Maart 2015 mamma's!

Discussie in 'De mama's' gestart door Drieka, 8 apr 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    6 sep 2013
    20.174
    23.255
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    Ja, dat is dan nog lekker he, nog even rust aan je kop. Even tijd voor jezelf. De rest van de avond zit je vooral te wachten tot hij/zij weer een fles nodig heeft.

    Hoi Dormouse!
     
  2. Verliefd91

    Verliefd91 Bekend lid

    29 mei 2014
    863
    13
    18
    meiden ik heb de toets gehaald :) Nu nog eentje te gaan en dan heb ik ze alle 5 gehaald.. en tot nu toe ook allemaal in een keer :D

    Grappig dat jullie allemaal een hekel hebben aan ramen lappen.. ik vind het helemaal niet erg om te doen.. Zelfs stiekem wel leuk :cool:
    Boven buitenkant doet mijn schoonvader altijd die is ramenlapper van beroep en ik durf echt niet die ladder op. De rest doe ik zelf.. Binnen boven doe ik met een windowvac van karcher.. Omdat we geen vensterbanken hebben boven en anders lekt me alles op onze mooi gestucte muren.. maar de rest gewoon lekker soppen en droog trekken :) Heerlijk werkje alleen net als bijna alles in het huishouden wel erg ondankbaar ;)
    Over huishouden gesproken ik zou me nu toch echt even boos moeten maken over de was.. heb vanmorgen al wat wasjes gedraaid tussendoor maar die moeten toch echt gestreken en gevouwen worden.. t weekend alweer werken.. late diensten tot 23.15 dus geen zin t weekend iets in huis te doen..

    hallo dormouse.. Welkom in ons hechte clubje :p
     
  3. Dormouse

    Dormouse Bekend lid

    27 okt 2014
    562
    0
    0
    NULL
    NULL
    #2983 Dormouse, 31 jul 2015
    Laatst bewerkt: 31 jul 2015
    Dankjewel!

    Na ruim 3 jaar aanmodderen zijn we blij verrast met een heerlijk ventje! De zwangerschap liep helaas niet al te soepel en in het eerste trimester moest ik onder het mes ivm een gedraaide eierstok (kwam door een cyste die zogenaamd geen kwaad kom), nog steeds zo dankbaar dat de op de huisartsen post mijn klachten serieus namen! Er was al een lichte verkleuring te zien en als ik tot na het weekend had gewacht had het me naar alle waarschijnlijkheid een eierstok gekost. Maar goed, gelukkig is dat nu verleden tijd :) tweede trimester heb ik hierdoor nauwelijks energie gehad maar achteraf was het me natuurlijk meer dan waard!
    De bevalling was ontzettend vlot gegaan en sindsdien lijkt mijn leven wel in een wildwaterbaan te zijn veranderd haha. Zoonlief is een heerlijk ventje maar wel een met een hele duidelijke eigen wil! Slaapt 's nachts bijna al vanaf het begin heerlijk door (weigert alleen helaas overdag vaak te slapen), en eet alles wat los en vast zit. Pap, fruit, groente, gaat er allemaal in als zoete koek. Tot nu toe doen we elke dag een paar lepeltjes maar over een paar weekjes willen we overstappen naar dat hij in de middag gewoon een prutje eet ipv bv en dan zo lekker opbouwen. Zo'n mazzel met dit knulletje <3 had me al op het ergste voorbereid want vl en ik waren huilbabies maar - en - maakt dus toch +!

    Nu even in de spanning, klein ongelukje met een condoom gehad en ondanks het slikken van een morning after pil nog niet ongesteld dus vanavond een test ertegenaan gooien! Stiekem behoorlijk nerveus hiervoor!

    Eten jullie kindjes al meerdere hapjes op een dag echt als maaltijd? Of is het alleen nog wennen en proeven?

    (Wow, is een langer verhaal geworden dan ik dacht, sorry haha)
     
  4. PukjePuk

    PukjePuk Fanatiek lid

    3 jul 2012
    1.483
    0
    36
    NULL
    NULL
    Als ik meer tijd heb, reageer ik op jullie verhalen/ reactie, maar hier het tweede tandje bijna door, het tweede kantje is voor een kwart al door.
     
  5. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    6 sep 2013
    20.174
    23.255
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    @dormouse: Dafne nog niet aan groente of fruit, vind 4 maanden te vroeg :) Morgen gaan we beginnen, wel zin in!

    Heftig zo'n operatie als je zwanger bent! :$

    Dafne is in het begin een huilbaby geweest, 10-12 uur per dag. Gelukkig gaat nu alles goed.

    Werk je of ben je tbm?

    O, wat spannend dan een test moeten doen! Ik moet er niet aan denken! Maar wij willend an ook maar 1 kindje, haha. Succes alvast!

    @pukjepuk: tweede tandje alweer, wow! Ziet er als ze goed door zijn altijd zo schattig uit. :)
     
  6. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    6 sep 2013
    20.174
    23.255
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    Gefeliciteerd!! Maar als je m thuis kunt doen, kan iedereen toch gewoon spieken :(

    Ik heb gelukkig een man die veeel doet in huis.
     
