Wat een regelmatig terugkerend topic is maar altijd gezellig en inspirerend vind ik! Wat doen jullie vandaag? Wij gaan als iedereen aangekleed is zo heerlijk het bos in. Veel regen gehad de afgelopen week en het is lekker en nodig om de kinderen eens flink uit te laten razen. Vanmiddag wat klusjes en schoonmaak in en rond het huis en meestal komt er op zondagmiddag nog wel wat visite aanwaaien.
Manlief zo met oudste dochter naar t zwembad oefenen om 6 meter te duiken ivm afzwemmen Zelf wassen draaien en strijken Vanmiddag even naar tuincentrum
Goedemorgen en alvast een fijne zondag toegewenst Wij zitten klaar... de kids hebben een optreden met hun kinderkoor Rond tien uur vertrekken we en zijn dan zo 12-12.15 weer thuis verwacht ik. Verder wat rommelen in de huishouding vandaag. De schooltas voor de oudste controleren en klaarmaken, ze gaat vanaf morgen naar de eerste klas van de Grundschule (lager school, Duitsland) en verder de was wegwerken aangezien ik morgen zelf ook weer moet gaan werken na drie weken vakantie.
Vandaag eerst even iets ophalen van marktplaats, daarna boodschappen doen en dan lekker het bos in. We hopen daar al wat tegen te komen voor de herfst, voor de herfsttafel of plankje. Een mooie tak, zoiets. Voor de rest is het nog wat vroeg denk ik
Ik ben ( lijkt wel ) met een soort voorjaars schoonmaak bezig haha. Heb net de gordijnen gewassen en nu zitten de hoezen van de banken in de was. Vanmiddag denk ik even een rondje winkelcentrum doen, mijn trainer waarbij ik Bootcamp volg geeft daar een demonstratie dus de oudste wilde eens gaan kijken wat mama nou altijd doet en waarom ze een dag later altijd klaagt over pijn in haar lichaam hahaha. Maar het ligt ook aan het weer, als het gaat regenen dan maken we er gewoon lekker een film middagje van. Manlief is toch aan het werk dus we doen lekker rustig aan
vanmorgen heerlijk op de bank hangen en vanmiddag naar mijn schoonvader die zijn verjaardag viert. Gisteren een heel drukke dag gehad, zijn naar mijn vader geweest die ik al sinds februari niet heb gezien en daarna een paar uur bij mijn vriendin. Zij wonen zo'n 2,5 uur rijden bij ons vandaan, dus we zien ze niet zo heel vaak.
Net lekker een zondagsontbijtje op dadelijk cakejes bakken met de meiden en vanavond uiteten bij de Griek.
Schoonmaken, opruimen, huiswerk en eters vanavond. Gisteren al op stap geweest dus lekker thuis voordat de week weer begint.
Paar hele drukke dagen gehad met werk, afspraken etc dus ik ga heeeel rustig aan doen. Wel wat huishoudelijke dingetjes maar vooral hangen.
Ik ga zo eerst sporten. Daarna met de kinderen naar het bos en speeltuin. Vanavond met mijn ouders en vrienden mosselen eten.
Wij gaan zo naar mijn schoonmoeder toe, even gezellig koffiedrinken. Vanmiddag als het weer goed blijft gaan we even kijken naar de finale van de clubkampioenschappen op de tennisclub. Er is voor de kinderen ook vanalles te doen.
Mijn dochter is doodmoe van haar eerste schoolweek in groep 3, met in diezelfde week kinderfeestje tot half 7 en een drukke zaterdag erachteraan. Net een paar flinke huilbuien, dus we doen......zo min mogelijk. Net spelletjes gedaan met zijn drietjes, nu ff tablet (dochter ook) en straks even naar buiten om te wandelen. Vanmiddag een film met een schaaltje chips.
Mijn standaard ritueel op zondag, dus ook vandaag: bedden verschonen, badkamer schoonmaken, paar wasjes draaien, hele huis stofzuigen en dweilen....joepie maar niet heus . Man neemt de kinderen vanmiddag even twee uurtjes mee naar buiten zodat ik even rustig kan zuigen en dweilen, en dan zijn zij er ook even uit.
Hier vandaag rommel kamer opruimen , verder kalm aan. Bos zou ik wel willen maar heb geen goede laarzen. Volgende week wel zoeken naar leuke herfst creatie voor op tafel. De was draait ook mooi door.