inschatten van mijn lh piek. In combinatie met het checken van mijn cervixslijm en voelen of de baarmoedermond hoog ligt en zachter is dan normaal.
Vruchtbaar slijm heb ik eigenlijk nooit echt opgemerkt helaas. Dat voelen van de baarmoedermond, wat moet je dan wanneer voelen??? hahaha Ga zo nog een cb toen en een dipstick maar denk dat Mamalap gelijk heeft en dat dit PCOS streepjes zijn..
Wat ik altijd doe is na het douchen en afdrogen door mijn hurken. Met 1 vinger voel ik voorzichtig aan de baarmoedermond. Ligt hij laag en voelt hij stevig aan (ongeveer als puntje van je neus) en is de opening gesloten dan zit je niet in je vruchtbare periode. Zit je wel in je vruchtbare periode dan ligt de baarmoedermond hoger, is zachter (een beetje zoals je lippen aanvoelen) en is de opening beter voelbaar. Vervolgens breng ik twee vingers in en 'knijp' ik langs de baarmoedermond naar beneden en haal mijn vingers er rustig uit terwijl ik ze tegen elkaar blijf houden. Vervolgens kijk ik als ik de vingers van elkaar af doe (dus V vorm) of het slijm doorzichtig is en draden trekt. Als je niét in je vruchtbare periode zit dan is het slijm vaak kleverig en wittig, soms zelfs brokkelig. Zit je wel in je vruchtbare periode dan kan je er dus draden van trekken en lijkt het op rauw eiwit. Vaak zie je het slijm in je cyclus van wit kwarkachtig langzaam ontwikkelen naar meer slijmerig tot eiwit. Maar het kan ook in een paar dagen veranderen. Zodra ik verandering zie doe ik deze procedure 2x per dag.
Nou... vluchtig gehoord hoor dat locomotiefje (volle blaas doet wonderen) Maar toen ik het met me mobiel wou opnemen zwom hij weg ....
Thanks Madelie, benieuwd of ik dat kan voelen. Mamalap je hebt gelijk hoor... Maar het is zo verslavend en ik wil dat 3e kindje zo graag haha. Weet dat ik heel blij mag zijn met al 2 gezonde kindjes maar de wens om het nog 1 keer mee te maken zit zo diep. Maar idd, dat testen heeft geen zin. Eitje 2.0 is toch niet on the way, net weer geen smiley en streepje op de dipstick precies hetzelfde als vanmiddag. Wel donker maar zeker niet positief. Vanaf morgen gewoon 1 keer, ga het proberen!
Jullie hebben weer lekker gekletst vandaag. Mooie buik mamalap! Jou ei gaat komen sasjuh ik voel t Fijne vakantie goldfishie! Lekker uitrusten! Vandaag een ontzettend vermoeiende dag op t werk. Morgen wel vrij maar teveel te doen om bij te kunnen tanken. Dat word nog wat