Baal zo erg dat me test negatief is. Dinsdag nod. Moed zakt in me achoenen. Maandag bel ik de huisarts voor afspraak vruchtbaarheid/gynacoloog. Na 21 rondes moet het toch maar even nagekeken worden... hoop wel dat we vruchtbaar zijn.. vind het eng
Ja he Kimmy als ik naar mijn temp kijk oke oke nogmaals dames ik heb een week lang niet getempt in de tweede week, maar wat ik er van heb lijkt het een eisprong op cd 19. Kan toch? Vind wel leuk worden zo, want lichaam is wat aan het doen met bloed. Het leekt wel een mini dingetje van een bloedvaatje of zo heel raar eigenlijk. Maar hoe dan ook in de *afwachtmodus ik dus*
Oh Meris zou zo leuk zijn! Ik mag er zeker niet op hopen want ik kom net van de pil af, maar ik mocht er ook niet op hopen dat ik gewoon een cyclus zou krijgen. Men zei tegen mij dat ik wel 6 maanden zou kunnen moeten wachten op mijn menstruatie? Ik wacht af. Heb geen buikpijn ofzo......wel ontzettend moe.
Dames goedemorgen, Heb weer getest en deze keer ook helemaal niks te zien. Waarschijnlijk was de eerste keer dat ik testen neg. Positief. Mijn NOD is morgen en mijn eisprong was ongeveer 8 dagen geleden. Vandaan bewust met ochtend urine getest op de normale cb. Ik heb een foto maar je zit echt niks. Waarschijnlijk wordt ik dan morgen gewoon ongi.
Maar Lijntje, dan heb je toch nog kans het is pas 11 dpo voor jouw. En testen op 14 dpo op je NOD is natuurlijk altijd het beste?
8dpo is toch nog best vroeg sammie? Misschien die van de Kruidvat halen? Ik weet niet of ik nog om Kruidvat testen ga. Heb ze wel weer genoeg gesponsord. Er komen nog testjes binnen en zolang daar een streepje op komt geloof ik het wel. Plus ik moet met de auto naar de stad en het is super druk hier met toeristen, veel te warm... Als ze over een paar dagen nog niet binnen zijn dan ga ik er van de week wel een keer om. In ieder geval wil ik nog een keer testen voor mijn afspraak vrijdag bij de gynaecoloog. Dat testjes oplopen hoeft ook niet te betekenen dat alles goed zit ook, dat heb ik wel gemerkt bij mijn missed abortion. Toen bleef m'n baarmoeder groeien, was al 12 weken en had altijd knal testen. Maar beeb leefde al een maand niet meer. Zo, genoeg negativiteit 😏 Wel grappig, ik zie net in mijn mail dat mijn afspraak vrijdag 28/8 bij dezelfde gyn is als die op 29/7 mijn spiraal verwijderde. Hij was nog aan het opscheppen dat het hem wel lukte (2 huisartsen niet) en ik zei nog: nou wie weet tot na de vakantie!
Wel ik doe hem op 9dpo ; volgens de statistieken van die early heeft iets vn een 96% dan een correct resultaat. En ik heb nog een KV'tje ook liggen voor de maandag eventueel
Ik heb via bol cb besteld. Mss dat je testjezelf.nu kunt bestellen zijn ook cassettes.. Ik vind ze fijn...
Sammie!!! op de eerste zie ik niets maar op de tweede zie ik en heb het mijn man laten zien die ziet ook net als mij wat! Een tweede lijntje zonder te turen. Kijk zelf nog eens goed of je wat ziet?
Hééééé dat is bijna exact mijn verhaal Heb de 14e mijn eisprong gehad, de 19e een kleine bloeding.. Ook niet erg veel, enkele druppels en een veeg!