Oke. Ik weet wat ik aan wil met de bevalling. maar het is een jurk die ik 10 jaar geleden had, zag m laatst nog voorbij komen. Dus heb goede hoop. Maar krijg m niet gevonden! Het is zo'n tijdloze basic in alle kleuren van de regenboog. Brede schouderbanden, naad precies onder de buste en daarna waaiert ie uit. Ziet er uit alsof ie zo van moeders naaimachine afkomt, heel simpel dus.
Ik begrijp t ook niet helemaal... Waarom niet een fijn topje dat niet in de weg zit en niet te warm zit?
Ik heb geen idee waar je die kan vinden. Maar als het echt voor het moment zelf is, zou ik niet teveel moeite steken in de zoektocht... ik had een fijn groot shirt gekocht, maar ben bevallen in een shirt die ik toevallig aan had. Het ging zo snel dat ik niet echt stil stond bij mn outfit.
Zoiets maar dan korter http://lovelymorning.com/wp-content/uploads/2011/08/gap-maxi-dress.jpg Ja ik wil niet in mn blote kont. Heb zelf niets geschikts en het voordeel is dat de borst snel vrij is. Voor n 10tje ofxo en naderhand is t geen ramp om weg te gooien.
niet bevallen in je blote kont??? ok je kan het even uitstellen maar er komt een moment dat de boel toch omhoog moet, met je kooi wijd moet en de vk of gyn toch je blote kont ziet. lijkt mij dat het dan voor hem of haar ook niet makkelijk is als er een lang gordijn voor zn ogen zit dan..
TS ik denk dat ik snap wat je bedoelt.. maar echt een tuniek ofzo die wat over je billen valt qua lengte lijkt me echt vele malen handiger dan zo'n lange maxijurk.. die gaat alleen maar in de weg zitten ben ik bang..
Sorry helaas weet ik niet welke je bedoeld, maareeee ik zou iets zwarts aan doen Enne omdat ik m'n hemdje had ondergekotst en aan het infuus lag heeft het hemdje het niet overleefd 😂 die werd door de midden geknipt
En niet al aanval bedoeld hoor, maar misschien wil je op het moment zelf wel helemaal geen kleding aan. Of heb je de mazzel dat de kleine een elektrode op het hoofdje krijgt en je dus de hele tijd in je blote onderkantje moet zitten/liggen. Kortom, een bevalling laat zich niet regisseren. Ik zou dus niet al teveel moeite doen om dé jurk te vinden.
Dat moet ze zelf weten toch? Laat Ts lkkr haar jurk vinden. Ze komt er vanzelf wel achter dat het niet fijn of handig is en wie weet heeft ze m wel gwn de hele tijd aan
Tuurlijk moet je zelf kiezen hoe je wilt bevallen TS. Ik snap best dat je dat wil voorbereiden. Iedereen die voor (voor het eerst) bevalt denkt toch na over wat je wil aandoen bij de bevalling? Ik heb trouwens zo'n jurkje zoals je bedoelt, maar ik doe hem nooit weg omdat..... ik hem 12 jaar geleden aan had bij de geboorte van onze zoon! Niks onhandig of wat, precies wat ik wou. Natuurlijk niet zo'n lange, maar eigenlijk meer een lang T-shirt. Bij de geboorte van onze dochter zat hij ook in de tas, maar er was geen tijd om wat dan ook aan te trekken. Om 00u00 vliezen gebroken in bed, gelijk weeën, om 00u45 in het ziekenhuis en om 1u10 was mevrouwtje er al! haha Ik kan jou er dus ook niet aan helpen, die van mij is 12 jaar oud en haalde ik in een winkel waar ze badpakken, en zo verkopen. Misschien daar eens kijken? Succes, Emilie
Ik koop ook een mooie pyama hoor voor de bevalling 😂😂😂 En geloof m, ik weet hoe weinig het bijdraagt tijdens de bevalling. .. of eigenlijk misschien wel hoeveel. .. alles wat jou lekkerder in je velletje laat zitten helpt voor de ontspanning (muv dingen die ongezond voor jou of je kindje zijn natuurlijk ) O en ik zorg ook dat ik voor de 37 weken nog de kapper heb gezien, dat down under geen vleermuizenhol is met spinrag en lianen. En ik weet dat het er echt niet uitziet als een p*rn*poes maar Hey. .. ik voel me er wel een stuk lekkerder bij! 😆😂😂😂
https://www.zalando.be/benetton-jerseyjurk-pink-4be21c032-j12.html Bij mij was het zo iets, maar dan zonder mouwtje en toch nog net een beetje anders. Emilie
anders dan je bedoelt denk ik, iets duurder ook maar lijkt me wél lekker zitten: Product Detail | H&M NL spaghettibandjes: Product Detail | H&M NL Shirtjurk aqua - Voor haar - bonprix.nl Jurk mandarijnrood - Voor haar - bonprix.nl
Die 2 ondersten lijken mij echt te lang. Je moet toch met de billen bloot en dan wordt deze jurk of heel erg nat of hij ligt als een prop in je rug. Ik kon tijdens mijn weeën echt nog wel eea aandoen hoor maar ik heb voor een donker kleurige top gekozen. Had t ook bloedheet dus was prima! Succes met je bevalling trouwens!
Het heet iig skaterdress met boatneck waar je naar opzoek bent... Boohoo.com doet ook zulk spul, vaak lekker luchtig als het viscose of katoen is.. En goedkoop..
Haha, subtiel.... Ik ben nog nooit bevallen, maar eh, is gewoon zo een positie nachthemdje als hier onder ( of een ander nachthemdje, evt. met spaghettibandjes ) dan geen optie? Of moet het persé een jurk zijn?