Uitgerekend eind maart 2016

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door nikie86, 14 jul 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Flowers86

    Flowers86 Bekend lid

    6 apr 2015
    784
    457
    63
    Welkom Loes!
     
  2. Elfs

    Elfs Actief lid

    1 okt 2013
    224
    0
    0
    NULL
    NULL
    Veel succes en plezier vandaag Masrya met de echo!

    Welkom Loes! Wat spannend zeg!

    Mijn vk zei trouwens van de week toen ik mopperde over de late echo, dat ze de termijn echo pas na de 9 weken doen omdat vanaf dat moment alle mini babytjes gelijk groeien, dan pas kunnen ze een goede meting doen. Daarom word je met een vroege echo ook vaak terug gezet, dat valt eigenlijk niet te meten..

    Ik heb het gisteren overleefd.. een werkdag van 12uur is toch iets teveel! Was kapot! haha! Vannacht gelukkig wel goed geslapen!
     
  3. masrya

    masrya Fanatiek lid

    11 sep 2014
    1.270
    2
    0
    Jaaa het hartje klopt! Al mooi krachtig en precies 6+3.
    Dacht een inwendige echo te krijgen maar uitwendig was het al mooi duidelijk
     
  4. mmoniquee

    mmoniquee Actief lid

    19 dec 2014
    445
    44
    28
    Jaaa goed nieuws:) fijn!
     
  5. Madeliefje06

    Madeliefje06 VIP lid

    26 mrt 2015
    11.884
    5.137
    113
    Masrya: fijn! :)
     
  6. Babii

    Babii VIP lid

    10 jun 2009
    11.520
    3
    38
    Super goed een kloppend hartje! Fijn meis, gefeliciteerd.

    Ik sta al 3 ochtenden beroerd op. Eet bewust niet, want anders braak ik de hele dag. Dus net voelde ik het eindelijk op komen en jawel, gal spugen. Dus nu even m'n medicatie tegen braken innemen; anders eet ik het wel, lig ik met deze hitte uitgedroogd straks.

    Daarna even wat eten.
     
  7. Flowers86

    Flowers86 Bekend lid

    6 apr 2015
    784
    457
    63
    Masrya wat goed, super!! 😃

    Babii: wat balen zeg dat je het zo heftig hebt! Hopen dat de medicatie helpt
     
  8. Babii

    Babii VIP lid

    10 jun 2009
    11.520
    3
    38
    Was er al bang voor dat het ging komen, was te mooi om waar te zijn haha. ach er zij. Veel ergere dingen op de wereld. Als ik met 9 maanden braken een gezond kindje op de wereld zet; ben ik blij!
     
  9. Elfs

    Elfs Actief lid

    1 okt 2013
    224
    0
    0
    NULL
    NULL
    gefeliciteerd Masrya! Wat goed!

    Wat vervelend Babii! Helpen de medicijnen wel?
    En helpt t bij jou niet om juist wel te eten? Ik heb het idee dat ik zelf regelmatiger moet eten omdat ik zo de misselijkheid voor blijf.. Maar dat zul je vast ook wel geprobeerd hebben ;)
     
  10. Ica

    Ica Lid

    15 jun 2015
    37
    0
    0
    Hallo Allemaal,

    Net toch eens de laatste 10 bladzijdes gelezen en wellicht kom ik toch eens mee kletsen hier. Zie al een paar bekende namen van het NOD topic!

    Ik ben dus Ica, 32 jaar en zwanger van mijn tweede.
    Dinsdag heb ik de intake van de Vk en hopelijk zet ze ook even de echo erop.

    Elke site zegt wat anders qua uitgerekende datum maar ik gok dat dat 24maart moet zijn.
     
  11. Barbsan

    Barbsan Fanatiek lid

    1 mei 2015
    1.727
    690
    113
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Wat fijn masrya!
    Babii; dat is niet fijn. Het hele misselijke herken ik (jammer genoeg) heel goed..
    Ik ben echt de hele dag misselijk.
    Behalve als ik net gegeten heb, dan gaat het voor een uurtje goed.. Maar zodra er een uurtje voorbij is na het eten begint het weer. Alleen ben ik op mijn werk niet in de gelegenheid om elk uur te kunnen eten..
     
  12. Babii

    Babii VIP lid

    10 jun 2009
    11.520
    3
    38
    Helaas werkt niks tegen de misselijkheid bij mij. Ben bij beide dochters met regelmaat op de SEH geweest ivm uitdrogingsverschijnselen. Eten verergert het braken; zelfs een slokje drinken resulteert in een golf aan braaksel eruit.

