Oh nee, ik wil absoluut niemand kwetsen hoor. Ik geloof ongetwijfeld dat het heel mooi en gezellig is om lang te voeden.☺ Maar het kan ook andersom kwetsend aankomen. Als je graag lang had willen voeden en dit lukt niet is het niet fijn om te moeten horen dat een kind er afhankelijk van is.
Ik vind het hele mooie foto's (op die met die kerel na) maar vind ze niet geschikt voor instagram of Facebook. Dat heeft niks met Bv te maken, maar wel met de enorme hoeveelheid bloot. Hoezo is het nodig alleen een slip aan te hebben als je borstvoeding geeft? Juist dan sexualiseer je iets dat dat juist niet is! Zonde. Bv is mooi en puur en iets functioneels. Wat betreft die moeders en hun zoontjes: tja als je het samen afspreekt zie ik er totaal geen kwaad in. Zou mijn keuze absoluut niet zijn.
Jij ziet naakt en denkt meteen seksualiteit. Ik zie naakt en denk "puur". Daar zit het verschil waarom de ene helft vd mensen de foto's wel vind kunnen en de andere helft niet.
Als ik al zulke mooie foto's zou hebben zou ik ze voor mezelf houden. De hele wereld hoeft mij niet poedelnaakt te zien, of dit nou puur is of niet. Met alle zieke geesten die er op het www rondneuzen.
En alle mannen waarschijnlijk .. Dit plaatje vind ik wel toepasselijk bij de discussie zowel als t om de flesvoedende mamas als de borstvoedende mamas gaat
Wat iemand anders al schreef: Jij ziet naakt en denkt meteen seksualiteit. Ik zie naakt en denk "puur".. Ik vind vooral die eerste foto echt heel erg mooi! Zo puur! En huid op huid contact is juist heel natuurlijk en goed, dus ik vind alleen in je onderbroek voeden ook helemaal niet raar, juist niet en het is al helemaal niets seksueels. Zelfs nu mijn kinderen wat ouder zijn (7 en 5) vind ik huid op huid contact niet raar, als we samen in bad gaan of douchen. Heerlijk juist en daar is absoluuts niet seksueels aan. Ze vinden het zelf ook nog prima, daar houden we uiteraard rekening mee.
Nou idd... bv heb ik niet live kunnen geven.maar huid op huid contact is zooo belangrijk! ! Zo belangrijk zelfs dat couveuse baby'tjes eruit worden gehaald om te buidel!! Dus waarom je dat zou doen? Omdat het gezond is voor je baby om huid op huid contact te maken met mama (en papa)!!
Eerst lees je al niet goed en nu kijk je niet goed. Ik zie geen tepel. Jij leest en ziet wat je wilt lezen en zien omdat je je mening al klaar hebt.
Misschien moet jij even een brilletje aanschaffen. Welgeteld 2 tepels in een bad met melk. Maar nu je toch zo op dreef bent, vertel... welke mening heb ik klaar? Ben ik erg benieuwd naar.
Niemand kwetst jou met een foto van een moeder die natuurlijk borstvoeding geeft. Jij vóelt je gekwetst. Laten we dan ook maar meteen álle foto's van baby's van social media verwijderen, want de aanblik van een baby is zo kwetsend voor vrouwen die ongewenst kinderloos zijn. Een zuigeling is afhankelijk van melk. En het is logisch dat dat moedermelk is. Probeer het te zien in die context.
Eens! Borstvoeden heeft weinig met naakt te maken. Het is wel handig als je je tepel ontbloot ja, als je kind aan wil happen. Gaat anders zo moeilijk. Het zou wat zijn als naturisten het naakte lichaam van mede-naturisten zouden zien als iets sexueels. Borsten die melk geven, hebben compleet 0 sexuele waarde. Hoop ik toch zeker!
Ja, dat snap ik ook! Dat moet ook heel pijnlijk zijn als je heel graag wilde, maar het om welke reden dan ook niet lukte of kon. Maar wat een ander al zei: we kunnen en hoeven niet ons geluk verbergen, omdat het een ander misschien kwetst. Of provoceerd. Ik denk namelijk echt niet dat dit soort teksten of foto's worden geplaatst om te kwetsen of te provoceren. Maar om het geluk te delen dat ze ervaren en andere mama's die lang voeden en daar vreemd op aangekeken worden, een hart onder de riem te steken. Om het te normaliseren. Het is jammer dat dit afgebrand wordt. Dat heeft niets meer te maken met provoceren, maar alles met uithalen naar een ander.
Ik heb niet het idee dat mensen die borstvoeding als iets abnormaals zien het opeens normaal gaan vinden door dit soort acties. Die mensen zijn sowieso al vrij kortzichtig en veranderen niet zomaar van mening. Net zo goed als dat ik sommige mensen niet van mening kan laten veranderen dat ze de gedachte hebben dat flesvoeding puur uit gemakzucht wodt gegeven. Dus ik laat het gewoon los. Niet iedereen hoeft hetzelfde te denken als ik.
Ik zou het dan gewoon doen, schelden mensen je uit oid wanneer je je baby discreet voedt? Ik zie niet hoe dit soort foto's bijdragen aan acceptatie. Denk eerder het tegenovergestelde.
Haters gonna hate, wat je ook doet. Hoe denk jij dat we wel kunnen bijdragen aan het normaliseren van bv? Ik denk er weleens over na, maar wat je ook doet, er lijken altijd mensen beledigd, gekwetst of ervan te walgen.