Ja, ik zie wel wat. Heel heel licht maar weel een lijntje. Zeg maar dat ze over 2 dgn nog eens moet testen!
Heb ik gedaan bedankt dus jij ziet het ook! Hij is idd heel vaag, begin vh jaar heeft ze een mk gehad daar testte ze ook pas een week over tijd duidelijk positief dus het kan zeker nog! Anderen ook bedankt voor het meekijken!
Net een test bij de dokter assistente gedaan. Ook zij geeft aan dat er weinig Hcg in mijn urine zit. Na het weekend opnieuw testen.. 😥 toch geven alle testen een licht streepje. Bedankt voor het meekijken!
Ik zie zeker wel een licht streepje! Maar inderdaad. . Paar dagen wachten en dan testen met ochtend urine. Zit in hetzelfde schuitje.
hoi dames na vorige maand een miskraam gehad te hebben nu er weer vol tegen aan.(hcg is getest in ziekenhuis en was op het moment van vloeien 9 neem aan dat dat nu wel weg is) ik ben weer te nieuwschierig (zondag ongesteld moeten wordendus 3 dagen van te voren) en heb met de sensitive en idyl getest beide een lichte streep. heb 2 dagen wat bruine uitvloeiing gehad. heb zon zenuwen dat het weer mis gaat. oja heb geen ochtendurine gebruikt want was eigenlijk niet van plan al te testen maar ben zo nieuwschierig. gisteren al een keer getest met de sensitive maar toen was die harstikke wit. in het echt zijn ze iets duidelijker
Sas26: het is denk ik gewoon ongesteldheid. Heb het nog steeds maar met meer rood is nog steeds niet zoveel als ik gewend ben maar dat kan ook verschillen volgens mij per cyclus Dus op naar de volgende ronde en maar duimen Shart86: ik zie wel een vaag lijntje volgens mij LiseTes: ik zie het streepje ook!
Dames ik heb iets doms gedaan .... ben nu ongeveer 5.5 week en vertouw het allemaal niet dus doe met mijn domme kop een test.... Is deze test duidelijk genoeg voor dit termijn? Of te licht ?