Ben heel benieuwd wat jullie hiervan vinden... tuurstreepje? En betekent dat evengoed zwanger of moet ik t over een paar dagen nog eens testen? In t echt zie je een duidelijk streepje.. krijg m niet zo goed vastgelegd op de foto. .
Ik zie je streepje hoor schoentje! Ik zou wel over 2 dagen nog eens testen, dan zie je of die mooi oploopt! Stond ie er binnen de afleestijd?
Ik denk ook een streepje te zien! Zou over twee dagen weer eens testen en kijken of het oploopt. Ik ga duimen voor je
Ja hij stond er volgens mij wel binnen de afleestijd maar eerst zag ik m niet (beneden was het nog donker) en toen ik naar boven liep om m in t licht te houden zag ik m.
Hij staat er wel maar heel licht. Je zit waarschijnlijk nog ver voor je nod (ik schat op 8-9 dpo). Over 2 dagen nogmaals testen.
Ik weet niet precies wanneer mn nod is. Zit nu op dag 29 (terwijl na mn bevalling de cyclussen rond de 21 zaten.)
Bedankt in ieder geval 😊 Ik zie inmiddels ook streepjes op mijn pas gewitte plafond, dus we gaan wel even in de wachtstand 😊
Even met de belichting gespeeld.. nu wel duidelijker? V volgens mij moet je m aanklikken en dan inzoomen.