Ja gaaf hè, zelfs een vlindertuin! Zou er zo kunnen wonen, op het vliegveld! 😜 Laat maar weten als jullie een keer deze kant op komen, ik zal jullie persoonlijk rondleiden. 😊
Kijk dat is nou service, helemaal super! 👍🏼 Ben blijf voor je lieverd, neemt toch weer een hoop stress weg hoop ik. 😊
we hadden hem in april gekocht. En wij vliegen 10 augustus pas, na 9 augustus was het indd stukken goedkoper. Wij vliegen dus met 2 volwassenen en 1 kind voor 600 euro. Want Eslina heeft een eigen stoel dus heel ticket. Je kan 24 uur van tevoren online inchecken. Jij vliegt morgen he dus je kan al inchecken toch?
Een tip voor moeders met kindjes onder de 2 jaar: Ik vlieg altijd met Sunexpress vanaf NL of Duitsland. Ten eerste is deze vaak goedkoper en heeft je baby standaard recht op 20 kg ruimbabage (gratis!) Ook mag je daarnaast nog handbabage meenemen voor je baby en de kinderwagen tot aan de gate Je kunt bij hun ook goedkoop kilos en eten en drinken online bijboeken. Ook zit ik altijd op de eerste rij omdat je zo wat meer ruimte hebt en snel in en uit kan stappen. Personeel is altijd behulpzaam en vriendelijk. Het is ook een pluspunt als je bijv naar Izmir of een andere grote stad wil dat ze direct vliegen. Met andere airlines heb je vaak een overstap wat dus echt bijna niet te doen is met een baby (zeker niet op Istanbul) Ik vind deze airline veel beter dan Turkish Airlines waar ik ook veel mee heb gevlogen. Lufthansa is trouwens ook een hele goede
Ik heb ook eens met Turkish Airlines gevlogen (zelfde als Chebu, overstap op Istanbul) en vond er niets anders aan dan andere maatschappijen, behalve dan dat ik werd afgesnauwd door een stewardess, maar dat kan natuurlijk gebeuren bij iedere maatschappij. Mijn dochter was toen 11 maanden maar ze hadden zogenaamd geen slaapplek voor haar.
Bedankt voor de goede tip, alleen komt Sun Express niet tegen 1 uur in de nacht aan op Izmir. Ik heb nu obv de reacties hier THY geboekt. Ook omdat ik terugvlieg van Denizli maar een volgende keer, Sun Express waarom niet.
nou als je op een lokaal vliegveld in TR moet zijn, komen daar de andere maatschappijen vaak niet, dus ik vind het wel anders. En tja je wil niet weten hoe vaak ik bij andere maatschappijen ben afgesnauwd. Het is natuurlijk ook een zware baan, stewardess zijn.
Ooh leuk hoor. Wij gaan toevallig ook naar Denizli. Volgende week vliegen we. Ben jij zelf turks of je man? Als je niet wil hoef je het niet te beantwoorden.
Ja, ik zeg toch ook dat dit bij iedere maatschappij had kunnen gebeuren. Het lijkt wel een beetje alsof sommige dames zich persoonlijk aangesproken voelen zeg... Er worden alleen maar ervaringen gedeeld.
Wij vliegen bijna elk jaar met Turkish Airlines omdat zij de enige zijn die op onze bestemming vliegen vanuit Nederland. Ik vind ze in vergelijking met andere Europese maatschappijen zoals Lufthansa en KLM zeker tot de beste behoren. Ontzettend veel beenruimte! Echt niet te vergelijken met anderen. Prima eten (volledige maaltijd op een vlucht van drie uur), Leuk speelgoed voor de kinderen en over het algemeen een prima service.
Die opblaasbare vliegtuigen zijn er toch alrijd? In 2013 kregen we ze en in 2014 ook. Ik heb er dus een aantal liggen.
Oww jaaa sorry haha was het vergeten. Wij vlogen in 2012 met thy en toen was ik zwanger, had nog geen kind. Misschien krijgt ze dit jaar wel van die vliegtuig.