En nog twee fotootjes. Echt een prachtige echo gehad en af en toe toch wat voorbij zien komen qua nub. Echoscopiste moest lachen, maar wilde haar vermoeden nog niet hardop uitspreken
Yummy ik zie 2 benen en een uitsteeksel recht omhoog haha ... Mocht dat de nub zijn (heb m nog nooit na 13 weken gezien... ) dan is het duidelijk GEEN meisje Oef..
Ja ik twijfel alleen een beetje omdat het kindje (zoals je aan het hoofdje een beetje kunt zien) iets gedraaid ligt. Misschien dat het daardoor lijkt alsof ie rechtop staat? Anderzijds, de ruggegraat lijkt aardig recht te liggen volgens mijn vriend dus die heeft het idee dat het kindje verder recht ligt, maar net met zijn hoofdje draait. Bij de vorige echo (11 weken en 4 dagen) zei iedereen een meisje, dus ik kan mij moeilijk voorstellen dat het ineens een jongen is!
Kan iemand hier al iets uit ophalen? Is van vanmorgen en 12 weken. Welkom op het zwanger worden, zwangerschap en baby forum - Zwangerschapspagina
Hoeft niet hoor. Hier zeiden ze allemaal met 11+5 bij beide dames een overduidelijk meisje en ik heb 2 overduidelijke meisjes hahaha.
Hoe bedoel je? Qua termijn? Ik volg gewoon de meting van de verloskundige. Het gaat om een eerdere meting he? Ik heb met 11+4 dagen een termijnecho gehad en daaruit bleek dat het vruchtje op 12+2 zat. Dus houden we 12+2 aan. Op die dag leek er een nub te zien, maar ik houd in mijn achterhoofd dat het misschien toch nog te vroeg was voor de NUB (die aardig recht leek te liggen) Nu heb ik met 13 weken en 2 dagen wederom een echo gehad en daar is wel een NUB te zien (die volgens mij flink omhoog wijst). Dus wat het geslacht betreft weet ik 1 ding: het wordt een jongetje of een meisje
Hey dames, vullen jullie nog even de NUB poll in als het inmiddels bekend is?? ( zie mijn onderschrift!) Ik heb morgen 20 weken echo dus als het goed is komen we er dan achter wat het wordt en of de NUB( jongen) klopt!
Mijn verloskundige denkt al te kunnen voorspellen wat het wordt via de nub theorie... Ben benieuwd wat jullie zien en of dat het zelfde is als mij vk!
Nou de nub staat volgens mij in meisjes stand. Als ik alleen naar je banner kijk zie ik dat je net 11 weken bent? Want rond die periode staan (voor zover ik inmiddels begrijp) de meeste nubs nog in meisjesstand en is er nog een kans dat hij volgende week toch gaat veranderen.
Hallo dames, Dit is een foto (vind het zelf een hele gekke ) van onze spruit op 12w2d. Is hier een NUB te zien volgens jullie?? Mijn voorgevoel zegt al vanaf het begin van men zwangerschap dat we een knul gaan krijgen