    De ivf arts heeft net teruggebeld en 3 dagen zetpillen voorgeschreven/ dan moet ik minder misselijk zijn en over op de slik pillen. Ben dan altijd nog extreem misselijk, maar hou dan 4/5 keer m'n eten wel binnen.
     
  13. Madeliefje06

    Madeliefje06 VIP lid

    26 mrt 2015
    11.884
    5.137
    113
    Wat een dag!
    Vandaag echo gehad ivm het vloeien van de laatste dagen. Er was gelukkig al vrij snel een kloppend hartje te zien en alle spanning was opeens weg. En een paar seconden later nog een kloppend hartje! Toen werd er al snel iemand bijgehaald en die bevestigde dat er nog een vruchtzakje te zien was, de derde dus. Alleen geen hartje te zien.. Er staat dus een afspraak voor volgende week gepland door de onzekerheid over het ene vruchtje.
    Wat voel ik me dubbel, ik heb geen idee hoe ik me moet voelen eigenlijk en ik moet het echt nog even tot me door laten dringen allemaal
     
  14. Elfs

    Elfs Actief lid

    1 okt 2013
    224
    0
    0
    NULL
    NULL
    Jeetje Madeliefje! Dus je hebt sowieso 2 kleintjes in je buik.. en misschien wel 3?? Ik kan me goed voorstellen dat je dit nog even moet verwerken. Denk dat dit het laatste is wat je had verwacht!
    Maar dus in ieder geval gefeliciteerd met 2 kloppende hartjes! :)
     
  15. Elfs

    Elfs Actief lid

    1 okt 2013
    224
    0
    0
    NULL
    NULL
    Phoe Babii dat klinkt heftig! Ik hoop dat het met de medicijnen te doen is voor je..
     
  16. Flowers86

    Flowers86 Bekend lid

    6 apr 2015
    784
    457
    63
    Jeetje Madelief, wat een nieuws! Fijn dat je in ieder geval 2 kloppende hartjes hebt gezien!!
     
  17. Babii

    Babii VIP lid

    10 jun 2009
    11.520
    3
    38
    Wauw Madeliefje, wat een nieuws! Van harte met je 2 kindjes, wel vervelend dat je in onzekerheid zit over de derdeZ stomme vraag, maar wat als dat hartje niet gaat kloppen? Heeft dat gevolgen voor de andere 2 vruchtjes zoals een bloeding? Hoe is je vloeien nu?

    Ja ach; er zijn ergere dingen hoor. Ben allang blij dat ik weer medicatie heb en hopelijk gast dat allemaal goed :).
     
  18. Madeliefje06

    Madeliefje06 VIP lid

    26 mrt 2015
    11.884
    5.137
    113
    Bedankt dames! Fijn om het hier ook kwijt te kunnen.
    Als het goed is heeft het geen gevolgen voor de andere twee als het hartje niet meer gaat kloppen, heb gisteren ook een aantal positieve verhalen daarover gelezen op internet. Ook genoeg verhalen over toch nog een kloppend hartje bij de volgende echo. Dus het kan nog alle kanten op gaan.
    Ik voel me in ieder geval blij, met natuurlijk wat spanning hoe het nu verder zal gaan. Natuurlijk zou het geweldig zijn als het derde hartje ook nog gaat kloppen, maar 3 kindjes erbij.. Wauw
    Vandaag gaan we er lekker op uit als gezin, even genieten en ergens anders aan denken.

    Wat zijn jullie plannen voor vandaag?

    Babii: wat vervelend zeg die misselijkheid! Werd dat bij je vorige zwangerschappen nog minder? Of zal dit waarschijnlijk 9 maanden aanhouden
     
  19. masrya

    masrya Fanatiek lid

    11 sep 2014
    1.270
    2
    0
    @madeliefje wauw 2 kloppende hartjes, en misschien wel 3. Lijkt die reclame wel. 🙈

    @babbi had echt gehoopt voor je dat t je deze zwangerschap bespaart bleef, hoop dat je je gauw weer een beetje oké voelt.
     
  20. Babii

    Babii VIP lid

    10 jun 2009
    11.520
    3
    38
    Kan me voorstellen dat het wel even schrikken is geweest madeliefje. M'n vriendin heeft ook een geweldige tweeling en ook een ander kindje van m'n oudste haar leeftijd. Druk, maar geweldig!

    Nee, de misselijkheid verdween niet bij de meiden, kon enkel zo nu en dan wat eten binnenhouden en het ergste scherpe vleugje misselijkheid wordt door de pillen ontnomen. Vandaag bijv wel m'n eten binnen kunnen houden,
    Maar wel goed beroerd.

    Ach, het is voor een goed doel zeggen we dan maar. En ik maar denken dat ik de dans was ontsprongen, haha.
     

Deel Deze Pagina