Ze hebben in DD trouwens een standaard lijstje met preparaten die geadviseerd worden. Kunnen ze je zo ff mailen als je erom vraagt, dan kun je meteen beginnen.
Ik slik al aardig wat en mijn man ook selenium en zink en omega 3 maar dacht miss slikken jullie mannen nog meer dan zet ik de mijne er ook even aan
Volgens mij was dit het enige dat mijn vriend heeft geslikt. Maar ik hoor ook weleens dat mannen ook foliumzuur nemen.
Dames, kom ik weer, heb even advies nodig. Vandaag de mannelijke Cuypers gesproken omdat ik me toch wel zorgen maak om die bijnierschorshormoon. Mw. Cuypers had het over dat de omgeving niet goed is doordat dat hormoon zo laag is. Mijn vraag was, welke omgeving? Baarmoeder of ergens anders dus dr. Cuypers (mannelijke variant) vandaag gesproken en die zei dat de omgeving van mijn eierstokken niet goed is daardoor. Erg lang mee gesproken nou komt die. Ik heb pcos (zeggen ze) maar uit mijn bloed bij DD is nergens uit op te maken dat ik pcos heb. Mijn testosteron is eerder aan de lage kant dan aan de hoge kant. Alles zit meer aan de lage kant behalve mijn androgenen die zijn echt goed. Nu is dr. Cuypers zijn advies weer, geen DHEA te slikken omdat ik toch een goede voorraad eicellen heb.. En 2 september de biopt NK cellen onderzoek te doen.. Ik heb gelezen dat de dhea ook betere kwaliteit kan geven aan eicellen maar ook meer eicellen kan geven. Ik krijg zo'n tegenstrijdig verhaal als de vrouwelijke Cuypers wat moet ik hier nou van denken? 2 sept heeft hij ni een langer consult gepland zodat dr. Scholtes even kan kijken naar die bijnierschorshormoon. Maar dhea moet je 4-6 weken slikke. Werd me gister verteld. Nu zegt dr. Cuyper aan als je 2 sept moet beginnen en dr. Scholtes zegt dat je toch door mag voor volgende behandeling kan je dat ook slikken tijdens het spuiten van de hormonen... Ik wil natuurlijk ook gaan voor betere kwaliteit eicellen en ik word weer alle kanten omgeslingerd met gedachtes.. Wat moet ik nou?
*breek even in* Zowelkom: ik zou de dhea gaan slikken ivm de lage waarde. Het heeft invloed op de kwaliteit van de eicellen. Je kan gewoon dhea bestellen van Puritains pride. Die heeft hier, en bij vele anderen, goed geholpen. Je waarde is echt laag, dus zou zeker starten. Als Scholtes dan op 2 sept beslist dat het toch niet hoeft, kan je gewoon stoppen. Anders zeker min 6 wkn, beter 8 wkn, slikken voor een goed resultaat en dan heb je die 2 wkn tot 2 sept iig toch al meegepikt. *breekt weer uit*
Mijn AMH is 4.6 en daarom besloot dhr Cuypers toch maar geen dhea te doen. Heb het vanavond toch maar ingenomen.. Niet om meer eicellen te krijgen maar om betere kwaliteit proberen te krijgen en die bijnierschorshormoon te verbeteren. Krijg ik meer eicellen prima, maar ik ga voor betere eicellen!
@Zowelkom: lastig die tegenstrijdige verhalen van beide artsen. Kun je anders niet een tel.consult met dr. S. inplannen en je twijfels en onzekerheden over deze adviezen met hem bespreken. Ik zou (denk ik) ook de dhea gaan proberen. Ik heb ook succesverhalen gehoord van vrouwen die zelfs spontaan zwanger raakten na dhea-gebruik. Dus het doet (blijkbaar) zeker wat met de eicelkwaliteit. Stoppen kun je altijd, toch?
