@ts kun je eens foto's plaatsen / sturen van het kamertje? Ik ben wel benieuwd naar de indeling, elementen en of het feng shui is.
Wat een onzin zeg. Of je nu wel of niet in geesten belooft, kan je bewijzen dat ze niet bestaan? Er zijn genoeg dingen vastgelegd op camera die er wel op lijken dat geesten bestaan. Of het uiteindelijk waar is weet niemand, dat zie je pas als je zelf dood gaat wat er gebeurt. Dus tot die tijd kan je beide opties serieus nemen. Mocht een geest bestaan en mocht deze aanwezig zijn op die kamer dan heb je er niks aan om naar een psycholoog te gaan, maar dan heb je er wat aan om het probleem op de kamer op te lossen, door een taps team, een medium of andere opties.
Ik vind dit erg lastig...vooral gezien de leeftijd van je kindje... Onze dochter werd namelijk tot haar 6e ook altijd in de nacht wakker...ook huilen... Dat is dus vanzelf ( duurde even) over gegaan. Ik zou het denk ik eerder zoeken in eventueel verwerken van wat er overdag is gebeurd ( prikkels) dan in het paranormale. Onze dochter is namelijk een heel gevoelig kind en dat ze in de nacht dan wakker werd vind ik eigenlijk heel logisch achteraf.
Ja ik heb gegoogled op feng shui en ik lees mooie dingen. Maar in een kleine kamer slecht haalbaar. Wij zouden het bed om kunnen draaien (wel onlogisch) dan staat het naast de deur en niet tegenover de deur. Maar dan moeten we de tv die eindelijk hangt ook verplaatsen. En ja die zou ook weg moeten... Maar met kinderen die altijd vroeg wakker zijn, is dit wel de oplossing voor ons om nog even te kunnen blijven liggen soms. Een laken eroverheen oid zag ik al staan als tip: dat is te doen. Verder hebben we een stoffen boxspring, lijkt me dus oké. De gelijke nachtkastjes met lampjes erop zijn van fineer. Niet oké dus. De kast net zo en al deze kastjes zijn wit. Dus moet ook vernieuwd worden. Onder het bed hebben we al bijna niets. Maar niets achter de deur kan weer niet, want daar is de ruimte dus niet voor. Maar ja, is het niet beter iets dan niets? Of werkt het hele feng shui dan niet? We willen graag bezig met onze kamer, dus dan maar eens deze richting op denken. Maar over ts haar kamertje: haar beide kinderen slapen op deze kamer niet, maar in de andere wel. Dus of het dan met prikkels te maken heeft?
Hier hebben we de ene kinderkamer met bruin en oud roze en wit. Niet alle meubelen zijn onbewerkt of ongelakt hout. Hele kleine kamer dus qua meubelindeling niet wat mogelijk. Zou andersom in bed liggen beter zijn? De andere kamer heeft steigerhouten meubelen, twee kleuren blauw op de muren. Bed staat niet richting de deur. Is blauw dan helemaal verkeerd? Hebben we namelijk vorige week zo gemaakt.......... Allemaal wel dezelfde houtkleurige vloer. Geen echt hout.
Ik zou sowieso die tv weghalen. Veel te veel prikkels/electromagnetische straling (ook als ie stand-by staat) om nog maar te zwijgen van reflexies bij schemerlicht, die voor kinderen heel eng kunnen zijn, omdat ze niet beseffen waar het vandaan komt. Hoe oud zijn je kinderen? Kunnen ze nog niet zelfstandig naar beneden?
