Hoe ruimen jullie je schoenen op?

Discussie in 'De lounge' gestart door void, 20 aug 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. void

    void Fanatiek lid

    19 mei 2012
    2.356
    19
    38
    0161
    Dus ik wilde een schoenen kastje maken, maar ik wil wat inspiratie.. Voor 4 paar laarzen en 3-4 lage schoenen en dan nog een een paar of 4 van mijn man is het tijd voor wat opberg ruimte..

    Waar bergen jullie dus je schoenen op zonder dat ze ergens verdwijnen en nooit meer gedragen worden.. Iets praktisch zodat ze niet overal op de grond slingeren!

    (we hebben hier een oude openhaard die dicht is gemaakt met hout en ik heb lang daar al mijn schoenen in gedaan maar ik heb er nu teveel en ik breek vooral bijna mijn nek op de rondliggende schoenen van mijn man! )
     
  2. Vlinder84

    Vlinder84 Niet meer actief

    Wij hebben in de gang een inbouwkast staan, over de breedte van de gang. Hangen onze jassen in en daaronder 4 planken voor schoenen. Aan de zijkant ook vakken voor schoenen. En dan nog komen we ruimte tekort ;)
     
  3. Dormouse

    Dormouse Bekend lid

    27 okt 2014
    562
    0
    0
    NULL
    NULL
  4. Pepijnn

    Pepijnn Fanatiek lid

    8 jul 2015
    1.835
    368
    83
    Vrouw
    Schoenenrekje kopen? Onderin kunnen de lage schoenen en bovenop de laarzen. En bij veel schoenenrekjes kun je onder de plankjes ook nog schoenen zetten.

    Bij ons staat er een onder de garderobe.
     
  5. nmv

    nmv Fanatiek lid

    7 jan 2013
    3.964
    270
    83
    Oost-NL
    Wij hebben een (zelfgemaakte) kapstok met een plank waar de lage, veelgebruikte schoenen staan. Verder passen alle schoenen in een kleine kist die ernaast staat, maar ik ben geloof ik geen 'echte' vrouw, heb totaal 5 paar schoenen naast mijn slippers en klompen... ;)
     
  6. Pepijnn

    Pepijnn Fanatiek lid

    8 jul 2015
    1.835
    368
    83
    Vrouw
    Verder hebben wij trouwens een grote schoenenkast in de logeerkamer staan (logeerkamer annex kledingkamer). Vriend en ik zijn sneakerverzamelaars ;)
     
  7. Carino

    Carino Fanatiek lid

    2 feb 2011
    4.277
    0
    36
    In de hal hebben wij dit:

    (even naar beneden scrollen, witte ikea kasten met houten plank erop, en dan 4 rijen naast elkaar, 2 boven elkaar)

    Ikea hacks - Moods & Moments

    Staat erg leuk door die houten plank erop en we kunnen er aardig wat schoenen in kwijt. De rest heb ik in een kast op zolder.
     
  8. Talvi

    Talvi Niet meer actief

    Mijn schoenen liggen of onder de tafel of boven in een hoekje gegooid 😂
     
  9. Grietjenb

    Grietjenb Niet meer actief

    wij hebben deze kast van de ikea: LIATORP Boekenkast - wit - IKEA Die staat in de bijkeuken. Daar staan alle schoenen, laarzen, crocs etc. van de kids in.
    In de gang hebben we nog een ladekast staan met 4 lades. Daarin hebben onze dochters en wijzelf onze schoenen in staan.
     
