kan jij tegen horrorfilms/series/boeken etc.? ... nou ik dus eigenlijk niet zo goed. ... mijn man en ik zijn van het series kijken en we kijken nu the walking dead. Het is echt spannend maar die horrorstukjes met zombies erin brrrr... doe als ik daarna naar boven loop alle lichten aan en moet daarna nog even iets anders gaan doen omdat ik anders niet kan slapen.
Moet je isidious of the conjuring maar eens gaan kijken. Volgens mij heb ik alleen maar mijn vriend zijn trui gezien hahahaha Walking dead vind ik een klein beetje nep maar het is opzich wel een leuke serie.
Haha, ja dat van die lichten aan herken ik wel en dan wanneer je op bed ligt schrikken van ieder geluidje en stiekem over je deken heen gluren. Maar toch wil ik af en toe zo'n film of serie zien. Er is hier iemand op het forum die er geen genoeg van kan krijgen. Mitsy, waar ben je?
hahaha.... misschien moet ik dat dan maar niet doen idd... Ja het is idd een beetje nep.. en toch vindt ik het eng...
Ja wel aardig. Tijdens de film ga ik er helemaal in op en kijk soms even weg hihi maar als de film afgelopen is dan is het ook klaar. Een hele enkele keer wanneer een film grote indruk heeft achtergelaten wil het nog wel eens zijn, wanneer ik 's nachts wakker word om te plassen, dat ik alle lampen aan doe. Maar alleen zo'n soort film kijken doe ik liever niet
Vroeger kon ik overal tegen ( toen ik 16 was zeg maar) Toen kon ik ook hele gore dingen kijken en dan chips eten. Nu ben ik een scheiterd geworden. Walking dead kijk ik wel graag en daar kan ik wel goed tegen. Iemand noemt de isidious of the conjuring op, die is pas eng brrr. Die vond zelfs mijn vriend eng en dat zegt wel wat. Toen ik 16 was keek ik ook films zoals de texas chansaw waar ik nu totaal niet meer tegen kan, te goor. Nu moet ik er ook bij zeggen dat ik een slaapstoornis heb waarbij ik heel snel nachtmerrie's heb. Daarom vermijd ik het ook tegenwoordig.
Aaaaahahahahahaha ik zie het nu pas Ik HOU van horror! Zo eng, smerig, donker mogelijk. Kijk ze het liefst alleen, heerlijk, dat is mijn afschakeling en ontspanning. Heb t al van jongs af aan... Had op jonge leeftijd al de meeste klassiekers gezien. Oké, ik ben een beetje raar. Dus als iemand tips wil voor échte enge films!
Nee hou op! Ik kan er gewoon niet tegen! hahaha ik vond the grudge ookal heel eng! Iets te veel fantasie ofzo!
hahaha.. wouw.. nou ieder zn ding... echte enge films.. dan slaap ik ook echt niet meer denk ik .. ben dus gewoon een beetje een watje dat ik de walking dead al eng vind
Vroeger wel. Kon niet eng genoeg zijn. Vanaf vanaf dat ik zwanger was kan ik helemaal geen horror meer zien. Heb 3 seizoenen van the walking dead half gekeken en toen kon ik er niet meer tegen. Gaf het op. Wel nog 3 maanden nachtmerries gehad
TWD wel, maar dingen als Saw vind ik niet leuk om te kijken. Ik heb dat trouwens ook gehad, na mijn 1e zwangerschap, dat ik er niet meer tegen kon. Heb toen ook een paar jaar geen TWD gekeken. Nu lukt het weer. Maf hè?