Inderdaad super leuk Jughi. Alvast veel plezier. PGE: hoe voel je je verder? Lukt t rusten? Geluk bij een ongeluk dat je eerst paste. Wel slordig Pijnlijke schoppen heb ik van onze dochters niet gehad maar nu al een paar (niet super) pijnlijke schopjes. Dat belooft nog wat.
spring: ik voel me vooral lui.. haha heb nog veel werk voor mijn school opleiding dus daar ben ik vandaag maar weer aan begonnen. Probeer ik me zo maar veel bezig te houden. heb ook constant honger. het is alweer een week geleden dat ik in het ziekenhuis belande.. op naar de 32weken (nog 3weken en 2dagen)
Ik voel de schopjes vooral onderin mn buik en die kunnen af en toe best pijnlijk tegen mn blaas zijn. Moet dan ook maken dat ik bij de wc kom 😂
Hier ook een erg gevoelige onderbuik! Gisteren slecht geslapen door buikpijn.. Overdag rustig aan gedaan en 's avonds hadden we een feestje! Was onwijs gezellig en ben blij dat ik ben gegaan! Waren er rond 19u en heb het toch volgehouden tot 00.30u en toen begon ik toch weer last te krijgen! Vandaag weer helemaal beter Stom van de enveloppen PGE! Leuke prijs Juhgi!
Jughi gefeliciteerd met je prijs! Supergaaf om dat de winnen! PGE, dat is echt balen van die enveloppen. Gelukkig heb je het getest, anders zat je na de geboorte in de stress! Succes met je schoolwerk! Hier lekker een relaxed dagje, vrijdag en zaterdag al erg druk geweest. Vandaag lekker even varen en bij m'n oma langs voor dr verjaardag. Oja.. Vergeet ik bijna mn 28 weken dansje
Misschien dat de schepjes hier al zeer doen omdat ik sowieso buikpijn heb? Is dan al gevoeliger of zo.. Gisteren echt een megaslechte dag gehad. 12 u geslapen, ff op pad geweest(prenataal, half uurtje, markt een half uurtje) vervolgens nog een middagdutje van +\- 1,5 uur.. Daarna op een stoel geploft bij schoonouders, en buikpijn... Om 6u weer een dutje tot 8.. Koffie gedronken en daarna om 9u naar bed... Zit mezelf dan ook zo in de weg. Moe, buikpijn... Mss morgen toch de chirurg maar eens bellen. Vanmorgen de hond een half uurtje uitgelaten, en nu weer buikpijn... Pff.. Vannacht een megagelukkig baby trouwens! Bonste echt alle kanten uit! Vraag me echt af wattie dan doet daarbinnen.. Wordt die prenatal ook zo rijk van jullie? Heb 2 voedingsbhs, 4 onderbroeken(met ondersteuning) een voedingshempje, 2 buikbanden voor de sier... En vitamine k en D voor onze kleine straks... 160 gewoon! Voelde wel een beetje afgezet...
Pge, voor mijn gevoel doe ik dat ook? K hoefde geen totale bedrust te houden... Maar Mss doe ik nog teveel dan...
Steffie, fijn dat je toch hebt kunnen genieten van het feestje! PGE, op naar de 32 weken meid! Gaat gewoon ruim lukken! En succes met je schoolwerk. Chelsje, veel vaarplezier. Heerlijk weer voor! Oei, rustig aan hè Jughi. Misschien toch even contact opnemen met de chirurg inderdaad als je merkt dat er verandering zit in de buikpijn. Hier alles goed. Zolder is klaar! Van de week even schoon maken en vrijdag gaat dochterlief dan naar boven en kan haar oude kamer weer de babykamer worden!
jughi als je zoveel last heb vrees ik dat het nog teveel is voor je lichaam.. luister naar je lijf.. niet nr de vk of gyn.. zeehondje leuk dat het af is was daarnet aant tellen.. over een 8weken mag hij komen. klinkt zo dichtbij vind ik
28 weken dansje! 💃💃💃 3e trimester! 2 weken terug de angst dat ie al geboren zou worden. Nu ik meer rust heb gaat t een stuk beter gelukkig! Hopelijk blijft dat voorlopig zo! Vanavond informatie avond over borstvoeding. Hopelijk niet te zweverig allemaal! 😂 Morgenavond komt er iemand van de kraamzorg en donderdagavond ein-de-lijk ons mannetje weer zien 😄 Ik hoop dat ie er goed voor ligt en wij ook zulke mooie 3d-4d beelden hebben! Fijne zonnige warme dag! ☀
jughi ik weet dat het niet makkelijk ik.. ik ben zelf een controle freak en alles moet hoe ik het gewoon ben.. maar moet dit nu ook vn me af zette en echt niks doen.. vreselijk! maar alles voor ons kleintje <3 collin ook alweer wat verder geraakt hier morgen 29w niet gedacht dit te halen maar super blij! op naar de 32 info avonden had ik hier ook nog gepland.. helaas zit dit er nietmeer in. morgen aan de gyn eens vragen hoe ik het moet doen met school. in september start ik weer.
Leuke schoentjes!!! Hier weer een mindere dag! Gaat echt op en af! Weer steken in m'n buik.. Platte dag dus! *29 weken dansje*
Morgen toch maar ff naar de chirurg in het centrum waar ik mijn maagverkleining heb gehad.. Ben benieuwd wat die ervan kan zeggen!
Balen hoor pge en jughi. Zo fijn hè Colinn dat het zo goed gaat nu. Pge, super schoentjes! Vanmorgen controle gehad bij m'n mdl-arts. Vertelde dat ik last had van obstipatie sinds zo'n twee weken. Heb totaal geen buikpijn erdoor hoef alleen niet te poepen. En vorige week dinsdag voor het laatst (met wat bloed). Geen pretje. Nu dus alweer 6 dagen niet geweest en kreeg gelijk een drankje voorgeschreven. Bah, niet lekker. Maar of het toeval was of niet, kon wel naar de wc (met veel pijn en moeite en weer wat bloed). Blijf het drankje nog wel even gebruiken zodat alles weer goed gaat werken hopelijk. En dan voel ik de kleine meid de laatste dagen ook al veel minder. Zo af en toe een schopje, maar niet langere tijd achter elkaar. Ik heb mezelf al een beetje gerustgesteld door met de angelsound te luisteren naar het hartje. Morgenochtend naar de gyn dus dan ook even dit vertellen. Nu heerlijk in de tuin in de schaduw een ijsje eten en babytijdschrift lezen terwijl dl in het badje speelt. Genieten!
Als je darmen vol zitten voel je de baby sowieso minder. Kan dus wel kloppen in jou geval. Als je straks geen obstipatie meer hebt voel je haar vast weer een stuk meer!