Ik zou willen dat iemand mijn kindjes bv had gegeven zodat ze dat konden leren in de periode dat ik bijkwam van de bevalling en de stuwing weg moest trekken... Ik kolfde genoeg maar die van mij waren zo ongeduldig en mijn tepels zo vlak (en dan ook nog mega stuwing) dat ze gewoon niet konden aanhappen en het dan op een hysterisch krijsen zetten. Ik vind het juist mooi om elkaars kind zo te voeden en vind dat heel natuurlijk. Als we elkaar op die manier zouden steunen, zou het heel wat makkelijker zijn om bv te geven.
Ik ken er helaas ook genoeg. Het moet allemaal maar makkelijk en leuk zijn en de kinderen komen op de tweede plaats. Of erger nog, hun kinderen zijn een soort accessoires die anderen verder mogen opvoeden. Dit laatste zie je hier in Azië vaak...
Er is nooit één juiste keuze Born2beMom, iedere moeder is anders en ieder kind is anders. En inderdaad soms worden er keuzes gemaakt waardoor je het als ouder zijnde net iets makkelijker hebt zodat je als moeder zijnde net even wat gezelliger bent voor je kinderen, niet iedereen is born to be mom.
Wat het dikbedrukte betreft, zit je dus echt fout, helaas. Kindjes van die leeftijd zijn wel degelijk afhankelijk van borstvoeding. Mensenkinderen drinken van nature jaren bij hun moeder of een min. Helaas is dat in onze maatschappij onbekend en wordt ervan gewalgd zelfs. Jammer, want het is onze natuur en hoort toch echt bij de mens.
Oh oef ik was/ben dat ook echt niet hoor! Ik ben vreselijk lui en vond het daarom heerlijk om 's nachts liggend in bed te voeden. Shirt omhoog, kind hapt aan en ik slaap weer. Nou ja, meestal dan, ik heb een kleine blaas En ik was ook zo lui om mijn kinderen de hele dag in de draagdoek te dragen. Geen gehuil en mijn handen vrij!
Nou inderdaad. Zo maken we als ouderszijnde allemaal bepaalde keuzes waarvan andere ouders zeggen:" dat zou ik nooooit doen".
Dat hoor je mij ook niet zeggen. Maar wat voor jou en jouw kinderen de beste keuze is, wil niet zeggen dat dat voor een ander ook zo is en dat als je een andere keuze maakt, je niet het beste met je kind voor hebt. Soms maak je keuzes die op dat moment niet alleen om je kinderen draait maar ook om jezelf.
Snap ook niet wat daar krom aan is. Zat vrouwen die iedere dag zelf brood bakken enzo, zal ook vast veel beter zijn maar heb daar idd niet veel zin in en tijd voor. Als ik dan wel voor bio verder ga ben ik toch ook niet krom bezig, idem voor bv of fv. Of is het alles of niks op dit gebied?
Na de leeftijd van 1 jaar is moedermelk (of flessenmelk) niet meer de hoofdvoeding, ik denk dat dat bedoeld word Maar afhankelijk van borstvoeding zijn kinderen natuurlijk sowieso nooit anders zou een kind niet kunnen opgroeien zonder enige borstvoeding en dat kan wel degelijk. Verder waan ik mij niet in deze uit de hand gelopen discussie whaha, er wordt van beide kanten van alles geroepen en er komt pas een eind aan als er een slotje op zit denk ik
Uit het artikel begrijp ik dat deze mevr. Het vriendje al meer dan een jaar, naast haar eigen kindje, borstvoeding geeft. Ze is er dus mee begonnen toen hij nog een baby was.
Onderaan het betreffende artikel staat een link met bv-foto's die verwijderd zijn van social-media. Daar zitten er best een aantal bij die ik terecht verwijdert vind. Deze foto's van borstvoedende mama's konden niet door de beugel. Terecht of niet? - HLN.be
Ach kom op, het zal ongetwijfeld beter zijn dan koemelk, maar afhankelijk van bv op die leeftijd is in mijn ogen 😉 een beetje overtrokken.
Kan jij überhaupt lezen of heb je je vooringenomen mening al klaar op basis van een foto?? Omdat het vriendje problemen heeft met het drinken van flessenvoeding en ze haar zoontje toch borstvoeding moet geven, besloot ze dat ook maar te doen met zijn vriendje. En dat al meer dan een jaar lang. De moeder van het kind in kwestie zou er geen graten in zien. Ik lees dat deze moeder de moeder van het andere kindje waarop ze past heeft aangeboden om haar zoontje ook borstvoeding te geven nadat dat jongetje op de leeftijd van 6 maanden problemen had met het drinken van kunstvoeding. Dus dat is dat andere jongetje niet 'gewend', hij was borstvoeding gewend. Ik zie drie tevreden mensen op die foto. Dat ze dat op internet zet, is een andere discussie, maar dat ze borstvoeding kregen, zal ze echt niet 'achtervolgen'. Borstvoeding is een natuurlijk iets en daar is niks vreemds aan. Dat jij zo over borstvoeding denkt, vind ik raar en eng.
Je weet dus dat een baby van die leeftijd melk nodig heeft. Zou het op de leeftijd van 1,5 dan wel afhankelijk moeten zijn van kunstvoeding?
Ga jij mij nu serieus op zo'n manier aanvallen alleen omdat ik een andere mening heb, dat is pas raar en heul eng!
Ik vind deze foto's reuze mevallen. Ik had echt hele andere dingen verwacht. 😇 Oke die vader aan de tiete is wel een beetje gek maar ik zie de humor er wel van. Die man drinkt vast niet echt 😂 Hoewel ik wel eens gehoord heb dat er dus mannen zijn die bij hun vrouw drinken 😱😪
Er is niet 1 foto bij die ik ongepast vind. Tegenwoordig mag alles en niets is meer gek maar zoiets natuurlijk als je kind voeden mag niet meer gezien worden. Schiet mij maar lek.