  7. Verliefd91

    Verliefd91 Bekend lid

    29 mei 2014
    863
    13
    18
    Spieken kan eigenlijk niet, tenzij je zelf aantekeningen maakt.. En dat doe ik:D allen doordat ik dat doe heb ik de aantekeningen niet nodig! Dus ik heb t zonder spieken en had 94,7 % goed dus ik doe t ervoor! Je maakt de toets in t zelfde programma als waar de lesstof in staat dus zou je theoretisch gezien niet kunnen spieken.. &#128522;

    Ik moet zeggen ik heb ook wel een man die me goed helpt hoor.. Alleen ik werk ietsje minder als hij dus doe ik t meeste.. Maar kom ook doordat ik avonddiensten draai dan ben je overdag veel thuis en kun je dus ook meer doen.. S avonds hebben we niet altijd zin iets te doen.. :cool:

    Dormouse, spannend nu alweer testen.. Bij ml en mij is t seksleven nog niet bepaald florisant te noemen.. ;)
     
  8. Dormouse

    Dormouse Bekend lid

    27 okt 2014
    562
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Liekje81: wat leuk! Waar ga je mee beginnen? En fijn dat ze niet zoveel uur meer huilt op een dag! Voorlopig ben ik een tbm, dit najaar ga ik (vanuit huis) eerst ook nog mijn opleiding afmaken en daarna hopelijk ook aan het werk. In de tussentijd hoop ik straks wel ook een bijbaantje bvoor het weekend oid te vinden maar wel pas als de kleine niet meer volledig afhankelijk is van bv.

    @verliefd91: gefeliciteerd! En alvast succes met de laatste. Wel grappig om te lezen, ik leer ook op die manier voor toetsen/examens. En is inderdaad erg spannend! Hier is het vrij vlot weer op gang gekomen omdat ik weigerde geduld te hebben haha (vl zag het in de laatste maanden niet zitten dus ik vond dat ik lang genoeg had gewacht) en omdat de kleine heeeeel snel gewoon doorsliep. Lekker de tijd nemen ervoor hoor :) komt allemaal wel weer op gang ;)
     
  9. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    6 sep 2013
    20.174
    23.255
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    Das heel slim Verliefd! En goede uitslag joh!

    O ja, een s.eksleven, ooit gehad geloof ik... ;)
    Vriend werkt 's nachts en we zien elkaar alleen op woensdagochtend, zaterdagmiddag en de zondag. Dan huishouden ook nog. Moe moe moe. Dus het komt er niet veel van nee. Moet zeggen dat we het allebei wel ff prima vinden die 1x per maand :)

    Pfff, geen zin meer op werk. Wil lekker naar mn meisje toe!

    @dormouse: wat voor opleiding ga je afmaken?
     
  10. sanna1986

    sanna1986 Niet meer actief

    Hoi dormouse wat spannend nu al een test moet er niet aan denken :p
    wat fijn dat jullie na 3 jaar een mooi mannetje hebben.


    Wow pukjepuk twee tandjes al!!!

    Jee goed gedaan verliefd!

    Huishouden tja mijn man doet ook veel maar ik ben nu zoveel thuis. Straks werk ik ook weer en zal het weer gelijk verdeeld zijn.


    Over "gezelligheid" zeg ik maar niks. Ik vind het vreselijk sinds de bevalling.
     
  11. Drieka

    Drieka Niet meer actief

    @Verliefd91, goed gedaan!! Nog eentje te gaan.

    @Dormouse, Florian die eet een heel potje fruit en een heel potje groenten, krijgt voor de nacht een papfles van 256 cc en overdag 3 flessen 210+7 dus een goede eter :D. Vanaf vanavond krijgt hij gewoon maaltijdpotjes (gewoon nog een halve aangezien dat grote potjes zijn), als ik vers kook dan eet hij ook groenten met aardappel gepureerd dus dat kan hij wel hebben.
    Spannend voor die test! Wij willen graag een tweede maar het eerste jaar echt nog niet haha.

    @Liekje81, hier ook gemiddeld 1 keer in de maand/ 6 weken intiem momenteel en we vinden dat beiden voor nu ook prima :).
    Is voor ons sowieso nooit het belangrijkste in onze relatie geweest.
     
  12. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    6 sep 2013
    20.174
    23.255
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    Ach, als je er allebei hetzelfde over denkt is dat prima denk ik dan maar. De man van een vriendin wilde 3x per dag, zij 1x per week. Hij vond 1x per dag wel een goed compromis :$ Pff, dat heeft ze niet gedaan natuurlijk :D
     
  13. Drieka

    Drieka Niet meer actief

    :$:$Elke dag, daar moest ik dan niet aan denken maar als hij zoveel behoefte daaraan heeft en zij wat minder, is de dan niet bang dat hij het buitenshuis gaat zoeken, ik zou daar dan wel bang voor zijn.

