Gisteravond lag ik lekker vroeg in bed, en de kleine kreeg haar dolle uurtje! Man, wat bewoog ze extreem! Trapjes enzo had ik al wel vaker flink, maar dit was gewoon extreem. Wat ze aan het doen was weet ik niet. Compleet omdraaien ofzo een paar keer achter elkaar. M'n buik golfde en stak op de gekste plekken uit. Op een gegeven moment kreeg ik er zelfs een harde buik van. Had ik nog niet eerder gehad. Heel apart hoe dat voelt. Ik kon precies voelen waar ze zat. Een keiharde bal aan een kant. Hij zakte gelukkig weer snel af.
Mooi buikje hoor Mik. En je hebt meer buik als mij. Hier lijkt er nu pas een beetje wat te komen, eindelijk krijg ik opmerkingen dat er een buikje komt. Ik had ook al gehoopt wat meer buik te hebben met 25wkn. Mijn startgewicht was 48kg en nu 52kg. Scarlett ik had gisteravond precies hetzelfde. Lag echt in bed van Wooohh wat doet ze toch?? Zijn geen kleine schopjes meer. Leek wel of ze constant aan het koprollen was haha..
Mijn baby is er ook nog niet helemaal over uit hoe hij het lekkerste ligt. Draait zich regelmatig totaal om: dan weer de voetjes boven en nu zitten de voetjes duidelijk weer onderaan en het hoofd boven. Ben benieuwd hoe hij uiteindelijk gaat liggen.
Super leuk he die bewegingen! Ik heb gister de babykleding geordend wat we tot nu toe hebben voor de kleine man! Van links naar rechts vanaf mt 50 tm rechtsonder zelfs een zwembroekje mt 92-98 (gekregen)
Leuk hè al die kleertjes. Ik vouw ze elke keer even uit en weer op, zo leuk. Wij hebben morgenavond een pretecho met de oma's zo veel zin in! Ook de eerste keer niet zenuwachtig voor een echo, kleine man is zoooo druk!
Hier moet ik ook maar eens beginnen met uitzoeken Pfff ben opeens weer misselijk de laatste paar dagen herkent iemand dit of kan ook misschien een buikgriepje zijn. Zo leuk samen met de grote man liggen. En heb officieel wasbare luiers gekocht, tweedehands zodat ik het kan uitproberen
Heerlijk al die kleertjes! Ik gisteren ook weer van alles gekocht, kan het maar niet laten. Ff andere vraag voor de dames die flesvoeding gaan geven of al hebben gegeven. Wat is een goed merk qua flessen? Ik ken alleen advent ofzoiets. Tips zijn welkom!
Hier ook een kleine ninja soms! Maar ze kan ook heel rustig zijn ... Dan denk ik 'halloooo waar ben je nou'! Isa heeft twee weken bv gehad en daarna afgekolfd uit dr Brown flesjes. Ben daar heel tevreden over, wel aan te raden om ook een set prematuurspeentjes te kopen. Als je kindje veel zuigkracht heeft zoals Isa dan gaat het te snel met speen 1 en komt alles er weer uit. We gaan nu ook gewoon weer dr Brown gebruiken. Oja de prematuurspeentjes passen alleen op de smalle Brown flessen. Kleertjes ... Tja, haha. We hebben 1 setje gekocht en een shirt. De rest kan ze van Isa aan. De kamer word als t goed is as vrijdag behangen en anders 4 september. Dan kunnen de meubeltjes erin en kunnen de kleine maatjes van Isa bij mini 2 in de kast. Ben zo benieuwd of de meisjes op elkaar lijken 😁!
Hoi iedereen, Kleertjes...ik heb wel al wat, maar geen idee hoeveel ik er van elke maat moet kopen. Maar daar heb je de online shops voor mocht ik tzt in kledingnood komen Hier zitten er dagen tussen dat ik het idee heb dat mini me de nieuwe yoeri van gelder gaat worden; mijn buik zie je met het blote oog alle kanten opschieten. Gelukkig doet het (nog) geen pijn, maar is het meer een freaky gevoel en gezicht. Buikje begint hier gestaag te groeien:
Hooi @lunap: ik ben ook weer best misselijk, eigenlijk de hele dag door, gelukkig lukt het mij wel er doorheen te eten, maar moet steeds na het eten pepermuntje of kauwgum nemen ofzo zodat de na smaak.niet blijft hangen, anders gaat het niet goed en kan veel voeding weer niet verdragen... @kleertjes, ohhh wat leuk!!! @ flessen: ik heb dan wel borstvoeding gegeven maar wij hebben.Ook flessen aangeschaft voor quinn toen, wij wouden dus om de avent gaan en hebben.ons.goed laten informeren en zijn met de tommie tippy flessen naar huis gegaan, want is eigenlijk het zelfde als.de avent flessen maar dan wel een stuk goedkoper! @buikje: wouw wat mooi!!!! Xx
Flesjes, ik zou persoonlijk geen hele set meteen kopen want hier hebben we echt moeten zoeken naar welke fles meneer het fijnst vond en het minst van ging spugen. Dat was dus avent maar heb ook echt alle flessen hier gehad omdat het drama was in het begin.
Wauw mooie buiken dames. Qua flessen. Bij dl avent gebruikt en gaan we nu weer proberen. Maar ieder kindje is anders dus misschien moeten we ook over naar iets anders. Bekende merken zij idd avent, dr Brown, Tommie tippee, difrax. Hier momenteel gebroken nachten. Dl is niet helemaal lekker en komt elke avond rond 1 uur en is dan klaar wakker en duurt meestal tot uur of drie.. Pff zo slopend momenteel! Gelukkig bijna vakantie 😁
Dit is mijn buikje van vorige week! 23+6 Gaat flink hard vind ik zelf! Bij quinn was mijn buik zo bij een week of 30! Echt leuk om ook jullie buikjes te zien!!
Mooi! Ik doe vandaag een 24 weken dansje! We hebben dr Brown flessen voor ons manneke. Bij Lieke Avent.
Ik lees veel over bandenpijn, maar dan vooral in je zij en onderbuik. Ik heb sinds vandaag een soort felle pijn, bij bewegen net iets schuin boven mijn navel. Voelt als een verrekte spier. Kan dat ook bandenpijn zijn, aan de bovenkant van m'n baarmoeder zeg maar. Vandaag wel beetje teveel getild misschien (paar keer m'n nichtje van 2 opgetild en gedragen)
Heb het bij dl veel gehad en toen zie vk me dat dat groeipijnen zijn. Maar als je niet vertrouwt gwn effe bellen.