Hallo meiden/dames, Ik zit er toch wel mee eigenlijk. Had al een paar topics geopend bij zwangerschapstesten maar is meer hier op zijn plaats denk ik... Ik heb de pil geslikt tot 22 juli 2015, gestopt en altijd krijg ik na 5 dagen een heftige bloeding. Heb op vragen van mijn vriendin omdat zij een testje kreeg met een streepje of ik een testje zou doen. Dat hadden we gedaan en kreeg een lichte streep erop die hier ook gezien werd op zp. Nu echter ben ik hierna gaan doortesten en de ene lichte streep na de andere kwam op verschillende testen (deze inmiddels weggegooid) toen de digitale van clearblue met indicator en die zei niet zwanger (maakte hem toch tegen beter weten open en 3 strepen zaten erop). Nu vandaag tóch nog een testje van kruidvat en die was ook licht (5 dagen geleden die lichte streep van kruidvat 2v5 gedaan) ik vraag me toch af omdat mijn menstruatie die ik dus zoals ik net schreef niet is komen opdagen op zondag/maandag alleen veegjes bloed maandverband is nog steeds wit... of er toch niet wat meer aan de hand is? Zoals door de pil heen, of mijn hcg is erg laag doordat ie langzaam verdubbeld ofzo? Nu is het weer avond en het is niet doorgekomen... wat kan het zijn? Sorry voor het lange verhaal maar zit er toch mee. Kan dit echt geen menstruatie noemen.
Hmm idd apart dat de CB niet zwanger zegt en je op de andere testjes een streepje ziet want de CB is meestal wel gevoelig voor hcg. Je zou even paar dagen kunnen wachten want je HCG verdubbeld om de dag als het goed is en dan over paar dagen weer een testje wagen?
Dank je wel Lilly1989 voor je reactie. Ik heb nu zoveel testen/testjes gedaan dat we gaan wachten op maandag en dan testjes kopen op a.s. zaterdag en dan dus wachten op maandag, ja zo bedoel ik dat hihi. Ben benieuwd of het intussen niet alsnog doorkomt. In ieder geval niet morgen want ik voel helemaal geen menstruatie krampen en dat heb ik altijd 1 dag van te voren...
Nou ga duimen voor je! Wel snel hoor als je de 22e bent gestopt. Als het zo zou zijn dat je zwanger bent, dan is het denk door de pil heen maar meestal onderdrukt de pil de ei sprong. Een ei sprong nu al zo na de 22 lijkt me namelijk wel heel snel haha!
Ja is een mogelijkheid door de pil heen als het écht zo is Lilly. Ondertussen nog geen doorbraak van mijn menstruatie... Is al dag 3/4. Ja hahaha een eisprong kan gewoon nog niet nee, dat is te snel na de 22ste. Fijn dat je met mij meedenkt Lilly.
Waarom nu alweer een nieuw topic? En waarom reageer je niet in je vorige? Je kunt niet zwanger zijn,als je nog geen week gestopt bent met de pil. Het kan wel een jaar of langer duren voor je een cyclus hebt.Je krijgt eerst je ontrekkingsbloeding.En daarna is het wachten op je menstruatie.Bij sommigen komt die netjes na 28 dagen,maar bij de meesten duurt het gewoon een poos.Kan wel 3 maanden,of een half jaar of nog langer duren voor je je eerste menstruatie hebt. Wat jij nu hebt heet ontpillen.
Dus het heet ontpillen dat ik nu niet gewoon ongesteld wordt maar veegjes hebt? Hoe weet mijn lichaam dat ik ga stoppen met de pil terwijl ik in de stopweek zit nog Pipo?
Je zit toch te wachten op een ontrekkingsbloeding? Dus je kunt bloedverlies verwachten....Dat is normaal.En nu de bovenste 2 vragen nog.
En misschien maak je jezelf wel zo gek dat alles nu van slag is,dat kan ook.Wacht het gewoon rustig af.
Ja en ik heb ook geschreven dat ik normaal heel zwaar ongesteld ben in de stopweek, en nu enkel veegjes...
Zou het? Zo ervaar ik het niet hoor. En stress heb ik ook niet, waarvan trouwens? Vind het gewoon erg raar dat het nu zo is.
Zo ervaar ik het wel bij jou....Je bent steeds aan het testen,terwijl je helemaal niet zwanger kan zijn,maakt digitale testen open,reageert voornamelijk op mensen die dingen zeggen die je wilt horen...Klinkt niet alsof je er niet mee bezig bent.En daardoor kan je alles onbewust tegenhouden.
Dus volgens jouw kan het niet door de pil heen zijn gegaan? Toch is dit al bij mij tot 2x toe gebeurd! De ha snapte er ook niets van want heb een zwaardere pil. En ik heb niet gezegd dat ik er niet mee bezig ben, dat is onzin want dan zou ik hier niet zijn. Maar stress enzo nee zie ik mezelf nog steeds niet in. Wel willen weten wat er aan de hand is. Nouja laten we ophouden met kibbelen Pipo, ik ga gewoon afwachten weer en kijken wat het brengen zal.
Ik zie net trouwens dat je 7 juli ook al net gestopt was met de pil? E n toen weer begonnen ergens?En toen weer gestopt vorige week? Dat zou al een boel verklaren, want dan is je lichaam nu in de war,omdat je niet volgens normaal patroon de pil hebt geslikt....Vandaar ook je veegjes,ipv meteen je ontrekkingsbloeding.
Nee, ik wilde stoppen maar ben toch doorgegaan dus geen klad in mijn pilgebruik geweest Pipo. Kan het niet zijn dus.
Dat kan wel,want normaal slik je de pil 3 weken en dan een stopweek.Als jij op 7 juli stopt,of net bent gestopt en je telt daar 3 weken bij op kom je volgens mij op om en nabij 28 juli...Dus je bent dan nu een week te vroeg gestopt.Vandaar ook dat het nu niet doorbreekt,alles is van slag.
Volgens mijn schema: 30 juni t/m 4 juli heb ik mijn gewone (zware) menstruatie gehad en op 3 juli gestart met de pil Ooooooooooooooooooooh ik zie het al, ik ben eerder gestopt met de pil op 22 juli ipv 24 juli ! Daarom is ze nu van slag! Dan is het helemaal afwachten. Dank je wel Pipo! Het ligt aan het pilgebruik. Dus moet nu wachten op dat alles weer op orde komt. Geen testjes meer!