Het ranzigste wat jij hebt gegeten/gedronken (niet geschikt tijdens het eten)

Discussie in 'De lounge' gestart door MoedervanSafia, 3 aug 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. EvelyndeB

    EvelyndeB Fanatiek lid

    26 feb 2015
    1.576
    298
    83
    Eindhoven
    Whahahahahahahahaha, ik heb hier hardop om zitten lachen!
    Maar BAH natuurlijk!!
     
  2. EvelyndeB

    EvelyndeB Fanatiek lid

    26 feb 2015
    1.576
    298
    83
    Eindhoven
    Ik heb een tijdje veel bij vrienden gebivakkeerd tijdens mn studie.
    Op een dag was ik daar terwijl zij beiden op t werk waren en ik besloot een glaasje ijsthee te pakken. Met smaak opgedronken, en nog een glaasje ingeschonken. Ik nam weer een slok en.... iehl, wat voel ik nu tegen mn lippen? Een klont schimmel?!!!
    Ik besloot het pak leeg te gieten en het bleek één en al schimmel te zijn!!

    Kwam vriendin thuis, dus ik vroeg hoe lang die ijsthee al in de koelkast stond? "Geen idee, die drinkt *vriend* altijd"
    Dus vriend kwam thuis, zelfde vraag. "Ijsthee? Staat die nog in de koelkast?"

    .... nu niet meer :)
     
  3. tazzy180

    tazzy180 Bekend lid

    23 mrt 2009
    578
    0
    0
    west brabant
    OK.... Nu lust ik niets meer! ;) wat jullie allemaal op je bord gekregen hebben...*letterlijk* ... Vies!
    Ik vind zelf vis (alle) niet om te eten.. Ik slik extra omega3 om toch dat stukje van de vis mee te krijgen.
    Verder ook weleens zure melk gedronken en beestjes in groenten gehad,maar ik heb niet onthouden wat t precies was, waarschijnlijk ver weg gestopt in mijn geheugen.
     
  4. penseel

    penseel Niet meer actief

    Was zwanger van mijn dochter en had een rietjes pakje van de aldi.

    Neem een teug en daar kwam mij toch iets vies uit bijna totaal over mijn nek brrrr.....Soort schimmel achtige groene substantie.
     
  5. miss C

    miss C VIP lid

    20 nov 2009
    11.719
    971
    113
    Vrouw
    Het ♡je van Nederland!
    Wat een onwijs gore dingen hebben jullie gegeten/gedronken...
    Ik zou letterlijk gaan kotsen bij sommige dingen!

    Die van mij is ook ranzig maar gelukkig heb ik t niet gegeten..
    Ik had een krop andijvie gekocht en ging m snijden om te wassen, dus ik snij en zag wat zwarts zitten dus kijk wat t is heb ik gewoon een kakkerlak in 2en gesneden zag zijn pootjes nog bewegen.. BAH!
    Heb die krop weggegooid en maanden geen andijvie gegeten ik koop nu voortaan alleen nog maar gesneden andijvie en die pluis ik helemaal uit voor ik m kook...
     
  6. Klaproos

    Klaproos Niet meer actief

    lol dank je:D

    Nog meer. We waren bij vrienden en dronken strohrum met sinaasappelsap. Het pak werd doorgeven en ineens tuimelden er klonters schimmel uit bah! En sommigen hadden dus al van hun drinken gedronken;)

    Gisteren nog. Ik ben in Kroatie en de gerechten zijn nogal apart. Besloot inktvisringen te nemen dacht jammie jammie. Krijg ik zo een hele inktvis op mijn bord gadver de gadver. Hij was groot met veel tentakels. 😷
     
  7. stressbal

    stressbal Niet meer actief

    Qua eten een oester!
    Keer patatje pinda en ik maar denken wat smaakt het toch raar die pindasaus zat er zo'n blauwe pleister in BRRRR heb echt 5 jr geen pindasaus gegeten!

    Qua drinken:
    Ik was aan het verbouwen en ik rookte nog maar had geen asbakken. Dus longdrinkglas gevuld met waren fungeerde voor asbak. Ik kreeg een glas cola van mn moeder en ipv de cola pak ik die "asbak" en nam daar een slok van. Ga gewoon weer kotsen als ik daar aan denk!!!!!
     
