Wie heeft er een leuke originele manier om iemand die je weinig ziet te laten weten dat je een oogje op hem hebt? Het moet geen zoetsappige liefdesverklaring zijn...eerder iets spontaans/plagerigs/sexy's... Dus bv een speciale tekst of een plagend kaartje O. I.d.
Um gewoon uitnodigen voor date. Beste piet. U heeft meegedaan aan mijn mooiste ogen? verkiezing. Hierbij nodig ik je uit om uw prijs in ontvangst te nemen. As zaterdag om 15:00 nodig ik je uit voor een heerlijk speciaal biertje en een portie bitterballen. Tot morgen ¿ Zoiets?
Als jij in mijn buurt bent stijgt de temperatuur met 10 graden? Bah wat ben ik hier slecht in. Gewoon: wanneer zie ik je weer, kan niet wachten.
Voor een man? Hier ooit eens een briefje gevonden onder mn ruitenwissers "een mooie auto maar een nog mooiere vrouw x " met een 06 nr.
Haha... Ik heb ook geen idee of hij vrijgezel is dus het moet ook niet te wanhopig klinken...Voor het geval hij er niet voor in is
Haaa, er schiet van alles door mijn hoofd, maar heel fout haahahaa. Lastig zeg. Zeker omdat je niet weet of hij vrijgezel is. Succes!
Kent hij je? Weet jij dat je bestaat? Facebook geen optie? Of een briefje met iets van "je doet iets met me... " en je 06? Als ie vrijgezel is en geïnteresseerd laat hij wel wat horen dan kan het flirten via WhatsApp beginnen
Hmmm ja..ik zou eerst willen weten of hij vrijgezel is voordat ik er überhaupt energie in zou steken.