Sprookjesbos is zeker leuk voor die leeftijden. Naast de sprookjes is er ook veel speel gelegenheid. Wij zijn afgelopen week nog geweest met onze kinderen van 6 en 4. Blote voetenpad is zeker een aanrader. Ligt ook 1 in België, in zutendaal. Is ook niet ver van Valkenburg.
Wauw, er is veel te doen zeg. Een rit door het landschap staat ook op de planning. Het idee is om 's avonds ergens pizza's te halen en dat op te eten op een plek (picknicktafel) met mooi uitzicht. Bal meenemen om daar te voetballen. Lijkt mij erg leuk.
de mergelland route is heel mooi. Dorpjes zoals Eys, geulhem, Epen, Vaals zijn echt heel leuk. Hier in de omgeving is 'ijsje eten in epen' iets wat veel mensen doen! ANWB Mergellandroute Limburg | route, accommodaties en activiteiten Ik heb in zo'n dorpje gewerkt En ja ik ben heel trots op Limburg hihi
Wij hadden een poster ervan gezien in Valkenburg zelf. Maar heb even voor je gekeken, het is gewoon Mergelrijk, de leukste, meest veelzijdige grot van Valkenburg bij zomeractiviteiten staat de poster die wij gezien hadden. Onze kinderen vonden het erg leuk om in het mergelatelier zelf mergel te bewerken (dat zat in de prijs inbegrepen) en het vlaaienbakken vonden ze ook leuk. We betaalden daar geloof ik 12,50 voor en dat was dan inclusief de 2 gebakken vlaaien. Succes!
Ja, dat ijsje eten daar heb ik al eerder gehoord haha. Er schijnt een ijskar te zijn vlakbij camping oosterberg? Ik geef de route door aan mijn man. Kan hij mooi gaan rijden. Ik zie op de facebookpagina van MergelRijk mooie foto's staan van het vlaaien bakken. Je kunt daar veel doen. Fossielen zoeken, speurtocht, superleuk voor de kids. Wij zijn eruit wat wij gaan doen morgen. Ijs eten, rondrit door de heuvels. Gaat vast een fijne dag worden. Iedereen bedankt voor het meedenken. En dat rodelen lijkt mij ook echt superleuk. Maar dat gaat hem niet worden voor mijn rug, helaas haha. Ik ben altijd wel in voor dat soort dingen.
Super! Ik ga er een foto van nemen met mn telefoon. Heb ik t bij me. Leuk om dat mergel te bewerken. Vinden ze vast leuk. Volgens mij kunnen wij ons hier wel een hele tijd vermaken.
Is het trouwens ook koud in zo'n grot? Want dan hou ik daar rekening mee met de kleding aangezien het morgen warm weer wordt.
Dat valt wel mee. Het is er fris, maar ik had geen kippenvel Je zou een vestje mee kunnen nemen. Veel plezier!
IJsje eten in Epen........ik ken die uitspraak! hihi Veel plezier in Valkenburg TS, een gezellig plaatsje!
Ja ik ga er denk ik morgen naartoe met mijn zoontje. Voor hem is het echt de hemel. Alles is waauw. Voor mij, veel geklim pfft
Ken ik niet? Toch eens opzoeken dan, hebben we weer iets leuks als we een keertje niet weten wat we moeten gaan doen. Leuk voor een zondagmiddag.
Vorig jaar 2 weken op camping Oosterberg in Epen gestaan en ons geen moment verveeld in de omgeving. Je zult veel hebben aan bovenstaande tips. Veel plezier!
Het pannenkoekenhuisje De Pannekoek Epen. Heerlijk Pannenkoeken smullen met uitzicht over het Zuid Limburgse Heuvelland. Lekkere Pannenkoeken in authentiek Pannenkoekenhuisje. moet je zeker naartoe gaan. Wij gaan vaak daar eten. En als afsluiting altijd een ijsje in Epen haha