Sorry dat ik minder actief ben. Mijn laptop is overleden en op mijn telefoon is alles toch wat onoverzichtelijker. @dromer wat een onwijs mooie foto's! Heerliji he om.jullie princesje zo te zien. @anoniem wat fijn dat je suiker test goed is gegaan! Hier heb ik eindelijk het bedje af geschilderd. Commode en de kast doe ik morgen. 3 september komen mijn moeder en oma hier naar toe en dan gaan we met zijn 3en de babykamer afmaken. Kan niet wachten!
Wel opletten met verflucht he! Best verven in openlucht of goed verluchte ruimte! Wel leuk dat alles stilaan klaar begint te geraken he! Dan komt de bevalling toch al wat meer in zicht!
wat fijn om te lezen dat het met iedereen goed gaat. Hier gaat t rustig z'n gangetje. Gisteren lekker creatief geweest en mijn muurschildering voor een gedeelte klaar gemaakt. Zou er graag jullie mening over krijgen als dat kan.
Ja inderdaad. Goed dat het met iedereen zo goed gaat. Hier was de echo ook goed woensdag. Ons ventje weegt 1,365 kg. ze hebben Bij mij ook al gekeken of er ontsluiting was, was gelukkig nog niet zo. Op enkele kleertjes na is het kamertje hier ook bijna klaar. het gaat plots snel! Maar we kijken er zo naar uit! En wat een sterk kereltje is Quinn zeg! Hopelijk gaat het zo door! Ik vind de muurschildering wel leuk gedaan! Zou niets voor mij zijn, lijkt mij best moeilijk.
Goedemorgen dames Gisteren een groeiecho gehad en alles was perfect in orde. Hebben wel te horen gekregen dat onze gynaecoloog vanaf 10 oktober zelf op zwangerschapsverlof gaat dus weer niet men eigen gynaecoloog bij de bevalling.. Vorig jaar was ze op vakantie :s Gisteren ook te horen gekregen dat men ventje onverwacht naar huis komt voor het weekend morgenmiddag mag ik hem gaan halen en hij blijft thuis tot dinsdag! Whiiii @b4b: super dat kleine Quinn het zo goed doet. Kan ook niet anders met zoveel dikke duimen op het forum hier nog veel succes! Ben nu 6,6kg bijgekomen. Meer dan ik zou willen maar mag hier nog altijd trots op zijn denk ik! Mijn volgende afspraak is op 1 oktober voor een groeiecho.
Ik hoop met je mee Dromer! Anoniem, fijn dat de suikertest goed was. Hopelijk voel je jezelf snel iets fitter!
Ik weet niet hoeveel je weegt en wat je BMI is maar 6,6 kg met dit termijn is heel keurig! Waarom is dat meer dan je zou willen?
@dromer ,mooie echo's! Wij zien onze spruit pas weer de 15e (laatste keer was met 20weken echo) ben nu toch wel benieuwd hoor haha.
@wappelke, superleuk gedaan, 1 tipje ik zou de bobbeltjes op het hoofd van de giraf net ietsje extra aanzetten,want het leek eventjes zo alsof het beertje een aanvaring heeft gehad met een muur en er een flinke bult op zat hihi ik vind het knap, zelf zou ik het wel willen doen maar mij kennende wordt het dan 1 grote verknoeide vlek haha
@wappelke, heb je het eerst voorgetekend op de muur? En daarna ingekleurd? Ik had een soort zelfde tekening gevonden, maar ben zo bang dat ik het verknoei.
@Butterflynova: mijn gewicht voor de zwangerschap was +/- 10kg te veel, dus gewoon wat overgewicht (maar moet er wel af na deze zwangerschap ) maar als ik nu 20kg zou bijkomen zou ik toch wel heel flink balen hoor! Wilde het graag deze keer beperken tot 5kg in totaal. Vorige zwangerschap was ik 10kg bijgekomen.
Ja dat zag ik inderdaad toen ik de foto deed uploaden bedankt voor de tip Ja eerst getekend met potlood en toen ik daar tevreden mee was gaan schilderen. Het is me beter afgegaan dan ik had verwacht dus dat is alleen maar mooi
Ok, dat verklaart het wat meer waarom je het veel vindt Ach zolang je niet teveel snackt en snaait is het goed toch?
Hoi dames Wij willen het geslacht van ons klein dutske niet weten, maar nu het einde dichterbij komt ben ik toch wel wat nieuwsgierig. vooral nu ik telkens weer met men neus op de feiten wordt gedrukt met namen zoeken, geboortekaartjes en doopsuiker! Ikzelf denk dat het een jongen is, mijn ventje denk een meisje. Wat denken jullie? Gisteren bij de 29 weken echo woog ons beebje 1,3kg.
Hej! Mijn andere foto's zijn verdwenen! Bij de eerste zit de navelstreng wat voor het gezichtje. Er staan geen gaten in het hoofdje hoor
@wappelke, zeker leuk gelukt!! @bertxbirgit haha lastig te zeggen, zie een mooi snoetje maar om te kunnen Zeggen of het een jongetje of meisje is zal er een andere foto nodig zijn denk ik
Mooie foto's maar aan de hand hiervan kan ik geen zinnige uitspraken doen. Heb je geen eerdere echo foto 2D waarbij nub of skull gezien kan worden?
Wat een mooie foto's allemaal! Zo leuk 3D! Hier ligt de kleine voor op schema. In de grafiek zit hij tegen de bovengrens aan zowel qua gewicht, hoofd omvang als buik omvang. Ze schatten hem qua gewicht nu op 1,7 kg!! Net als zijn broer is dit dus ook geen kleine baby!!