Ja, juist toch? Als het een entiteit zou zijn, waarom zou die zich dan beperken tot die kamer? Ik denk aan luchtstromen ('tocht', ook al staat er niks open en voel je niks). Dit kun je ook achterhalen door eens wat kaarsjes op verschillende plekken in de kamer te zetten, met name op en om het bed heen, maar wel op verschillende hoogste. En dan aan de andere kant van de kamer gaan zitten en niet bewegen. Als het vlammetje gaat flikkeren, dan is er een geest... ohnee, ik bedoel dan is er een luchtstroom, die de kinderen mogelijk als onprettig ervaren 's nachts. Andere mogelijkheid is dat er geluid van buiten of van de buren komt. Misschien een apparaat, zoals een cv ketel, bij jullie of bij de buren, die aanslaat. Of een waterreiniger buiten in de straat. Of een vijverpomp. Is die kamer, waar ze wél in slapen, aan dezelfde kant van het huis? Is het aan de straatkant, waar misschien regelmatig de koplampen van passerende auto's (direct of indirect) op de gordijnen schijnen? Of dus inderdaad infrasound. Hoe je dat kunt meten, weet ik niet, maar het is wel te Googlen. "Once you eliminate the impossible, whatever remains, no matter how improbable, must be the truth." Probeer eerst eens alle mogelijke, wetenschappelijk te onderbouwen oorzaken na te gaan. Als je die allemaal kunt elimineren, dan zou je eens in het spirituele vlak kunnen kijken.
Waarom zou ik überhaupt willen bewijzen dat ze niet bestaan? (Iets wat overigens wetenschappelijk onmogelijk is) Of iets bestaat is helemaal niet relevant. het gaat erom dat iemand leert omgaan met een probleem op een voor haar passende wijze. (En in deze zijn er dus meerdere mogelijkheden die daaraan bij zouden kunnen dragen) en dat probleem was niet OF er iets bestaat dat de onrust veroorzaakt maar het probleem is dat dr kindje niet wil slapen!
Dat is wel het probleem, of althans, TS vraagt zich af of er een mogelijkheid is of er meer is en vraagt zich dan af wat ze daar aan kan doen. Je moet eerst uit zien te vinden WAAROM dat kindje slecht slaapt.
Waarom zou het probleem zijn of het bestaat of niet? Al zou iemand kunnen bewijzen dat het niet bestaat dan slaapt het kindje niet ineens wel en al zou iemand kunnen bewijzen dat het wel bestaat dan is het niet gezegd dat het zich zou laten verjagen door een mens. Het enige waarvan je zeker bent en kunt zijn is dat het kindje niet slaapt ( de kindjes )... Dus dat is het enige probleem.
Staat de Tv toevallig op stand by s nachts? ? Dit geeft namelijk ook een nauwelijks waarneembaar geluid wat bijzonder irritant kan zijn. Met name voor kinderen omdat hun gehoor vaak beter is ( minder beschadigd)
LadyXochi: de tv hangt op onze kamer, niet bij de kinderen. De kinderen mogen op sommige dagen bij ons komen om dan nog even tv te kijken. Maar de stekker eruit halen is geen slecht idee. Ze zijn 3 en 4. En wij vinden ze nog te jong om alleen naar beneden te gaan. Wat betreft ts en het kamertje: je uitleg is me duidelijk en ik kan me daarbij aansluiten. maar dan nog vind ik het gillend wakker worden van iets heel kleins wel erg opvallend.
Ik zeg ook niet dat je moet gaan uitzoeken of iets wel of niet bestaat. Dat kan ook niet eens maar goed Je moet gaan uitzoeken of het iets paranormaals is of niet en aan de hand daarvan verdere stappen ondernemen.
Ja ben eens gaan kijken voor zón steen rozekwarts die ben ik meteen gaan halen. Ook heb ik de ramen open gezet en heb gevraagd of iedereen die daar niet slaapt wilde vertrekken. Verder heb ik gisteren het camping bed opgehaald bij mijn s ouders want bedacht me ineens misschien stoot hij zich wel wakker aan de spijlen van het bed en een camping bed is lekker zacht natuurlijk. En of het nou toeval is of dat er iets heeft geholpen van al deze dingen.... Hij heeft vannacht geslapen als een baksteen
Mijn zoontje roept (sinds hij het kan) 'opa daag' en zwaait. Elke keer als hij in en uit zijn kamer gaat naar 1 hoek. Ook loopt hij naar opa op de foto (zowel thuis als bij opa(mijn vader) als bij oma (mijn oma) thuis) en wijst roept en zwaait ooppaaaaa! Mijn opa is sinds oktober overleden. Of het nu puur toeval is, of ik het wil geloven, of dat hij echt opa ziet maakt mij niets uit zolang hij het prima vind.