Jammer dat jullie hem niet zien, ga weer paar dagen afwachten kijken of ie echt donkerder wordt. Hier thuis zien we hem zonder te hoeven turen dit keer. En ja heb al eerder getest maar was zo lichttttttttt.
Heb sinds gister bruinverlies een beetje en sinds vandaag lichtelijk roodverlies alleen geen stolsel of slijm en geen menstruatieklachten dus of t nou ook echt me menstruatie is weet ik niet t is zoiezl nu al bijna over in totaal geen dag verloren Dus denk dat ik aangezien een paar m zagen ik morgen ochtend nog maar een testje moet doen
Maar dat was wel al een week geleden, terwijl je nog geen normale menstruatie hebt gehad na het stoppen met de pil. Tuurlijk zijn er mensen die door de pil heen zwanger raken, of direct erna, maar dan hadden jouw strepen al lang moeten knallen inmiddels. We weten hier allemaal hoe lastig het is om af te wachten, maar ik denk dat dat nu het enige is wat je kan doen, wachten op de eerste menstruatie..
Ik kom net van de pil af op de 22ste laatste pil ingenomen. Daarna na 5 dagen (op maandag) geen hevige menstruatie zoals ik gewend ben 5 dagen lang maar 3 dagen veegjes bloed maandverband bleef schoon. Dat is het rare aan het verhaal van mij.
Ja, ik zit ook te tobben met die zt-en dat het zo lang heeft geduurd dat het eindelijk een beetje oploopt... ik ga wachten op eerste menstruatie. En tussendoor Alva kan ik een eisprong krijgen he? Dus vóór de menstruatie is gekomen?
Raak beetje door de war nu... wel/niet nog eens testen omdat ie nu donkerder (iets) is geworden of op ongesteldheid wachten?
Zw testen kunnen ook op je eisprong reageren met lichte streep. Lijkt me aannemelijker gezien je verhaal.