Hoi Sneeuwmees, ja ben toch ook begonnen dr. S. Heeft vakantie (zal je net zien). Ik denk nu die bijnierschorshormoon moet ook goed zijn en ik wil betere kwaliteit dan toch maar doen. Spontaan zwanger zal niet gaan lukken (kans is nihil) man heeft slecht zaad, gebeurd altijd bij een ander en niet bij jezelf
Wij zijn heerlijk op vakantie geweest, lekker naar Frankrijk 35-40 graden. Het gaat hier wel goed eigenlijk. Dochter lief woont op zich zelf, heeft een baan voor 24 uur en begint te beseffen wat ze allemaal gedaan heeft. En wat nog beter is ze wil daar nooit meer naar terug. . . Ik ben een driekwart jaar aan de pil geweest en voelde me downer dan ooit. Ben bij de ha geweest en die zei dat ik dan maar moest stoppen en aan de anti-depressieve moest. Nou nooit. Ben wel gestopt met de pil en het grootste down gevoel is wel weg.( ik slikte de pil om mijn menstruatie te regelen) Maar nu heb ik andere ellende (had ik altijd al) dat ik tussentijds bloedverlies heb. Afgelopen maand had ik een cyclus van 25 dagen en 11 daarvan waren knoeien met maandverband en tampons. Het is altijd in de 2e helft van de cyclus. Dokter vind dat ik er maar mee moet leven en waarschijnlijk zal dat ook wel zo zijn. Van mijn voetreflex mevrouw heb ik een drankje gekregen om overmatig bloedverlies tegen te gaan. Alleen helpt het nog niet. Ben ook ongeduldig, ben net deze cyclus begonnen. Toch wil ik nog wel naar de gynaecoloog, maar vroeger heeft die ook gezegd dat het bij mij hoort. Zelfs dokter S maakte zich er niet druk om. In een gestimuleerde cyclus had ik het ook niet. Maar ik wordt er wel moedeloos van die menstruatie. Vroeger dacht je nog dat je dat had om vruchtbaar te zijn, maar nu vind ik het alleen maar hinderlijk. Sorry voor mijn klaag zang, moest het toch ff kwijt. Tassie ik duim voor je. Liefs aan alle bekende en mensen die hopen.
@Ddees: fijn weer even van je te horen! Ik heb ook tussentijds bloedverlies, dus weet hoe onzeker en vervelend je daardoor kan voelen. Dus snap dat je daarvan baalt en graag zou willen weten wat eraan gedaan kan worden. Zie het dus ook niet als klagen, hoor!
Hoi Ddees, Herkenbaar dat je aan het tobben bent in het tweede gedeelte van je cyclus. Dr. S. zei tegen mij dat dat met je hormoonbalans te maken heeft apart dat hij bij zich bij jou er niet druk om maakt.. Snap dat je er moedeloos van wordt steeds.. Hoop toch dat iemand bereid is naar de oorzaak te zoeken!
@ZoWelkom; vitamines voor mannen; mijn man gebruikte de vitamines van Centrum for men. Daarin zit ook van alles. Ik gebruik zelf een aantal verschillende vitamines, losse tabletten, capsules ed en daar had mijn man echt geen zin in. Ik was daarom al erg blij dat hij vitaminepillen voor mannen wilde slikken. Het merk maakt natuurlijk helemaal niets uit, wij hadden toevallig die van Centrum. Jeetje, wat een tegenstrijdigheden, meis, qua adviezen van de dr. Cuijpers'. Ik zou ook sowieso die Dhea hebben ingenomen. Het kan volgens mij echt geen kwaad. Verder zou ik misschien een soort van second opinion vragen bij dr. S.? Misschien de vraag per mail voorleggen en dan vragen of je teruggebeld kan worden? Ik gebruik zelf ook capsules Shatavari van Holisan. Deze schijnen namelijk goed te zijn voor de cellen en vruchtbaarheid. Ik gebruik ze eigenlijk al een hele tijd (2x/dag 1 stuk). Het richt in ieder geval geen schade aan. Misschien het overwegen waard? @Ddees; hee, meis! Wat fijn om te lezen dat je een heerlijke vakantie hebt gehad en dat jullie dochter op zichzelf woont en het met haar ook goed gaat. Toch een hele zorg minder. Wat vervelend trouwens dat je elke keer tussentijdse doorbraakbloedingen hebt. Zo moet je eigenlijk altijd wel iets bij je hebben of inhebben ->), omdat het natuurlijk ook onverwacht komt. Bah, zeker met het warme weer geen pretje. Sowieso natuurlijk niet. Erg vervelend dat er niets tegen gedaan kan worden. Ik kan mij voorstellen dat je geen hormonen wilt gebruiken, gezien de ellende je hebt gehad qua somberheidsklachten door de pil. @Ego; het wachtbankje is echt vreselijk. De vorige keer was ik zo op een verkeerd been gezet, zeer waarschijnlijk door alle hormonen. En nu, voel ik niet veel. Vannacht had ik erge krampen in mijn buik die ineens weer ophielden. Ik heb het gevoel dat het mislukt is.....ik mag pas over 6 dagen testen aangezien ik gisteravond de laatste Pregnyl 1500 heb gespoten. @hoe gaat het verder met de anderen? Klaasje alweer terug van vakantie?
@zowelkom84, ik zou ook de DHEA gaan slikken, kan op zich geen kwaad en als dadelijk blijkt dat het niet nodig is kun je er inderdaad zo weer mee stoppen. Kunt maar vast begonnen zijn toch?! Hier zit de vakantie er weer op, morgen weer aan de slag!!