  8. Sterre01

    Sterre01 Fanatiek lid

    29 mei 2013
    1.563
    46
    48
    Oh gosh wat een ranzige dingen komen er voorbij, euuuulgh!!!!
    Ik heb niet echt veel ranzige dingen gegeten/gedronken.
    Enige waar ik echt ziek van ben geweest is een broodje mozzarella, bleek de mozzarella niet goed meer te zijn. Heb daarna nooit meer mozzarella gegeten als ik daar nog aan denk, draait mn maag om brrr
     
  9. Dobbie

    Dobbie Lid

    22 jan 2014
    94
    1
    0
    NULL
    NULL
    Op dit topic zou een waarschuwing moeten staan: niet lezen in je eerste trimester *kots* ;)
     
  10. MoedervanSafia

    MoedervanSafia Fanatiek lid

    10 mrt 2013
    2.803
    4
    38
    Haha in de titel heb ik ook een waarschuwing staan

    (niet geschikt tijdens het eten) ;)
     
  11. Twinkle81

    Twinkle81 Fanatiek lid

    4 jul 2014
    4.945
    1.033
    113
    Voorschoten
    Laxeermiddel dat je krijgt voor ziekenhuisonderzoeken. Daar hebben ze citroen aan toe gevoegd zodat het een lekkere smaak zou hebben en moet je binnen korte tijd een liter van opdrinken. Ik lust citroen, citroenlimonade etc, maar dat laxeermiddels is wel zo smerig!
     
  12. Islah

    Islah Niet meer actief

    Dat is in bepaalde Aziatische landen dus echt een delicatesse he. Balut egg of zoiets noemen ze het.
     
  13. Islah

    Islah Niet meer actief

    Er zijn wel wat 'normale' dingen die ik niet lust, zoals grapefruit, cola, koffie, kwark, andijvie enz. maar verder ben ik niet echt snel vies van dingen. Heb ook wel eens hersen gegeten (van rund en schaap) en vond dat juist lekker. Zelfs tijdens m'n zwangerschap., Het smaakt gewoon naar roerei. Ook tong en dat soort 'onderdelen'.
     
  14. Bollen

    Bollen Fanatiek lid

    22 jul 2013
    1.422
    7
    38
    NULL
    NULL
    Ik nam op een van mijn schaamteloze tokkie momenten een slok melk uit t pak... De brokken stroomden m'n keel in. Volgens de datum was hij nog gewoon goed maar ben een partij over m'n gier gegaan. Je snapt dat ik nooit meer uit een pak drink :p
     
  15. StrayCat

    StrayCat Fanatiek lid

    2 jul 2014
    1.298
    4
    38
    Ik was een keer bij een concert. En mijn man haalde zoete witte wijn voor mij. Ik nam een slok met in de veronderstelling dat het zoete witte wijn was, en het was een flinke slok. Was het wodka!! Dat is echt zo raar als je denkt dat het zoete witte wijn is. Ik dacht dat ik brand spiritus in mijn mond had. Stond met iemand te praten maar heb het zo uitgespuwd. En die man waarmee ik stond te praten was heel bezorgd.

    En varkenslever dat vind ik wel zo goor. Ik hoef dat nooit meer. Mijn ouders kookte het vroeger weleens, en alleen die lucht al! Bah!
     
  16. StrayCat

    StrayCat Fanatiek lid

    2 jul 2014
    1.298
    4
    38
    En ik Google dus nooit meer op en balut ei. Ik ben zwanger en sindsdien draait mijn maag sneller om van dingen. Nou ik kan je vertellen mijn maag maakte dus een looping hahahahaha.
     
  17. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Verschillende soorten kaas!!! Roquefort of andere Franse kazen.

    Ik heb een hekel aan bier/wijn/champagne... Dat vind ik ook zo vies! Verder ook omgeslagen melk inderdaad - gatverdegatver. En verder beestjes ingeslikt tijdens het fietsen :x

    Ongetwijfeld nog wel meer dingen; maar ik kan er even niet meer op komen.
     
  18. mumija

    mumija Niet meer actief

    Dan moet je vooral niet op casu marzu google-en...:D
    Dat is pas goor. Heb het een keer gezien en dat was al meer dan genoeg voor mij..:$
     
  19. Lisa2

    Lisa2 Fanatiek lid

    21 apr 2013
    3.540
    1.551
    113
    Ik heb een keer karper gegegetn in Tsjechie, schijnt een delicatesse te zijn in Polen. Nou ik vind het echt enorm vies. Het smaakt zoals een sloot ruikt.

    Maar vergeleken met wat ik hier lees valt dat geloof ik wel mee. Ik durf niks meer te eten zonder het eerst goed te controleren haha.


    En voor degene die lamsvlees zo vies vinden omdat het naar de kinderboerderij smaakt. Dat betekent dat je oud vlees hebt. Vers lamsvlees proeft zo niet en is echt heerlijk. Is echt een wereld van verschil.
     
  20. kris8

    kris8 VIP lid

    17 aug 2009
    8.032
    3
    36
    haha wat een smerige verhalen hier..
    Ik heb er ook 1 ..
    was nog kind, maar weet het nog heel erg goed helaas.
    Ik was ziek we waren op vakantie in spanje en mijn moeder had een beker appelsap naast mijn bed gezet zodat ik af en toe een slokje kon drinken. Dus ik wordt halverwege de nacht wakker en wil graag een slokje appelsap... in het donker tast ik naar het glas, neem een flinke slok want ik had dorst.... zaten er wel weet ik hoe veel mieren in.. BAH ik weet nog hoe het smaakte ... brrrr..
     

Deel Deze Pagina