    Pfff, Florian heeft nu al 3 dagen zijn dag niet, ik denk dat hij last heeft van het 4 maanden sprongetje, dat kan helaas enkele weken aanhouden.
    Hij wilde vanmiddag ook echt niet in bed slapen, krijsen tot en met :(, uiteindelijk heeft hij weer op mijn buik geslapen zoals vroeger.
    Hopelijk slaapt hij morgen weer gewoon in bed.
     
  14. Dormouse

    Dormouse Bekend lid

    27 okt 2014
    562
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Drieka: zeker een goede eter! Knap hoor! Ik wilde altijd een groot gezin maar zo snel is ook verre van de planning hoor haha. Roep altijd dat de eerste minstens eerst uit de luiers moet zijn maar goed we zullen het straks zien! Nog een uurtje of twee en dan kan ik testen, kriebels!

    @Liekje81: dat is nauwelijks een compromis te noemen! Groot gelijk dat je vriendin daar niet mee akkoord ging! 3x per dag, jeeeeeetje, moet je toch niet aan denken, waar haal je de tijd vandaan hahaha.
     
  15. Drieka

    Drieka Niet meer actief

    Nou de spaghetti beviel Florian wel :D, hij heeft een half potje binnen een kwartier opgegeten dus dat is wel erg knap voor de eerste keer.
    Hij ligt nu lekker languit op de bank op kussens te slapen want in de box was het krijsen.

    Dadelijk de fles en dan het bed in, hopelijk is hij morgen weer meer zichzelf want dat krijsen om elke scheet is allesbehalve leuk en dat continu rollen maar niet terug rollen en dus ontevreden zijn is ook frustrerend.
     
  16. spruitjes

    spruitjes Fanatiek lid

    27 sep 2014
    2.900
    1.389
    113
    Hoi dormouse!

    Goed gedaan verliefd! Van je toets. Ik moet binnenkort ook maar eens van die stomme elearning toetsen gaan doen. Heb echt hekel aan toetsen!

    Wat een dag voor Florian! Dat zijn we niet van hem gewend..

    Pukje het tweede tandje alweer... Wat een voorlopertje op de rest is het toch!

    Liekje klaar met knuffelen??

    Wij hebben ook een glazenwasser voor buiten. En binnen... Eeh....

    Het ging Super goed vandaag! Rond 12 uur op terrasje gezeten en fles gegeven. Natuurlijk daar een poepbroek. Geen aankleedkussen op wc maar ik mocht het daar wel op een bankje doen. (prima hoor, maar er gaat een hele andere wereld voor me Open nu. Voorheen keek ik nooit naar aankleedkussens..) poepbroek was gelukkig nog net binnen de luier!!
    Nou na het eten de wagen in en dametje sliep. Tot half 4!! Tussendoor wat gemiep maar dan gewoon even weer lopen en sliep ze weer verder. Thuis om 16.00 weer een fles gegeven maar daarna heeft ze wel veel gespugd. Misschien toch de indrukken hoewel ze veel heeft geslapen. En ik had een ding ervoor zodat ze niet kan rondkijken zeg maar. Het is eigenlijk een zonweringsding.
    En we hebben leuke kleren gescoord! Broeken lange rol en 2 jurkjes. Eigenlijk niets voor dametje... Maar om half 4 leek het ons beter om naar huis te gaan zodat ze de fles thuis kon drinken.
     
  17. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    6 sep 2013
    20.174
    23.255
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    @drieka: ja, erg irritant he! Gelukkig is het hier weer voorbij en rolt ze alle kanten op. Gaat gelukkig ook weer zonder morren slapen. Pakt nu ook ineens veel meer speeltjes, dan rolt ze om erbij te kunnen, erg leuk om te zien.

    @spruitjes: jammer van het spugen! Maar gelukkig wel een leuke middag gehad.
    Ja, heb dr veel geknuffeld :) Ligt nu in bed en om 21.30 nog een fles.
    Leuk he, kleertjes kopen. Maat 68 heb ik inmiddels genoeg van, heb echt opgelet dat ik niet zoveel kocht als in 62, haha. Ik geef ook liever wat meer geld uit aan het merk wat ik echt leuk vind, maar dan maar wat minder setjes. Ik had van 62 echt teveel. Gelukkig zit ze er nog even in en heeft ze alles wel aangehad een paar keer.
     
  18. Drieka

    Drieka Niet meer actief

    @Spruitjes, fijn dat het zo goed gegaan is! Sommige restaurants zijn inderdaad niet echt voorzien voor baby's :(.
     
  19. Dormouse

    Dormouse Bekend lid

    27 okt 2014
    562
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ben even goed sprakeloos en lichtelijk in shock geloof ik... Het is RAAK!
     
  20. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    6 sep 2013
    20.174
    23.255
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    OMG!!! Ik weet niet of ik je moet feliciteren?
     

Deel Deze Pagina