Hi Tassie, wie weet word je nu wel weer oo het verkeerde been gezet aangezien je denkt dat het niet gelukt is.. Die krampen lijken mij wel weer een goed teken hoor, dat is mijn ervaring iig.. Mikka, geen 'last' van het feit dat je morgen moet beginnen? Na een vakantie dan zie ik er altijd als een berg tegenop tot chagerijnig aan toe! Haha! Ik ben idd begonnen met DHEA en wat denken jullie, vandaag mail van vrouwelijke variant Cuypers. Dat ze toch besloten hebben dat ik DHEA moet slikken en volgende week maar met dr. Scholtens moet overleggen. Ik ga ML ook maar aan centrum zetten, volgens mij mogen wij vrouwen blij zijn als ze überhaupt iets willen slikken. De mijne zegt steeds ik geloof niet in die onzin..... Nou ja toch moet je meneertje Die shata nog wat ga ik even voor Google! Thansk! Tassie, hou je taai he waar hoop is......
@Zowelkom: mijn man heeft ook een hele maaltijd aan vitamines geslikt. Ook hij stond er sceptisch tegenover, maar hij zei later wel dat hij het idee had dat hij zich fitter voelde (is het toch niet voor niets geweest). Goed dat je al begonnen bent. Scheelt toch weer straks bijna 2 wkn dat je ze al geslikt hebt voordat dr. S. terug is. @Tassie: heb het vaker gezegd. De keren dat ik ervan overtuigd was dat het niet gelukt was, bleek ik zwanger. Dus je lichaam speelt vast ook nu weer een spelletje met je. Probeer positief te blijven, hè (hoe moeilijk ook). @Mikka: goede vakantie gehad? Dacht dat wij samen ongeveer op vakantie gingen, alleen begin ik al weer aan mijn 3e werkweek.
Tassie, slikte jij dit ook tijdens een ICSI poging? Ik ben ergens ook bang dat ik teveel ga slikken en van alles door de war gooi, maar als ik deze verhalen dan weer lees denk ik JAAAAA KOPEN!! Ik las dat je naast die DHEA ook weer vit E en C moest slikken, maar C is volgens mij helemaal niet goed voor je bms
@ZoWelkom; Ik slik de Shatavari sinds ongeveer mei, voordat ik begon met de eerste poging voor een 2e kindje. Ik slik geen extra vitamine C, maar gewone zwangerschapsvitamines. Wel extra Vitamine D, tarwekiemolie en Omega 3. Ik weet eigenlijk niet zoveel van de DHEA af en dus ook niet wat je er wel of niet het beste bij kan gebruiken aan extra supplementen. Wat de Shatavari betreft, daarop stuitte ik in 2012 per toeval. Ik las toen zulke goede verhalen, dat ik het zelf toen ook ben gaan gebruiken. Zo zijn er natuurlijk wel meer succesverhalen, maar ik voel mij goed hierbij. @Sneeuwmees; Ik hoop dat je gelijk hebt.....ik weet het gewoon niet. In principe zou mijn menstruatie morgen of overmorgen al kunnen komen (cyclusdag 27/28). Het is zo gek om pas heel laat te mogen testen. Hoe gaat het met jou, meis? Heb je je werkdag weer overleefd vandaag? @Mikka; welkom terug! Waar zijn jullie geweest? En hoe heb je het gehad?
Hi Tassie, gebruik je nu ook utrogestan? Want dat houdt je menstruatie ook tegen.. Ik vind knap dat je je zo staande houdt hoor! Die tweede keer pregnyl en dan minimaal 6 dagen wachten om te testen... Killing gewoon.. ben je aan het testen om te kijken of pregnyl uit je lichaam is of wacht je echt die 6 dagen af en dan is het erop of eronder? Mij mogen ze echt in coma leggen tijdens die ww.. Ik kan mezelf echt tot waanzin drijven die dagen.. wie dat verzonnen heeft... Laatste loodjes en we gaan voor een mooi resultaat!
@ZoWelkom; Ik heb Pregnyl 1500 gebruikt op dag van de tp, dag 3 en dag 6, verder gebruik ik niets. De laatste keer was gisteravond. Daarom mag ik pas na 12 dagen testen ipv 10 na de tp. Ik ga ook niet eerder testen. Ik wacht eerst mijn menstruatie af. Ik vind dit ook echt slopend...ik zou het liefste mijn ogen dicht willen doen en dan weer openen als het zover is. Maar ja, dat gaat natuurlijk niet. Voor jou ook nog steeds mega spannend, zeker na de overstap en de tegenstrijdige adviezen. Gelukkig nu toch een eenduidig antwoord gehad om toch DHEA te slikken.
Spannend Tassie, nog even volhouden! Ik duim voor je! Hoe is het met jou Lamaris? Heb je al getest? Je zou nu al kunnen testen toch? Of heb ik iets gemist qua berichten...