Wat is jouw favoriete geur( en)? Houd je van frisse of zoete parfum? En hoeveel flesjes heb je? Ik ben dol op parfum en ik draag het elke dag. Ik houd voornamelijk van zomerse geuren, citrus of bloemachtig, maar in de winter kan ik een warme, zwaardere geur waarderen. Ook vind ik het heerlijk om rond te snuffelen bij Douglas of op het vliegveld, ik moet mij echt inhouden om niet elke keer iets nieuws te kopen. Vandaag heb ik Daisy van Marc Jacobs op, al een aantal jaar een van mijn favoriete, heerlijk vind ik het! Ik heb geen signature scent ik draag elke dag iets anders afhankelijk van het weer, gelegenheid of stemming.
Ik heb altijd Coco mademoisselle van Chanel in huis. Daarnaast dkny golden delicious en Hugo boss la vie en woman. En vergeet altijd wat goedkope spray geurtjes zoals mexx , essence en Zara. Ik hou van fris maar ook van redelijk zwaar. Ligt aan m'n bui
Mijn favoriet is Flowerbomb van Viktor en Rolf. Verder heb ik Cherie van Dior die ik erg lekker vind. Heb nog wat andere luchtjes, maar die twee gebruik ik het vaakst.
Dat vrouwen parfum dragen tot daar aan toe, maar wees a.u.b. wel een beetje voorzichtig met dat spul. Soms loop ik over straat en krijg me daar dan een walm in mijn snuffertje net alsof de hele fles er op gegaan is. Subtiel gebruiken dus a.u.b.
Ik heb een paar geurtjes, best bescheiden. "Vroeger" altijd een hele collectie, maar je grijpt altijd terug maar dezelfde luchtjes. - D&G the one - Estee Lauder Sensuous - Estee Lauder Bronze Godess - Monoii de Tahiti van Yves Rocher en dan niet de parfum zelf, maar de parfum bodyspray en droge olie
Coco mademoisselle van Chanel! Echt heerlijk. Ik had ook vaak scarlett van cacharel maar die is er helaas niet meer. Die is ook zo lekker.
Mijn lievelingsluchtje is Flower van Kenzo. Ruik het ook altijd meteen als iemand die op heeft. Daarnaast La vie est Belle ook erg lekker, maar zo zwaar! Bij twee keer spuiten vind ik het echt te heftig. Als het dan in een shawl ofzo zit word ik er een beetje onpasselijk van. Mijn luchtje is bijna op. Waar kopen jullie deze het goedkoopst? Online of in een winkel?
Chance eau tendre van Chanel She van Armani Coco Noir van Chanel (alleen in de winter) De bovenste twee geuren daar kom ik steeds weer op terug. Heerlijk vind ik ze
Annayake Miyabi Woman: echt het enige luchtje dat ik heerlijk vind. Vroeger was het Armani Sensi en dit benadert het enigszins.
Mijn favoriet zal altijd Eclat DArpege blijven,wat een prachtige geur, ik had het op mijn trouw dag gedragen en het blijft bijzonder. Ik hoop dat hij nooit uit gaat, ik heb er voor de zekerheid twee flesjes op voorraad en ik heb net een van 100 ml open gemaakt. Ik koop veel bij Douglas, maar ook online bij parfum outlets, of Ebay of op het vliegveld of in het buitenland. Ik heb kort geleden Premier Jour van Nina Ricci op Ebay gekocht, in Nederland kon ik het nergens meer vinden.
Coco Mademoiselle is heerlijk. Daarvoor was ik verknocht aan Acqua dI gioia van Armani. En ik gebruik voor dagelijks bodymist lauhging buddha van Rituals....lekker fris voor de mooie maanden.
Ik gebruik al eeuwen 2 luchtjes. Najaar Allure van Chanel Voorjaar Light Blue van Dolce & Gabbbana of Glow van Jlo (ruikt echt heerlijk! schaam me nergens voor hoor haha)