  10. Jinxx

    Jinxx Fanatiek lid

    12 jan 2014
    2.022
    1.038
    113
    Wij hebben dit schoenenrek. Is alleen niet erg stabiel dus we hebben hem vastgemaakt aan de muur :)
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • image.jpg
      image.jpg
      Bestandsgrootte:
      14,2 KB
      Weergaven:
      2
  11. Mackwek

    Mackwek Actief lid

    27 feb 2015
    443
    25
    28
    NULL
    NULL
    Ow herkenbaar! Zoveel schoenen maar waar laat je ze!
    Wij hebben zo'n 5 bij 5 vakkenkast van ikea. In de bovenste 3 rijen liggen stapeltjes kleren. De 4e rij vol bakken. En heel de onderste rij is voor al mijn gympen en slippers. Liggen ze wel op elkaar maar vind ik niet zo erg.

    Dan heb ik ook nog zo'n 20 paar laarzen, die heb ik onlangs in van die grote doorzichtige opbergbakken van ikea gedaan en onder mijn hangkleren gezet. (Kast is van steigerhout zelf gemaakt).
    In de zomer is dit heel fijn, in de winter ziet het er alleen iets rommeliger uit aangezien alle laarzen dan naast, op en in de bak te vinden zijn. ;) gelukkig valt de rotzooi door de hoeveelheid kleren niet zo op. :p
     
  12. september08

    september08 Fanatiek lid

    20 okt 2008
    3.356
    4
    38
    Heel fout, maar in de meterkast..
    Heb ook wel 20 paar schoenen...
     
  13. anica

    anica Fanatiek lid

    3 dec 2009
    4.528
    240
    63
    Taarten bakken
    zwolle
    image.jpg


    Hier zat een raar hoekje en hebben we plankje in gemaakt.

    Voor onze schoenen hebben we een schoenenrek onder de jassen en de rest ligt boven in de kast.
     
  14. Ana leigh

    Ana leigh Fanatiek lid

    11 feb 2013
    1.753
    9
    38
    Vrouw
    x
    Ik heb een laag schoenenrekje (2 laags, 6 paar) onder de kapstok, daar staan de meest gedragen schoenen. Verder een inbouwkast voor de schoenen van het andere seizoen, en nog een paar of 3 die ik (praktisch) nooit aanheb (mijn trouwschoenen bijv.) op een onderste schap van de de kledingkast. :)

    Liefs,
     
  15. Chocochippie

    Chocochippie Niet meer actief

    Ik ben ook nog naar iets op zoek.
    Nu liggen de schoenen die niet gedragen worden in de meterkast en de schoenen die we gebruiken in de voorraadkast. Als ik ze laat rond slingeren pist 1 van mijn katten erin of liggen er speeltjes in 😒
     
  16. Lynx

    Lynx VIP lid

    19 jul 2008
    8.700
    2.511
    113
    Ik heb een schoenenrek in de kast voor onze schoenen. Voor de kids in achter bouw een ikeakast (trofast) met 3 plankjes en bovenin een bak voor de wantjes, sjaals, mutsen e.d.
     
  17. Syane

    Syane VIP lid

    21 aug 2013
    12.261
    11.868
    113
    In rolbakken onder ons bed. Echt ideaal.
     
  18. Cally

    Cally Fanatiek lid

    13 okt 2009
    1.115
    0
    36
    Leuk dit, lijkt mij ook wel wat, maar mijn man zegt dat onze gang daar te smal voor is. Mag ik vragen hoe breed jullie hal is?
     
  19. MoniekJ

    MoniekJ Fanatiek lid

    12 mei 2015
    1.719
    0
    0
    HBO-B biomedisch laboratoriumonderzoek.
    Tilburg
    Doos op zolder.
    In een deken kist.
    Onder het bed, welke ik terugvind doordat ze aan de stofzuiger blijven hangen :D.
    Aan het voeteneind staan die we regelmatig dragen.
     
  20. Eenkadootje

    Eenkadootje Fanatiek lid

    5 mrt 2013
    4.611
    2.405
    113
    In een Ikea Pax kast, de ondiepe versie, max hoogte en 50 cm breed. Deze staat in de keuken.
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • image.jpg
      image.jpg
      Bestandsgrootte:
      19,3 KB
      Weergaven:
      76

Deel Deze Pagina